Засомневаю• 2 часа назад

Як купити квартиру/будинок простому смертному?

Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
вре_Динка• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
я про розвиток, були бухом, и раз решили стану аналитиком в айти и пошла работать аналитиком, так было? или?
Була помічнмком буха і комерційного директора. Зрозуміла що звіти для ком.дирампобити цікавіше. Трді ще все було в екселі, вчила ексель. Потім була аналітиком продажів. Потім вивчила трохи sql і змінила напрямок в сторону аналітики в продуктовій айті компанії. Там вчилася і зростала карʼєрно.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
’Можемо купити хорошу квартиру’ - шо це за ’можемо’, ви ще не купили?
Що саме ви заперечуєте? Що люди пачками тікають з країни? З освітою чи без, будівельники, зварювальники, водії. Нашо ви мені свої про гроші розповідаєте, у мене своїх вистачає. Я людей не можу знайти, нема кому працювати
можемо купити - це означає є гроші, але під час війни вкладатись в нерухомість, в яку може прилетіти, не хочеться.
Людина пояснює, що тут кращий дохід, а в Європі все поріжуть високі податки. Питання доходів визначається ще й співвідношенням витрат, тому не всі поспішають виїжджати
Чупокабра• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
В мене немає такої зп
Так меняйте работу
Или мужа
Хочу барабульки• 1 час назад
Вчитися, більше працювати. Вдосконалювати свої професійні якості.
В мене вийшло, теж з нуля.
10 років праці
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
Власне відкладати, підвищувати свій прибуток і збільшувати накопичення, коли грошей буде достатньо на перший внесок брати іпотеку, які ще є варіанти?
Ви знаєте країни де можна придбати житло з відносно невеликим доходом? Де той рай?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляЧупокабра
Ну и кому нужны сейчас те новостройки?
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Питання у іншому. Якщо неможливо зоробити на житло, будується в декілька разів меньше за потребу ринку, держава не робить ніяких програм, то нащо взагалі сидіти у цій країні? Таке питання задає собі будь-яка притомна людина до 25
Во многих других местах ситуация с жильем ещё хуже
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляПампушечка
600 тис це 15т дол. Де такі квартири?
На цьому тижні співробітниця купила, село, але там 5 поверхівки. 13 км від Хмельницького по трасі. 12000 дол, однокімнатна. Ремонт звісно потрібний, але і ціна норм.
Чучало яблуні• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Якщо вже купувати то або смарт 22 кв в новобудові ,або скромний та маленький будиночок,але ж ніяк не хрущі всякі старі
Ой, блин, не гундосьте, аж бесит
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
За кордоном шанс придбати квартиру теж мінімальний. А для приїжджих на некваліфікованій роботі - практично нульовий.
Навіщо Ви це пишете?
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
В смысля маляром? Я ж говорю здоровье на 3+. А это человек с астмой, тахикардией, радикулитом. Не в критичной форме, но работать может только если перекладывать бумаги с 8 до 5 в офисе. А за это и платят 12-25тыс.
За это платят 6,5-12, 15-25 это уже круто и без блата или хорошей профессии на такое место не попасть. Если речь не о Киеве.
Указка• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
а что у вас за сфера и какие зарплаты?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Його житло це його,мені ж потрібно своє,а не бути ось так голій та босій і все життя на нього сподіватися
дивна у вас сім*я. Мій чоловік більше заробляє, у мене не завжди виходить відкласти. Але питання житла обговорено, коли надумаємо купувати - це буде спільна власність 50/50
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляМорская свинка
Я фігєю. Держава вас має як хоче, а ви ще й підмахуєте
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
На оренді за яку платить виключно чоловік
Ну то відкладайте з двох зарплат, плюс іпотека. Якщо реально є мета, то економити доведеться на всьому, але винагородою буде омріяне житло.
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
До його квартири я немаю жодного відношення,мене хвилює ,як собі купити коли небуть квартиру
Він взяв іпотеку до шлюбу, а платить з сімейного бюджету? Навіщо Ви на таке згодились?
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
В якому місті?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Она и так и так будет общая.
Указка• 1 час назад
Ответ дляЧупокабра
А почему родители отдали вас голую и босую
а вас отдали с пол королевством?
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Меня не имеет.
И при этом я имею опыт заработка на жилье в Украине и в другой стране.
В Киеве квартиру было проще купить)
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Тогда ищите выше заработок и собирайте
Голова колгоспу• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
А він в курсі Вашої позиції? Живіть на його гроші , а 25 тис в місяць відкладайте. Років за 5 буде непогана сума.
Чупокабра• 1 час назад
Ответ дляУказка
а вас отдали с пол королевством?
Нет, но не голую босую. С квартирой
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
У вас слишком много запросов для вашей ЗП
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
Т.е обычному среднестатистическому человеку у которого мозги на 3+ и здоровье на 3+ только подохнуть под мостом?
Какую профессию имеет среднестатистический человек? Кем и где работает?
БЦАшка• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
всю жизнь снимать, за границей например в основном так и живут и ничего...
Это сказки для наших. Не больше чем у нас людей снимает. Среди наших друзей у всех свое жилье, часто в кредите, но платят за своп и живут в своем
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Она и так и так будет общая.
Та це ясно, мова про те, що це спільне за згодою, а не щось твоє-моє. Чи кожен відділяється
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
А що він має думати?
В нього є іпотека і він її платить щомісяця,я про себе запитувала взагалі то,а не про чоловіка
А, так Ви з чоловіком хочете дві квартири? Таке є далеко не у всіх.
Просериарила молодость• 1 час назад
Ответ дляМамОмужа
Десятый бухгалтер в бухгалтерии (который знает 3 счета и заполняет таблицу), рядовой терапевт в поликлинике, очень средний, рядовой учитель в средней школе, который (бубнить что-то под доской), менеджер чего-то там...
Человек который в школе учился на 5-7 и в институте все на 3
Куколка-мяуколка• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Тут у людини работа або бізнес (або якісь ліві прибутки), а ’там’ нічого подібного немає. Висококваліфіковані робочі спеціальності та молоді спеціалісти до 22 (поки не закрили кордон) виїжджали потоком. І ніякі податки їх не турбували