Язикувата Хвеська• сегодня в 11:52

Мені важко готувати окремо собі на дієті

Для сімї борщ, смажене, макарони, а собі треба щось легше. Як організувати харчування так, щоб не стояти біля плити вдвічі довше? Ну і не хочеться нікого обмежувати, особливо зараз.
Рубаю олівлє• сегодня в 12:18
Ответ дляДайте подуться
И сами жарят битки?
Помруть без битка?
Посмажте курячий і без олії. В яйці. Вам так само буде корисно і на схудненні ок
Не цілуюсь з бодуна• сегодня в 12:19
Тоже самое, я уже так устала. Мои не едят мою па-пишу, хоть убей
Просериарила молодость• сегодня в 12:22
Ответ дляДайте подуться
И сами жарят битки?
Может они не знают о существовании жареных биточков. Мои и названия такого не знают. Дети едят то, что готовят и едят взрослые.
Дайте подуться• сегодня в 12:22
Ответ дляРубаю олівлє
Помруть без битка?
У меня два сына подростка,один не ест курицу вообще. Но умеют, слава Богу, готовить простые блюда,если я на работе или в гости иду. Я готовлю всем отдельно давно. Если есть свет,вообще нет проблем. Им то ПП до сраки, на час хватает наесться
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:25
Автор,у меня знакомая похудела сильно,питалась отдельно,но она делала заготовки мясные раз в неделю и морозила.Себе на пару,остальным жарила.
Рубаю олівлє• сегодня в 12:38
Струнке тіло - це стиль життя.
У вас єдиний вихід перевести всіх на більш-менш корисне і не калорійне харчування.

Бо ви схуднете , готуючи окремо на 5-10-15 кг, а потім на 3-4 місяці повернете їх назад, якщо будете харчуватися із всією родиною , як харчувалися до того)
Просто не морочте голови тоді, якщо ви не вирішили змінити стиль життя
Сиджу тихенько• сегодня в 12:38
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну от ті поради про дієтичну солянку, олівʼє і інше то трохи перебор і така собі - дурного робота
Вы знаете, когда вот так питаешься, то диетичная солянка и Оливье вкуснее классических, как бы дико это не звучало.
Я ж никого ни в чем не убеждаю, каждый для себя выбирает как ему подходит.
Я это пишу к тому, что на диете можно вкусно и разнообразно питаться, без срывов, практически себя сильно не ограничивая.
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Я не маю стільки часу всім окремо готувати. Або їдять те, що готую я.
Або готують собі окремо.
Я не наймичка
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляРубаю олівлє
Або готують собі окремо.
Я не наймичка
А что вы готовите, например?
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
А что вы готовите, например?
Запікаю в духовці : стегна, філе, індичку. Коли в сметані, коли в томатному соусі.
Смажу крила без олії або з мінімумом олії
Запікаю «котлети» (фарш, часник, песто і сулугуні) - у мене повно таких зроблених мною заготовок в морозилці.
Запікаю рибу: риба+сіль, лимон
На гарнір : УСІ види круп. Будь-які. + макарони.
Добре пасує рис із приправою до Фентучіні з Ектором на пачці+ ложка вершкового масла .
Із овочів: заморожені: будь-які суміші, квашені (САМЕ КВАШЕНІ) не маринад, варений буряк, сирі: пекінка+дайкон+морква+ложка кукурудзи, заправлено сметана+гірчіця або сметана+сухий часник, якщо є час гратися - вінегрет.
тушкована капуста з грибами чи без , просто тушкована
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляРубаю олівлє
Запікаю рибу: риба+сіль, лимон
Расскажите пожалуйста,как Вы котлеты делаете : фарш,песто, сулугуни?
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
https://www.instagram.com/reel/DHl5cYvsI2h/?igsh=

Вона кацапка, але я всі заготовки маю із цього рілс у себе в морозилці.

В неділю раз наготувала- тиждень їмо.

І оці котлети з кінною мені подобаються : фарш, цибуля+ кінза
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Томатне пюре беру отаке.
Там тільки протерті томати. Це не паста
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Оця приправа крута до рису : рис, приправа і вершкове масло. За вуха не відтягнеш. Нижче фото кинула.
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляРубаю олівлє

В неділю раз наготувала- тиждень їмо.

Величезне дякую, завтра приготую
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Величезне дякую, завтра приготую
https://www.instagram.com/reel/DTS8B6zDMy0/?igsh=M...

Оце ще спробуйте!
Теж норм і смачно