Полуничка• 30 января в 18:21
Колега по роботі побажала смерті нашим захисникам.
Що робити?
Червона калина• 30 января в 19:17
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не корміть троля
тут одні тролі і створюють теми .лише іноді хтось питає про щось насправді
Моторошні троянди• 30 января в 21:12
Вообще не понятно, почему на работе поднимаются подобные темы.
Мало ли, кто что думает. А вот говорить про это глупо.
Ксерокопия ночи• 30 января в 21:42
Ответ дляКоленная ложечка
У чоловіка на роботу взяли нову співробітницю. Жінка була переселенка з донецької області. Ну і з часом швидко зрозуміли, що вона з ’ не всьо так адназначна та 8 років ...’ Ну наче так не звільниш. То вони повісили в кабінеті портрет Бандери. Її швидко вітром сдуло. Не шучу
Ваш Бандера жодного разу не був в Києві, його цікавила центральна, східна та південна Україна лише на папері.
Тому не навʼязуйте його нам
Коленная ложечка• 30 января в 21:45
Ответ дляКсерокопия ночи
Тому не навʼязуйте його нам
Кому нам?
Шукаю стакан• 30 января в 23:13
Ответ дляЛичко Невеличке
А хуйло тут при чем? ми гаранта и всю ту свору весильных фотографов для чего выбирали? чтоб они тырили деньги и двушку на москву скидывали? а простых людей таловали в бусики, а потом усеивали ними бесконечные кладбища?
пзц, просто нет слов
Ксерокопия ночи• 31 января в 09:33
Ответ дляКоленная ложечка
Кому нам?
Киянам, українцям центру, сходу, півночі, півдня України Бандера не потрібен. Він жодного разу не приїздив до Києва.
Львівщина, Тернопільщина, Польща та Німеччина ось де він жив та бував. Точнісінько як ті порадниці що волають про кордони 91 року, сидячи в Німеччині.
Коленная ложечка• 31 января в 10:22
Ответ дляКсерокопия ночи
Якщо ви не зрозуміли, то це зробили навмисно, знаючі, що Бандеру фанати росії бояться як чорт ладана. Ніхто його там не почитає. Діло було на Полтавщині.
Ксерокопия ночи• 31 января в 12:01
Ответ дляКоленная ложечка
А чому на Полтавщині не почепити портрет Симона Петлюри, котрий звідти родом?
Бандері на Полтавщину було плювати, на відміну від Петлюри
Коленная ложечка• 31 января в 12:31
Ответ дляКсерокопия ночи
Господи, да зрозумійте вже, що ніхто там не чипляв його, що б там вклонятися чи ще щось, а як символ того, що москалі бояться, пугалка свого роду.
Ксерокопия ночи• 31 января в 13:40
Ответ дляКоленная ложечка
Я розумію що пугалка.
Просто дивно чому носяться саме з Бандерою, не настільки він був борцем за Україну щоб його так канонізувати.
А для центру України взагалі дивна постать, котра ніколи ніякого відношення не мала до цього регіону. Бандера навіть в Києві не був жодного разу, не кажучи вже про Полтавщину.
Ксерокопия ночи• 31 января в 13:47
Ответ дляКоленная ложечка
А ще поклоніння Бандері шкодить стосункам України з Польщею. Так само як і червоно-чорний прапор, з котрим прихильники Бандери приперлися до Польщі. Це що припертися зі свастикою в Ізраїль.
Нас з поклонінням Бандері в Євросоюз не приймуть, ба більше, змусять знести йому памʼятники та заборонити червоно-чорні прапори.