неДоЖиру• 31 января в 16:50
Мені 38 і я незаміжня, а могла би бути розведена після 20 років шлюбу з довбнем.
Ще й з дитиною. Або зайокана в «щасливому шлюбі».
Все залежить від кута зору…😌
Звездолётчица• 31 января в 17:07
Ответ дляПищалка
А богли б бути з нормальним чоловіком, дітьми і собакою
Не факт. Еще острый вопрос, может ли выносить/иметь детей
неДоЖиру
• 31 января в 17:08
Ответ дляЗвездолётчица
Ну, я разведена, с дочкой. Что дальше?
🫂
Звездолётчица• 31 января в 17:09
Ответ длянеДоЖиру
💔
И с котом. Автор, у каждого свои кирпичи летят на голову. В браке одни проблемы, без брака другие 😅
неДоЖиру
• 31 января в 17:09
Ответ дляЗвездолётчица
Вбачте, я вважаю, краще - вирощувати дітей в повній люблячій родині, а не виправдовувати своє існування тим, що є дитина, тому я маю сенс життя. Звісно коли вона вже є- це напевно і щастя. Але робити це інструментом, щоб зробити своє існування «осмисленим» - дуже егоїстично.
Ручки-Крючки• 31 января в 17:09
Кожному своє, на момент прийняття любого рішення людина керується своїм досвідом, от і все. А махати кулаками після бою, то таке вже. Тільки себе їсти чайною ложкою, і думати, що могло бути по іншому...
Секретница• 31 января в 17:10
Ответ дляЦигарний шланг
Кризис жанра, это когда тащишь на советчицу темы из Тредса и выдаешь за свои
Из американского тредса причем, изначально
Незнакомлюся• 31 января в 17:10
Ответ дляЛагшмивара
ну то сенс теми? в 38 люди часто шкодують, що немає сімї
що нового?
Это к автору вопрос
Думаю, сидит дома в выходной, тишина, скучно, никто не бегает, не дергает. Дай, думает, напишу как это классно, что я незамужем. Типа поддержала сама себя. А на самом деле всё по-другому
Цигарний шланг• 31 января в 17:11
Ответ длянеДоЖиру
А когось взагалі зжерла акула 🦈😄
Даже ответы из Тредса
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 января в 17:11
Ответ длянеДоЖиру
Ви написали що можно классно жить т без мужа и с мужем, так якщо його немає причому тут гроші прям? А то пишете так ніби якщо гроші будуть то і муж автоматом буде)))
Когда есть деньги у женщины потребность в мужчине резко падает. Завтра дай нашим женщинам полную финансовую независимость - половина из них с радостью уйдут от своих мужей. А если женщина богата ей то замужество особо и не надо, особенно в сознательном возрасте.
Ну и у богатой женщины всегда поклонников будет больше, и их уровень будет повыше.
Звездолётчица• 31 января в 17:11
Ответ длянеДоЖиру
Нет, я о том, что для ’полной семьи’ нужно не только найти не довбня, но и обоим быть совместимыми.
Українська зірочка• 31 января в 17:11
Ответ длянеДоЖиру
Зміст цього посту для жінок, які не зустріли своє кохання і були в абʼюзивних стосунках-намагатись не жалкувати за минулим, яке гіпотетично могло бути позитивним, а потенціально - негативним.
Мені 45, я вдова.
В він обіцяв померти в один день. Обманув.
Життя непередбачуване.
неДоЖиру
• 31 января в 17:11
Ответ дляНезнакомлюся
Это к автору вопрос
Напевно, якщо б в людини така перспектива була, вона б нею скористалась, як вважаєте?
Звездолётчица• 31 января в 17:13
Ответ длянеДоЖиру
И вы тут аккуратнее, в стране война, очень многие полные счастливые семьи уже не полные и не счастливые. Иногда ребёнок только и держит от поездки крышей. Никто не застрахован
Незнакомлюся• 31 января в 17:14
Ответ длянеДоЖиру
Это если бы была, одного желания автора бывает недостаточно
Хвильоватиша• 31 января в 17:15
Ответ дляЦигарний шланг
Ахахах, я тоже сегодня это читала в Тредсе. И даже коммент автора про акулу оттуда😂😂😂. Только там это другой человек писал, не автор
Звездолётчица• 31 января в 17:15
Ответ дляЛагшмивара
факт зрозумілий
а емоційний стан? ви шкодуєте, що не вийшли заміж?
Чтоб выйти замуж, нужно чтоб предложили
неДоЖиру
• 31 января в 17:15
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
То це її шанувальники чи шанувальники її грошей ?) вам хочеться чоловіка якому цікаві ваші гроші більше ніж ви? Ідеальний розклад коли ти цікава саме а на гроші твої все одно. Я не кажу при цьому що треба бути бомжихую то не доглядати за собою та таке інше) себе треба любити , але заманка чоловіка саме на гроші таке собі
неДоЖиру
• 31 января в 17:16
Ответ дляЗвездолётчица
Чтоб выйти замуж, нужно чтоб предложили
Перший?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 января в 17:24
Ответ длянеДоЖиру
Любой мужчина обращает внимание на уровень достатка женщины и даже тот кто сам не бедный)
Все равно интересней когда у нее есть хорошая машинка и квартирка в дорогом районе) Вы можете ему нравится и сама по себе, просто потому что это вы, но с этими благами вы ему будете нравится больше)
неДоЖиру
• 31 января в 17:28
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Добре
А якщо в неї цього немає ? Особливо зараз коли війна або багато хто в Європі скитаеттся
Якщо сподобавлася то буде з вами і без машинки / квартирки
А якщо він вибере ту що з квартиркою машинкою це каже про чоловіка що він шукає не почуття а удобство
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 января в 17:31
Ответ длянеДоЖиру
Добре
Чаще всего так и бывает в Украине, потому что у женщин этого всего чаще нет чем есть.
Но имея деньги вы будете чувствовать себя более счастливой, хоть вы замужем, хоть нет.
Не пириживай• 31 января в 18:46
Ответ длянеДоЖиру
Гіпотетично?...
могло бути. А могло не бути гіпотетично.
Пасхальний тролік• 31 января в 21:13
А я 30 розлучена, з дитиною.
Радію, що все склалося саме так, бо дитина вже є і я не хочу більше і не треба думати під сраку років що вже пізно народжувати першу дитину.
Займаюсь собою, роблю карʼєру і поки не в стосунках бо морально я відчуваю що попередній тип чоловік мені вже маловатий, а той який мені подобається ще мені не по зубах.
І це круто, що не треа ба нікуди поспішати бо я вже і і заміжня була, пишне весілля мала і в ролі мами відбулась.