Бяки-козяки• 2 часа назад
Ви знаєте в чому різниця між куркою та індиком?
І питання не лише в ціні.
Курка їсть все підряд і для того , щоб не хворіти їй дають (їй навіть життєво необхідні антибіотики). Організм індика навпаки реагує на антибіотики дуже погано і він просто вмирає, якщо його ними годувати.
Ціна відрізняється, іноді навіть суттєво, але чи варто економити на собі та родині?
Незламна Україна• 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
В тому і суть. Індики стійкіші до хвороб. Не потребують втручання ліків.
Жодного разу не чула/не бачила/не знала історії коли індики вимерли всім поголів´ям.
Навіть в селі, у людей (спогад з дитинства) так міг померти один, але не всі.
До речі в нас в кожному подвір´ї практично жила птиця, також свині і корови.
В мене спогад з дитинства протилежний Вашому : як В ті дзьбики капати з пікетки ліки... То вони мерзнуть, то вони додихають, складні індичата у вирощуванні. Це не гусята/ курчата
Незламна Україна• 1 час назад
Ответ дляЗахекалася читать
це неправда
індиче мясо нічим по якості не відрізняється від курячого нрім цінм
Підтримаю думку
Спішу - перекидаюсь• 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
Їм не треба стерильний бокс. Просто місце для вигулу. Вирощують по принципу як робили наші бабці.
З курками складніше, їхнє життя потребує антибіотиків, тому що в них хвороби інші, дасиш курці антибіотиків- вона буде жити. Дай індикові - він помре. Це як з козою. Та брудного яблука в житті не з´їсть.
Колишній чоловік тримає птицю, малесеньке поголів´я, лише для себе. Вже пару років. І так теж склав свою думку стосовно птиці.
Ті хто готові лити бруд - лийте.
Але подивіться на нас , наших дітей, годованих антибіотиками. Діти реально акселерати, проходиш повз школу і губишся де який клас і де батьки, де діти.
Перейшла на індика, в м´ясному магазині кілограм філе близько 250 грн. Це наприклад в Ірпені така вартість
Ті хто готові лити бруд - лийте.
мій селянський досвід якийсь інший. ходили ті кури і ніхто їм нічого ен колов... щоправда ми їх купували підрощеним, не з курчат. МОже курчатм щось і дають хз, але куркам АБ не давали. прекрасні вгодовані смачні курки
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Ответ дляАннуитет
Про жизненно необходимые антибиотики домашним курам бред конечно собачий. Моя баба в моем детстве точно курам ничего не давала, где б она те антибиотики в70-е 80-е брала. Их и мне не давали, не то, что курам.
Давали, как раз в те года, аж бегом тетрациклин, причём надо и не надо.
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Ответ дляАннуитет
Тетрациклин был дешёвый и без рецепта в любой аптеке.
Тішуся неперетішуся• 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
Ті хто готові лити бруд - лийте.
Коза не съест грязное яблоко? Да они всё подряд жрут, в том числе бычки в траве, вместе с травой, лично видела.