Засомневаю• вчера в 15:22

Як купити квартиру/будинок простому смертному?

Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Баба Йога• вчера в 15:45
Ответ дляКидаю курити
всю жизнь снимать, за границей например в основном так и живут и ничего...
Так там вони захищені законом. До того там навіть пенсіонери живуть на з´йоному житлі. А у нас вийдеш на пенсію і опиняєшся на вулиці, якщо не придбаєш.
Басноплетка• вчера в 15:46
Ответ дляЗасомневаю
Він взяв кредит ,бо його зп більша набагато середньостатистичної ,а в мене немає житла і мене це турбує
а чого у вас має бути житло окремо від нього? ви ж одна сім*я чи це поки що
Брюлик в стразах• вчера в 15:46
Ответ дляЗасомневаю
25 тисяч
Откладывайте свою ЗП
Кидаю курити• вчера в 15:46
Ответ дляБаба Йога
100%, поэтому пока молода, нужно думать что делать в этой жизни...
Б´ю байдики• вчера в 15:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Живете с мамой на 10 тыс грн, 15 откладываете в $. За 4 года покупаете квартиру
Это за 14--15 тыс?
вре_Динка• вчера в 15:47
Ответ дляКидаю курити
как удалось? перейти? тоже хотела бы...
Шукаючи та змінюючи роботу, а як ще?
автор Засомневаю • вчера в 15:47
Ответ дляЧупокабра
Так он в браке купил ? Если на маму оформил, тогда меня бы беспокоило это больше. У вас ещё и муж с хорошей зарплатой есть, а вы ноете
До його квартири я немаю жодного відношення,мене хвилює ,як собі купити коли небуть квартиру
Б´ю байдики• вчера в 15:49
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну так 15 тыс откладывайте и за 4 года купите квартиру
Да прям. Это где?
Чупокабра• вчера в 15:49
Ответ дляЗасомневаю
Так у мужа спросите. Он же как-то купил ? Или он не простой ?
Мой папа купил дом за 82 тыс. Он вообще пенсионер, но ремонты людям делает.
Кидаю курити• вчера в 15:49
Ответ длявре_Динка
Шукаючи та змінюючи роботу, а як ще?
я про розвиток, були бухом, и раз решили стану аналитиком в айти и пошла работать аналитиком, так было? или?
автор Засомневаю • вчера в 15:49
Ответ дляСтефанія
оце ви автор ололо.
ну нет так нет. Сидите в кукурузе
Якщо вже купувати то або смарт 22 кв в новобудові ,або скромний та маленький будиночок,але ж ніяк не хрущі всякі старі
Чупокабра• вчера в 15:50
Ответ дляЗасомневаю
Куколка-мяуколка• вчера в 15:50
Ответ дляБринзолетта
Ніхто не тікав, емігрував, так. В мого чоловіка ЗП в Україні 8 тис. ує. Можемо купити хорошу квартиру, дитині школу оплатити приватну, медицину теж. Якби лиш не війна. До 22 були золоті часи.
А ви говорите, «тікати». Втечемо в ту ж Австрію, і 40% мінімум податків спишуть, якщо не 60.
’Можемо купити хорошу квартиру’ - шо це за ’можемо’, ви ще не купили?
Що саме ви заперечуєте? Що люди пачками тікають з країни? З освітою чи без, будівельники, зварювальники, водії. Нашо ви мені свої про гроші розповідаєте, у мене своїх вистачає. Я людей не можу знайти, нема кому працювати
автор Засомневаю • вчера в 15:51
Ответ дляБринзолетта
Так виходить там ще більш нереально мати своє житло ,що за часи зараз такі складні
Кицюююня• вчера в 15:51
Ответ дляКидаю курити
только за границей есть различные социальные программы, например жилье в пользование. А в Украине где жить, когда уже не смогут работать и платить за аренду? На пенсию даже коммунальные проблематично оплатить, не говоря уже об аренде.
В кого тако було• вчера в 15:51
Ответ дляЗасомневаю
Вы с мужем каждый сам по себе?Пополамщики? Разводиться собираетесь?
Чупокабра• вчера в 15:51
Ответ дляКицюююня
А за что мы тогда воюем ?
автор Засомневаю • вчера в 15:52
Ответ дляЧупокабра
Кривой рог есть такие цены
Я не хочу в кривий ріг і щей із урахуванням того,що щодня окупувують в дніпропетровській області населені пункти
Кицюююня• вчера в 15:52
Ответ дляЧупокабра
А за что мы тогда воюем ?
странный вопрос. Наверное за то, чтобы не быть убитыми, нет?
Бринзолетта• вчера в 15:52
Ответ дляЗасомневаю
Для вас це відкриття? В мене колега австрійка. Їй 36. Її батько будував будинок, загалом кредит був на 560 тисяч євро. Він все життя виплачував, вона зараз платить після його смерті. Говорить, що ще на років 10 кредиту.
Чупокабра• вчера в 15:52
Ответ дляКицюююня
Нет.
Голова колгоспу• вчера в 15:53
Ответ дляЗасомневаю
А де жити тоді?
Заміж йти за чоловіка з квартирою.
Чупокабра• вчера в 15:53
Ответ дляЗасомневаю
Ну купите в Монако.
автор Засомневаю • вчера в 15:53
Ответ дляБасноплетка
Його житло це його,мені ж потрібно своє,а не бути ось так голій та босій і все життя на нього сподіватися
Бринзолетта• вчера в 15:54
Ответ дляКуколка-мяуколка
Заперечую безграмотність, яка стверджує, що люди до 22 тікали з України. Емігрували так. Ті, хто отримував зп в валюті чудово себе почували і почувають.
Чупокабра• вчера в 15:54
Ответ дляЗасомневаю
А почему родители отдали вас голую и босую
Стефанія• вчера в 15:55
Ответ дляЗасомневаю
ну с вашей зарплатой харчами перебирать можно до спокон веку.
в таком случае могу сказать- никак не купить. все, смиритесь и забудьте
автор Засомневаю • вчера в 15:55
Ответ дляЧупокабра
В мене немає такої зп
Морская свинка• вчера в 15:55
Работать на ЗП с 50-70-100 тысяч и откладывать в валюте, потом в момент рождения цен купить
Голова колгоспу• вчера в 15:55
Ответ дляЗасомневаю
А що він має думати?
В нього є іпотека і він її платить щомісяця,я про себе запитувала взагалі то,а не про чоловіка
Якщо Ви в шлюбі брали іпотеку, то Ваша ж половина буде.