Болтушка Му• 31 января в 17:02
Через сколько лет брака у вас появился интерес к другим мужчинам?
Через сколько лет брака у вас почвился интерес к другим мужчинам?
Я имею в виду даже не измену, а просто флирт, свидания, поцелуи или эротическую переписку.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Меньше чем через 1 год
Через 1-2 года
Через 3-5 лет и больше
Не бывло интеерса к другим
Ліплю вареники• 27 марта в 08:46
Ответ дляMrs.Sexuality
Тема дуже жива і, мабуть, знайома багатьом. Здається, що такий інтерес до інших — це часто не про «погану поведінку», а про пошук втраченого драйву або нових граней себе в рутині. Коли хочеться розібратися, що саме стоїть за цим бажанням (дефіцит уваги, внутрішня криза чи просто цікавість), дуже допомагає погляд зі сторони.
Для самоаналізу вдалося знайти цікавий інструмент — бот @Lumina_Oracle_Bot у Телеграм. Він працює на стику глибинної психології Юнга та аналізу символів. Можна анонімно розібрати свій стан або зробити розклад на ситуацію в стосунках. Це допомагає «підсвітити» справжні причини своїх емоцій і зрозуміти, чого насправді хочеться від життя. Буває дуже корисно для чесної розмови із собою
Для чого тоді одружуватись, хоч чоловікам хоч жінкам, якщо тягне на сторону, ну якщо ти бл@дь або бл@дун, не створюй родину, і бігай по буях хоч все життя
Вам телефонограмма• 18 апреля в 17:32
Я мужа не любила никогда, поэтому часто влюблялась в других ( без физической близости), а он меня все время называл нелюбимая, что он хотел после такого отношения