Невидимка Майя• сегодня в 12:38
Деменція у сусідки. Що робити, якщо у людини немає рідних?
Їй 86 років, не лежача, відносно при своєму розумі, але іноді бувають провали в пам´яті, вона падає, іноді буває нетримання сечі. Допомогають їй сусіди, але з часом вона буде потребувати більше уваги і постійно бігати біля неї ніхто не буде.
Куди краще звернутися? Де шукати опікунів? Вона готова за утримання відписати свою квартиру.
Миссис Буркул• сегодня в 12:42
Ответ дляВільний митець
За такими людьми повині доглядати в домі пристарілих.
тільки за гроші
Вельми шановна• сегодня в 12:42
Ответ дляВільний митець
Може і повинні
Але потрібно її туди оформити спочатку
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 12:43
В Украине никуда и соц службы не помогают сейчас, но это инфа, прифронтовой город
сказочное_Бали• сегодня в 12:45
В неї нема оф.діагнозу? Тоді за житло. Спадкоємці можуть оплатити приватний пансіонат.
Але чи дійсно у неї нема рідних? Бо з´являться племінники раптом
мегамоСГ• сегодня в 12:47
Ответ дляLediBlac
Выскажу свое непрофессиональное мнение- такой ’договор пожизненное содержания’ потом можно оспорить на основании невменяемости подписанта. Не имея за спиной надёжного нотариуса я бы не рискнула. Хотя и заманчиво( но это трындец какой проклятый труд).
Ой, как вы правы. Знакомая досматривала соседку так за квартиру, долго и тяжело. И сама умерла через 4 месяца после вступления в наследство.
Невидимка Майя
• сегодня в 12:48
Ответ длясказочное_Бали
Діагнозу немає. Є якісь двоюрідні племінники, але вона не хоче їм віддавати квартиру.
Невидимка Майя
• сегодня в 12:49
Ответ длямегамоСГ
Це важка робота. Старі люди важкі, як фізично, так і морально. У нас були сусіди, які хотіли оформити опіку за квартиру, але тоді вона була молодша і не захотіла.
ЯНаПэПэ• сегодня в 12:50
Ответ дляНевидимка Майя
а чужим людям хоче?
яке місто ?
Невидимка Майя
• сегодня в 12:50
Ответ дляНуКаНаКа
В соц.службу зверталися?
Вона колись давно зверталася, але її не влаштували умови.
Невидимка Майя
• сегодня в 12:51
Ответ дляЯНаПэПэ
а чужим людям хоче?
яке місто ?
Київ, а родичі десь в Хмельницькій області і далекі.
Невидимка Майя
• сегодня в 12:51
Ответ дляВельми шановна
До сімейного
В соц захист
До сімейного лікаря?
Б´ю байдики• сегодня в 12:56
Ответ дляLediBlac
а ваші непрофесійні очі дочитали, що бабка родичів не має?
Забобонний фрукт• 2 часа назад
Що заважає вам зателефонувати в соціальні служби по місцю проживання?
Вони можуть прийти до неї і поспілкуватися з нею.
Знаю що можна влаштувати її до будинку пристарілих але знову таки тільки якщо в неї є майно і за це майно її будуть доглядати.
Ну або знайти сім´ю чи людину що за її майно догляне сусідку. Це складається договір догляду в нотаріальному порядку і в якому прописані всі обов´язки щодо догляду.
Ответ дляБ´ю байдики
Вот в недоверии к ’словам’ я профессионал, поэтому не верю в один раз сказанное ’родичей нет’. Обычно родственников нет, когда надо решать проблемы, а как в наследство вступать, так родичи как грибы после дождя , в больших количествах.
Так что свой сарказм обратите на себя.
Встидаюся запитать• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
то держава забере
ні один нормалтний нотаріус не зареєструє договір з дементною особою
Мовчу, але хочу• 2 часа назад
Ответ дляLediBlac
И на основе вменяемости тоже. Говорит, что плохо ухаживают и все отменяется
Айпишница• 2 часа назад
Ответ дляНевидимка Майя
С бабкой в эти игры с квартирой никто не захочет играть. После смерти найдутся претенденты или она сама захочет расторгнуть
Я тут с краю постою• 2 часа назад
Ответ дляБ´ю байдики
Как наследство маячит на горизонте, они странным образом появляются.)
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Автор, эта бабка не ваша проблема. И не думайте, что она не хитрее Вас, она старше, и имеет больше жизненного опыта. Такие одуванчики хорошо прикидываются. И раз близких нет, то она должна была сама позаботится о своей старости.
Сірничок• 2 часа назад
Очень вероятно что попадет на мошенников, типа служба по уходу частная
У нас так одинокая соседка с родственниками рядом на районе, жила сама, состарилась, подписала какие то бумаги и быстро помогли умереть, квартиру очень быстро перепродали и все. Ее родственники ничего не смогли себе отсудить
Она считайте уже в группе рисков на мошенников, считай не жилец, надо было ей соглашаться когда нормальные люди предлагали уход
Ганцю в кєдах• 2 часа назад
Розкажу свою історію.
Моя баба ходила пропонувала своїм сусідам переписати свою квартиру щоб вони її доглядали. Ті сусіди знали, що у баби в цьому ж селі є невістка і двоє внуків, тому ніхто не погодився. Ця невістка (вдова бабиного сина) щотижня накладала їй торбу продуктів, хоча сама не розкошувала, утримуючи двох малолітніх дітей. Отак тривало роками. Коли бабі за несплату комуналки (складала третину вартості квартири на той час) почали грозити виселенням з квартири, то вона таки запропонувала переписати квартиру онучці. Так і зробили. Онучка взяла утримання баби на себе. Баба померла, поховали. І тут раптом звідки не візьмись з’явилася ще одна ’онучка’ і одразу с претензією на спадщину. Заявила, що є дочкою одного з синів, який сто років тому виїхав і не давав про себе знати взагалі.
Ото так несподівано можуть з’явитися родичі і у цієї жінки.