Полуничка• вчера в 18:21

Колега по роботі побажала смерті нашим захисникам.

Що робити?
Червона калина• вчера в 19:17
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не корміть троля
тут одні тролі і створюють теми .лише іноді хтось питає про щось насправді
Наодинцi• вчера в 19:35
Ответ дляЧервона калина
Да конечно вброс. Но зато реакция отписавшихся людей однозначная и никакой толерантности к адептами какому-то оправданию РФ. Вот это главное 🥰
Диви яка я пава!• вчера в 20:09
девочки это троляка
Моторошні троянди• вчера в 21:12
Вообще не понятно, почему на работе поднимаются подобные темы.
Мало ли, кто что думает. А вот говорить про это глупо.
Ксерокопия ночи• вчера в 21:42
Ответ дляКоленная ложечка
У чоловіка на роботу взяли нову співробітницю. Жінка була переселенка з донецької області. Ну і з часом швидко зрозуміли, що вона з ’ не всьо так адназначна та 8 років ...’ Ну наче так не звільниш. То вони повісили в кабінеті портрет Бандери. Її швидко вітром сдуло. Не шучу
Ваш Бандера жодного разу не був в Києві, його цікавила центральна, східна та південна Україна лише на папері.
Тому не навʼязуйте його нам
Коленная ложечка• вчера в 21:45
Ответ дляКсерокопия ночи
Тому не навʼязуйте його нам
Кому нам?
Шукаю стакан• вчера в 23:13
Ответ дляЛичко Невеличке
А хуйло тут при чем? ми гаранта и всю ту свору весильных фотографов для чего выбирали? чтоб они тырили деньги и двушку на москву скидывали? а простых людей таловали в бусики, а потом усеивали ними бесконечные кладбища?
пзц, просто нет слов