как тебе такое илон маск• сегодня в 10:08
Кто спит мало часов, как вы выживаете и как себя чувствуете?
Сколько часов спите?
ИграйМойГормон• сегодня в 11:01
Добре спати мені допомагає лише спорт зал, спеціально йду пізно, в 10 вечора повертаюся і в 11 сплю без задніх ніг до ранку.
Все інше не працює.
Мона_Лиса• сегодня в 11:07
Ответ дляМЧСница
З нашими цінами працюю як ніколи в житті, щоб не відчувати себе злиднем повним і дати щось дитині. Ми з дитиною самі і допомоги більше немає. З дому йду о 7.00, закінчую роботу вже вдома онлайн о 21.30. В проміжках ледь встигаю погодувати дитину, кота і себе. Перевіряю д.з., якісь найнеобхідніші хатні справи і сну того залишається 3-4 години, а якщо 5, то це вже розкіш. Отак тягну до суботи і тоді вже сплю скільки захочу.
Мені 50. Здоров´я потрохи здає. Інколи бувають гіпертонічні кризи і останній із серцевою недостатністю. Думаю, чи не здати трохи назад, але до літа точно треба дотягнути з тими роботами як є.
Для мене робота-це зараз спасіння, і не тільки фінансове. Не дає багато думати. Але в мене відчуття,що я геть занедбала дитину. Росте,як трава. Перестала спілкуватися зі мною, вчитися не хоче Але їй 14, заспокоюю себе, що такий вік, коли мама їм і не потрібна.
Бабо-лебідка• сегодня в 11:08
Сплю больше чем всегда. Чувствую себя прекрасно. А почему не спите?
Мона_Лиса• сегодня в 11:09
Ответ дляЦукрові вишні
В мене так само все було, в 50 перейшла на згт, стала почувати себе краще, приливів не має, але сон не дуже все рівно
Дякую за ваш досвід. Не готова, але як варіант,якщо так і далі буде, то піду до лікаря поспілкуюсь. Раніше це все було періодами -тижлень чекаю, потім починаю щось приймати і проходить і так кожні 2-3 місяці. А зараз вже 2 місяці:(
Советчица Года• сегодня в 12:17
Ужас но , я раньше 7 вставать не могу , даже если рано лягу . И сон минимум 7-8 часов должен был