Ядвига Юсьлегко• вчера в 23:30
кем ваши взрослые дети с СДВГ работают?
не знаю куда стараться направить ребенка. 10 лет. спортом заниматься не хочет. Увлечение еда и компьютер. Посещает компьютерные курсы, интересно, неплохо получается, но Дз не выполняет ( ленится). Школьные дз заставляю делать, но и на их выполнение уходит куча времени( тяжело сконцентрироваться), что на погулять не особо много остаётся. С 1 кл занимается английским(мама заставила).Сейчас уже нравится и даже нормально щебечет.Боюсь что не научится зарабатывать из-за своих особенностей
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 00:06
Ответ дляКарамелька
Сын из двойни- моряк,2-ой механик
оба с диагнозом?
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 00:09
Ну от читаю автора - все як про мою доньку, тільки без офіційних діагнозів (був з 2 д 6 років, але інший). Пережили, вчиться в універі вже. І зі спортом не склалося, при прекрасних фізданних (тренери були в захваті спочатку) - жодного ентузіазму, 7 років займалася під моїм контролем, бо я вимагала будь-якої фізичної активності на її вибір (сколіотична постава). Репетитор агл - з другого класу, без домашок, бо робити було лінь і мені брехала, що зробила, а репетитор потім скаржилась. Зараз дивиться фільми в оригіналі, може вести наукову дискусію, читає і слухає спеціальну літературу. З шкільними предметами біда була - спочатку постійно відкладала на пізніше, робила в останній момент, відволікалася, не дороблювала або взагалі не здавала, хоч сиділа допізна, знов мені брехала - мені дзвонила на прохання предметників зі скаргами класна керівниця. Сама попросила комп´ютерні курси - дуже гарно все давался, домашок знов не робила, то тік-ток, то поробки, то онлайн ігри. Скільки мені нервів стало, щоб вона ті домашки на курсах робила і здавала та не кинула їх, хоч дуже їй подобалося там... Кілька днів нагадую, робить в останню ніч перед дедлайном за одну годину те, на що давался три дні і отримує найвищий бал.... А якби ще готувалася) На всіх курсах, де займалася була в першій трійці в рейтингу. Вступила теж на айті - тттт, як підмінили, поки не нарадуюся. Розказує мені, як туплять одногрупники, що не встигають вкластися в дедлайни, а вона така молодець, здала все на день раніше навіть. Ага-ага, себе вже не пам´ятає, що така ж сама була ще рік тому. Стосунки з усіма рівні, приязні, але друзів немає. Крім колупання в коді найулюблеіше заняття робити паперові об´ємні фігурки героїнь японських мультів. Сидить по 2-3 год над цим, красиво. І грається в онлайн ігри. Я, поки вона в школі вчилася, боялася, що або не вступить нікуди, або її виженуть після першї сесії. Але все ок, середній бал 85, хоче вище. Якось так.
Карамелька• сегодня в 00:11
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
оба с диагнозом?
Нет,у 2-го механика, в детстве ставили,болтушки на травах пил периодически,очень подвижный в детстве был.,но с учебой и ответственностью всегда все хорошо было, хорошо учился очень.Более ответственней брата
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 00:13
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
мой ещё как снял одежду с себя с вывернутыми штанинами- рукавами. так и оставил. к порядку с малых лет пыталась приучить...
а когда отрываю от ютубшортсов делать дз. он мне говорит ты со своими уроками отвлекаешь меня от интеллектуального саморазвития
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 00:13
Ответ дляКарамелька
у моего ответственностт минус один
Бавовнятий Пупс• сегодня в 00:15
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ооо, как и мой. И ещё может в ванную зайти, помыть руки с улицы, и полностью там раздеться до трусов и все вещи оставить на полу
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 00:16
Ответ дляБавовнятий Пупс
как мантру читаю трусы носки клади в стиралку. 365 дней в году. не помогает .чистые и грязные вещи в одном клубке было такое что перепутал и одел трусы не чистые, а те что снял
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 00:25
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
З одягом теж біда. Як одягнула одну футболку - не зніматиме її тиждень, і в ліжку в ній, і на вулицю. Так три футболки по колу, хоч одягу повна шафа, який з нею ж обирали. Все пожмакане, у плямах, зняла, кинула, потім вділа. Ой, а шо такого, та норм... Взуття у багнюці - під ноги не дивиться. Зав´язати шнурки - досі проблема, з дрібною моторикою трабли, хоч у фігурках деталі пінцетом тримає і все ок. З десяток телефонів розбила... Голову помити і зуби почистити - треба нагадати, в перукарню не загнати, безформенний хвостик, хоч волосся красиве і в´ється. Зараз в гуртожитку, то навіть не знаю як там, але додому приїздить - ситуація значно краще з цим вже. От про прослухану лекцію про філософію Платона може на пів години мені монолог зарядити. Зараз Канта читає, вже подивилася, що в цьому семестрі у них Ніцше - теж доведеться мені слухати)
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 00:42
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
за шнурки забыла...да не умеет тоже
Соседушка• сегодня в 00:44
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тоже об этом думаю
Дочке 19
Учится в универе
Но по поведению дите дитем
Любит тыкать алмазную мозаику- весь дом в ее картинах уже
Мы думаем что то в направлении маркетинга
Она довольно креативная девочка
Но в целом непросто
С годами видно все больше контраст особенно на фоне младшей подрастающей дочки
Дочке 19
Учится в универе
Но по поведению дите дитем
Она довольно креативная девочка
Но в целом непросто
СДВГешки отстают по психологическому возрасту года на 3 минимум, т.е. взросление наступает, но позже. часто отсюда и проблемы со сверстниками.
Соседушка• сегодня в 00:54
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Опис моєї дочки, тільки вона пішла по малюванню. Це єдине, що їй завжди подобалось. Дуже класна фантазія, нема проблеми придумати сюжет, історію, персонаж і тд. Вчиться вже в художній академії, все нормально, дедлайни витримує хоча навантаження там серйозне. З одягом проблеми, їй все одно що на ній аби зручно. 20 років, я досі пояснюю чим зад від переда в шапці відрізняється. Шнурки навчилася зав’язувати мабуть років в 13 але терпить їх лише в кросівках. Нічого модного не треба, головний критерій вибору одягу-взуття — зручність. Перебірлива і їжі дуже. Спілкується з однолітками рівно, нормально ладнає з сусідкою по кімнаті але близьких подруг нема. Хлопці в романтичному плані якось не цікавлять (власне дівчата також). Цікавить тільки малювання
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 01:19
Ответ дляСоседушка
Все теж практично, 18 років їй. От про фантазію, вигадування сюжетів, історії, персонажів - прям в точку. Тільки у нас все це в комп´ютерних іграх, якісь у них там команди, будують віртуальні світи, сваряться... Придумують сюжет, розподіляють ролі, виписують кожен свого персонажа. Часто розпитує мене про ті чи інші історичні події чи діячів тих епох, потім використовує, вплітає в гру. І це триває вже кілька років. Шапку не носить взагалі, не допомагають ні сварки, ні вмовляння - навушники, а зверху капюшон. Потім іде сліпе (короткозорість і лінзи) і глухе втупившись в телефон по вулицям міста. З їжею теж все складно. Дуже пощастило з універом, навчання складне багато математичних дисциплін, але прекрасні викладачі і оточення сильних вмотивованих однокурсників, вчаться всі, атмосфера відповідна, допомагають один одному. То вона тримає рівень, виявилося дуже приємно коли ти знаєш і вмієш і одногрупники приходять за консультацією, склалася певна репутація вже... І їй це сподобалося, стала вчити наперед, додатково.... Як на іспиті викладачка сказала, що ти крута - скільки було щастя і ейфорії.... Хлопців на ІТ багато - з усіма дружні стосунки, але вона взагалі не сприймає їх як сексуальний об´єкт, швидше як братів по розуму) Як вони - хз, бо зріст має 180 і фігуру модельну. Навчання і командні проекти - єдиний спільний інтерес.
Ядвига Юсьлегко
• сегодня в 08:28
Ответ дляСоседушка
про еду интересно. у меня сын после ввода прикорма любил борщ. но потом резко перемкнуло. суп борщ не ест, рыбу ни в каком виде. Обожает КФС. тут у меня ограничения. нагетсы ел бы каждый день. рис только в чистом виде никакого плова. иногда гречку. Картофель в основном. домашнюю котлету есть свеже приготовленную. овощи фрукты проблема. изредка огурец и помидор ( выедает середину). яблоки ,виноград( там шкорки), черешню, гранат не ест( косточки выплевывать не умеет). хлеб любит. Если нет для него вкусной еды( допустим все вчерашнее). есть не будет, найдет хлеб и будет есть его без ничего