Помаранчова душа• 30 января в 16:30

Что вас сейчас радует?

Те кто остался в Украине.
Мати тріля• 30 января в 16:57
Ответ дляlilu502
А Ви де? Погода звісно з понеділка треш. Якраз для їзди🤪 хоч би завестися для початку
Одесса

ФрекенБок• 30 января в 16:58
Ответ дляМати тріля
Одесса
Ну може у вас тепліше. В нас 20 вночі
автор Помаранчова душа • 30 января в 16:58
Ответ дляФрекенБок
Мене радує, коли задоволені собаки, яких я опікую. А йдуть сильні морози, тому я геть не рада🥹 утепляю їм трохи місця. Один песик десь зник🥹 мій улюбленець 😩
Какая вы умница ♥️
Пусть потеряшечка поскорее найдется 🙏
ФрекенБок• 30 января в 16:59
Ответ дляПомаранчова душа
Какая вы умница ♥️
Пусть потеряшечка поскорее найдется 🙏
Дякую! Сподіваюся 🙏
автор Помаранчова душа • 30 января в 16:59
Ответ дляАлина-1240
Снег🥲идет и засыпает каток🥲🤭
В Киеве каток повсеместно, приезжайте
ФрекенБок• 30 января в 17:00
Ответ дляСвідок Перемоги
Видужати ,вірус зараз прям мучить, крутить ноги, тошнить 😩
Одужуйте 🙏
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 января в 17:02
Ответ дляВинник
Я не в Украине и меня все равно ничего сейчас не радует. С начала войны вообще не помню, что б меня что-то радовало
Я зараз їду в Польшу.Була в Україні 2 тижня. І нічого не радує. Хочу роботу нормальну вдома, бути з ріднею ,все як колись.
Скокмоно - стокнуно• 30 января в 17:10
все тоже самое что и до войны
VIKYSIA• 30 января в 17:15
Кофе, свет

З родзинкою• 30 января в 17:20
Замовила на вечір суші, поставила в холодильник шампанське брют і чекаю, це принесе мене радість
Пухнасті штани• 30 января в 17:22
Меня очень радует, что через неделю еду забирать свою собачку уже жду не дождусь. Съем её наверное сразу
Попельшка• 30 января в 17:27
Саме зараз томатний сік. А ще чоловік, зарядна станція, шашлик на вечір
Ананомчикус• 30 января в 17:35
Отсутствие обстрелов, тишина, вкусная еда
Timber30• 30 января в 17:37
Газова плита, алкоголь, чоловік
осень харашо• 30 января в 17:39
Ответ длямладокошкина
Кофе вкусный, сфоткать что-то интересное, выпечка домашняя, хорошая музыка и подкасты, подбор ниток для вышивки и сама вышивка. Пролистывание ленты пинтерест с моими вподобаннями. Короче, приятные мелочи, из которых жизнь и состоит
І я коржі на медовик напекла, ось сижу, а вони пааахнуть І це тільки половинка позитиву, а інша половинка - що я ним порадую свого старенького свекра (у нього дн) і свекруху
Проработник• 30 января в 18:54
Свет, отопление и вода
Поліцейський патруль• 30 января в 20:22
Ответ дляБронетапці
В мене печеться картопля з беконом кораблики. Сча як наїмся з квашеною капустою, зразу буду рада.
І хочу чарочку наливки домашньої під це діло.
Потім буде фільм. Потім гаряча ванна з піною. Потім книга.
Да, це прекрасний вечір!
Рецепт домашньої наливки можна? Якщо смачна))
Бронетапці• 30 января в 20:45
Ответ дляПоліцейський патруль
Смачна, але цей рік з нюансом.
Насипаєте 2/3 банки любими ягодами.
Вишня, смородина, малина, агрус, абрикоси. Кіло цукру, або менше. Гарно протрусити.
Стакан самогону (кажуть з горілки не то, то я і не пробувала. Благо тітка пригостила самогоном), решту до повної банки звичайної води не кип´яченої.
В темне місце на пару місяців.

Я робила вишня і смородина, зірвала останню вишню. А вона була червива. Я відкрила, а там черв´яків плаває тьма.
Ну я процідила і п´ю під настрій. Не виливать же))
Anna -d11e• 30 января в 21:12
Думки про те ,що скоро весна, взую свої зручні кросівки і гуляти пішки, дивитись нові місця ,пити каву , цікаві фільми. Спостереження за природою , працювати в саду.

Поліцейський патруль• 30 января в 21:31
Ответ дляБронетапці
Смачна, але цей рік з нюансом.
Насипаєте 2/3 банки любими ягодами.
В темне місце на пару місяців.

не сильно приторно- солодке? Накривати звичайною кришкою чи спеціальною для вина? Через який час готова?