Мандолина Бу• 31 января в 15:24

Хто стикався з тим, що після скасування вітаміну D різко падає настрій і енергія

Це відкат чи просто збіг по часу, і як ви виходили з цього?
Ужгород• 31 января в 15:24
Не було такого.
Як_наготую...• 31 января в 15:26
В холода треба приймати завжди, в малих дозах.
побольшомусекретику• 31 января в 15:26
В мене проблеми з щитовидною. Д наганяю норму, стає краще. Десь пропущу, не п´ю якийсь час, гаряче під ранок, мокрію, набрякша, здаю аналіз - д не в нормі, впав нижче
Істеріомама• 31 января в 15:32
Там в побічних реакціях - депресія. Дуже цікаво!
Люди його п´ють, ніхто навіть не читає про побічні реакції.
Любимка-анонимка• 31 января в 15:35
На мене вітамін Д діє як енергетик.
Вживаю, коли на роботі завал, чи якийсь захід.
В взагалі з ним потрібно обережно. У мене збільшуються відкладення кальцинатів від нього
Вилами по воде• 31 января в 15:35
Ответ дляІстеріомама
Вы внимательно читали? Депрессия бывает при нехватке витамина Д, а не при приеме
Істеріомама• 31 января в 15:38
Ответ дляВилами по воде
Уважно, в інструкції. Побічна реакція - депресія. Парадокс
Там багато побічних реакцій від прийому з різних сторін
Хомо_сапиенс• 31 января в 15:38
Ответ дляпобольшомусекретику
В мене також. Пью 4000 з вересня по травень. Якщо пропускаю - не маю сил вставати, слабкість, поганий настрій.
Вилами по воде• 31 января в 15:41
Ответ дляІстеріомама
Можно фото инструкции?
Істеріомама• 31 января в 15:45
Ответ дляВилами по воде
Можно фото инструкции?
Та будь-ласка
Ну чому люди нічого не читають...
В мене є паперовий варіант, а вам додам електронний
Чесно, на мене лікарі обурені, бо я надто багато знаю, виходить часто краще орієнтуюся за лікарку і відповідно їй неприємно, що така велика докторка виглядає дурною. Зразу: там на тих форумах нещасні сидять, ви не читайте, слухайте мене. І про форуми я нічого навіть не казала. Сама придумає, сама коментує...
Вилами по воде• 31 января в 15:49
Ответ дляІстеріомама
Та будь-ласка
Ну чому люди нічого не читають...
Пипец, мне как раз Декристол и назначили. Купила, но еще прием не начала.
В тех, что пила ранее, не было про депрессию
Істеріомама• 31 января в 15:59
Ответ дляВилами по воде
Ну у вас може і не бути побічної реакції. В мене не було, думаю. але я його приймала, не знаючи це)
До речі, я так зрозуміла, що про побічні реакції написали тільки в інструкції 1000МО. У вищих дозах інструкція коротка, без розділу про побічні. Тобто вони вирішили не дублювати інформацію.
Бо я спочатку приймала дозу 5600, потім 2000, і тоді відчула, що мені щось недобре. Зразу відкрила інструкцію, там нічого не було про побічні реакції. Але я лікарці сказала і вона зменшила дозу 1000. І аж тоді я отримала повну версію інструкції і взагалі не приймаю. Підняла до норми, далі риба) Не думала, що цей вітамін настільки може бути небезпечний після прочитання.
Вилами по воде• 31 января в 16:01
Ответ дляІстеріомама
Та будь-ласка
Ну чому люди нічого не читають...
Пересмотрела свою инструкцию. Нет там ни слова про депрессию. И на таблетках.юа, аптека 911 аналогично
Істеріомама• 31 января в 16:01
Ответ дляВилами по воде
Бо це 2000, відкрийте 1000
Вилами по воде• 31 января в 16:14
Ответ дляІстеріомама
Бо це 2000, відкрийте 1000
Да, нашла на сайте Аптека доброго дня к 1000.
Думаю, что это ошибка копирайтера. Я больше доверяю инструкции производителя
Істеріомама• 31 января в 16:15
Ответ дляВилами по воде
Ну в мене є паперовий варіант виробника
Істеріомама• 31 января в 16:17
Ответ дляВилами по воде
Вилами по воде• 31 января в 16:17
Ответ дляІстеріомама
Ну в мене є паперовий варіант виробника
Они обязаны предупредить про всевозможные побочки, в т ч. при передозировке или неправильном приеме.

При передозировке: Избыток витамина D может вызвать интоксикацию, симптомами которой являются изменения психического состояния, спутанность сознания, слабость и утомляемость. Это может ошибочно восприниматься как депрессия.
Чарочка діда• 31 января в 16:25
Не скасовуйте. Он в Швеції постійно пьють, бо сонця мало. У нас також, зимній період безсонячний і Д потрібен дуже. Я пʼю кальцій-Д3
Істеріомама• 31 января в 16:28
Ответ дляВилами по воде

Передозування в моєму розумінні це коли аналіз покаже, що більше норми. Избиток, тобто надлишок. От на сайті Декрістолу є дози, бажаний рівень 50-60нг/мл, все що вище погано
Но це я так суто для себе думаю, бо це питання дуже спірне. Дехто має 70,100+ і тим пишається
Самі розумієте, я не лікарка, але з того що читала, то я більше 60-ти побоююсь мати
А побічні реакції це інше ніж передозування. Ну я так думаю
Взагалі Декрістол має дуже позитивні відгуки, мені також поміг. Поки не вийшло за межі норми, в мене були симптоми передозування, а саме слабкість і боліли м´язи
Істеріомама• 31 января в 16:27
Метровий сантиметр• 31 января в 16:36
Ответ дляЧарочка діда
А яка профілактична доза, якщо не здавати аналіз?
побольшомусекретику• 31 января в 19:10
Ответ дляХомо_сапиенс
Мені коли треба нагнати норму, п´ю 16000-20000 тисяч. Коли в нормі, п´ю 10000.
Часто з К2.
Депресії нема.
Вилами по воде• сегодня в 01:43
Ответ дляМетровий сантиметр