Астоновитесь!• сегодня в 11:11
Киев. У вас тоже пропал свет, вода, отопление? Авария?
Было низкое напряжение перед этим.
Есть вообще хоть какая-то информация почему и надолго ли?
Мамина корзиночка• 1 час назад
Ответ дляФенте Фря
Теж правий. Тільки ще й вода закінчилася.
Пойду наберу еще ведро
Кусюче сонечко• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
Тяжелый случай, ебанько, уймись уже.
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Яки привід був знайдений в лютому 2022 щоб бомбити Україну ?
С тех пор много воды утекло.
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Тяжелый случай, ебанько, уймись уже.
У тебя папка с такой смешной фамилией
Кто по национальности?
Борщик• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
Вам мерещатся уже?
А вам була відповідь ? Чи мєрєщатся відповіді не вам як вам ?
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляБорщик
То з секти «какая разніца», «продайом свєт в Європу», «а на Кончу-Заспу почемуто не лєтят ракети».
Тому щось доводити немає взагалі ніякого сенсу.
В мене дядько на одній з атомних працює, вже три доби додому не приходив зі зміни: там і миється і їсть. Ситуація критична.
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Спитайте у дядьки, коли світло у Молдові буде, люди переживають
Борщик• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Та ясно що руйнувати не будувати
І зараз достатньо буде незначного обстрілу щоб лягло те що « на ладан дихає «
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Бо ми дійсно продаєм на єваропу електрику і на корчу дійсно не летять, а те що наших людей експлуатують як рабів як вашого дядька то їм все одно головне вони в теплі сидять
БолеИменее• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Ответ на который вы дали комментарий тоже не вам адресован!
Борщик• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Тоді варто щось почитати про роботу атомних станцій
і про розподіл електроенергії після вироблення
Може ви і знаєте методи як « прикручувати « атомні станції і в які коробки пакувати енергію
Борщик• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
Так і не вам
Що влізли ? Щось сталося ?
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
А куди дівати електроенергію яку виробляє атомна? Якщо до українських споживачів неможливо її доправити? Чи ви думаєте, що ядерний реактор це як холодильник увімкнути і вимкнути?
Борщик• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...
Личко Невеличке• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Вы уже определитесь хоть. То рассказывают, что генерации не хватает, то про распределение
Люди не такие идиоты, как вам кажется.
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляДесь так, але...
‼️ рф здійснила кібератаку на всю енергосистему України: пообіцяли енергетичне перемирʼя і замінили ракетні удари цифровим ударом, — заявив нардеп-слуга Олег Дунда
Главный вопрос, нафига они 4 года кидались ракетами и шахедами по этим объектам, если за пару раз можно было бы уложить нашу энергетику масштабно и навсегда?
Это уже не цирк даже, а наркоманский бред
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Він працює не на тій з якої постачають на Молодову
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Невігластво в чистому виді
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Ага тобто ми продаєм електрику на євпропу бо нам. Нема куди її діти? А станції що розповідають на євпропу не побиті магічним чином?
Лорка-хлорка• 1 час назад
Ответ дляА у нас макарошки
Борщик• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Ви ще й може уроки допомагаєте дітям робити ?
Оля_с_киркою• 1 час назад
А у нас макарошки• 1 час назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Люди не такие идиоты, как вам кажется.
Та мені пох, що вам кажется. Я так само сиджу в Києві без світла і води зараз.
Печенюшка• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Ні тільки ж вам ,варииелям потужної лапші,писати
Личко Невеличке• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Не, именно те не побиты, побиты те, которые украинцам энергию доставляют)
А вообще, у нас ничего не побито, просто генерации не хватает)
Борщик• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Данінг крюгер в дії
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляБорщик
Мало почитать, чтобы понимать все тонкости.
Для этого люди учатся на сложных факультетах по 5-6 лет.