ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 января в 23:50
А існують сучасні серіали без пропаганди і "промивки мізків"?
І без "заїжджених" тем? Ніколи не думала, що мене це буде так дратувати. Погані білі, хороші чорні, великодушні мусульмани, розумні аутисти, майже святі геї, токсичні батьки, чоловіки-аб´юзери, дитячі травми, що випадають як скелети із шаф....Я розумію, що це все типу сучасне життя, що нас оточує. Але можна не нав´язувати "правильне" ставлення до тих чи інших явищ і людей? Вирішила подивитись "Кульгаві коні" (не дивилась його). Спочатку зраділа - динамічний, як я люблю. А потім пішло-поїхало - гидкі ультраправі, прекрамні і справедливі ліваки, хвала мультикультуралізму....Це як знущання з людей, які вживу бачать і розуміють, що насправді відбувається в тій самій Великій Британії... Відчуваю, скоро на турецькі серіали доведеться переходити :))
Чу Ча• 31 января в 00:30
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
прекрасно отношусь к адекватным геям, но за такую агрессивную неадекватную писанину жалоба
дама_из_декрета• 31 января в 00:35
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Боже, яке кончене
Пожарник• 31 января в 01:11
Думаю, что нет) В той или иной степени это всегда было в кинематографе, пропаганда в смысле, может не так топорно и настырно. Плюс более талантливо. А как после карантина все перешли на сериалы, мне кажется, кинематограф скатился вниз..
На_оба_рот• 31 января в 01:23
Вам на росиюшку за правильными сериалами.
А если рыжего гандона на 3 срок изберут, то можно уже будет и за океан.
На_оба_рот• 31 января в 01:26
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы не с Тернополя случайно, там где папаша двух дочерей насиловал пока мама на заробатках? Это ваз ни разу не коробит? Может вам актуальнее тема педофилии будет?
Это традиционная ценность.
Викупана• 31 января в 01:38
Ответ дляНе зацілована
А я може хочу подивитися звичайний бойовик, без сцен з геями і лесбійками. У моєму світі є рівно те саме, що і у Вашому. Те що для Вас ок, для мене не ок.
А які є бойовики з геями та лесбіянками ви дивилися останнім часом ? Мені такі не траплялися 🙄
Стопясят раз обсуждала• 31 января в 03:32
Ответ дляВикупана
Ну до прикладу Мізантроп, добре що хоч без сцен, як до прикладу в Бріджестонах, що планувала дивитися з дочкою, але не вийде:)
Викупана• 31 января в 04:46
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Бріджертони це бойовик ?
Кумедна• 31 января в 07:39
Дивіться російські . Там точно не буде про геїв і мультикультуралізм .
Весела бджілка• 31 января в 08:22
Ответ дляСосиска_Втесте
Так смотрите что-то для детей, хотя и там вы найдете пропаганду. Но в вашем мире никого кроме гетеро нет, да?
С таким подходом вы не успеете и оглянуться когда и другие девиации станут для вас нормой. Тот же папка из тернополя о которым вы упомянули.
Сосиска_Втесте• 31 января в 09:22
Ответ дляВесела бджілка
С логикой у вас не очень.
Отношения двух взрослых людей по обоюдному согласию вообще никого не должны интересовать.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 31 января в 09:26
Ответ дляСосиска_Втесте
С логикой у вас не очень.
До чого тут логіка?
Сосиска_Втесте• 31 января в 09:26
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні, ну з першої ж серії полізла така пропаганда лівацтва, що не можна дивитись. Не впевнена, що подивлюсь другу серію.....Люди, які хочуть зберегти свою національну ідентичність, культуру і релігію, відкрито називаються фашистами. Що ж, тоді і ми фашисти, що хочемо в своїй країні своєю мовою розмовляти, і церкву мати свою, а не московську?
Ваша церква сугубо личное дело и не надо ее выпячивать.
Ишь ты, к себе уважение хотите, а для других ноль.
Сосиска_Втесте• 31 января в 09:27
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні, вони не просто показують різних людей. Вони показують їх в певних ролях, що формують певне відношення глядачів. Це маніпуляція.
То есть геи и лесбиянки это конь в вакууме?
Мы вообще-то живём, работаем, занимаемся разными делами.
Я вообще лесбиянка и работаю учителем, о боже
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 31 января в 09:33
Ответ дляСосиска_Втесте
Ніхто ж не каже, що вас немає :) Але ви такі ж самі люди, як і всі. Не кращі нічим. А в серіалах, для формування певної думки і відношення, людей нетрадиційної орієнтації показують так, ніби вони кращі за гетеро. І розумніші, і сміливіші, і дотепніші, і щиросерді. Для чого? Ось це і напружує.
Сосиска_Втесте• 31 января в 10:08
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я вам скажу так. Может вы не знаете. Раньше в фильмах женщин было 30%, большинство главных героев мужчины. Но времена меняются, герои и мужчины и женщины и нетрадиционной ориентации и инвалиды и разные национальности. Потому что раньше их прятали, скрывали и не давали места. Поэтому сейчас вам кажется их так много. Если бы было справедливость изначально, все были бы равно представления, но к сожалению, белые мужчины всегда первые.
Весела бджілка• 31 января в 11:05
Ответ дляСосиска_Втесте
С логикой у вас не очень.
А у вас с чем не очень? С пониманием прочитанного? Вы потеряли нить обсуждения? При чем здесь логика и где меня интересовали отношения двух взрослых людей?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 31 января в 11:37
Ответ дляСосиска_Втесте
Я не про те, що їх стали більше показувати. А про те, що їх навмисно ідеалізують і романтизують. Щоб сформувати певне відношення глядачів. Це маніпуляція.
Сосиска_Втесте• 31 января в 15:26
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А раніше романтизували білих чоловіків. Все вировняється
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 31 января в 15:42
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні, ніхто білих не романтизував. Їх показували різними - і покидьками, і маніяками, злочинцями. А зараз спробуйте зняти фільм з темношкірим у ролі злочинця (хоча в житті їх багато, правда ж). Що буде?
Морская свинка• 24 февраля в 00:20
Ответ дляНе зацілована
Ой, мене бісить пропаганда геїв та лесбіянок в серіалах, це для мене треш
да