Борщичок• 31 января в 23:08
Дружина мого однокласника, навіть не знаю як реагувати?
Через відсутність світла я живу в батьків в місті де я виросла і прожила до університету. В школі і ще в студентські роки в мене був закоханий мій однокласник, ми з ним деякий час зустрічалися і все таке.
Весь час по ім звʼязок ми не втрачали, переважно допомагали одне одному в межах своєї роботи. Він давно одружився і я теж вийшла заміж, як чоловік він мене абсолютно не цікавить.
В мене декілька тижнів тому було ДН, друзі присилали мені квіти через курʼєра і він теж відправив букет.
От зараз дзвонить його дружина зі скандалом, образами, погрозами в істериці щоб я дала спокій її чоловіку. Це все в дуже агресивній формі. А я його за цей весь час бачила один єдиний раз випадково в ТЦ.
Я так зрозуміла що вона в інстаграмі в нього вичитала що він букет замовляв, там же і номер взяла.
Мені йому подзвонити завтра нехай вгамує свою даму, чи взагалі не реагувати?
Я просто не знаю що чекати від неадекватних
Жена аллигатора• вчера в 10:49
Ответ длямладокошкина
Не лень. Появись вы такая в моей жизни и жизни моего мужа я зайду гораздо дальше оскорблений и просто угроз, сразу к делу. Странно, что вам нужно это объяснять.
А почему с мужем своим не разбираетесь? Не такая как автор, так другая будет. Не все мужики блядуны!
ВсеЧетко• вчера в 10:50
Ответ дляРаботать надо
Тоже не совсем поняла. Что за помощь в работе такая
Якщо історія не вигадана, то, думаю, диму без вогню не буває і не просто так та жінка дійшла до того, що їй подзвонила.
Швидше за все автор, яка дуже себе хоче показати в білому пальто, спокійно з тим чуваком наліво ходить. В тут розписує, що вона вся така чиста і невинна, а дружина істеричка.
Навіть якщо колишній, навіть якщо однокласник нащо з ним підтримувати контакт? Ніхто адекватний того не робить
Борщичок
• вчера в 10:52
Ответ дляВсеЧетко
Ви по собі судите?
На ліво на право, хто ви така щоб я щось перед вами строїла?
младокошкина• вчера в 11:03
Ответ дляЖена аллигатора
Потому что разборки с мужьями не исключают разборок с такими лядями, которым пощекотать свое чсв. Они без задней мысли отправляют сигналы чужим мужикам, а потом приходят на форум с вопросом ’Почему меня не правильно поняли?’, притворяясь наивной дурочкой либо стервой, которая тут всех сейчас отымеет.
Я же написала, не видя своими глазами реальный живой пример такого поведения, я бы тоже думала ’ а че такого то?’
Котогосподиня• вчера в 11:04
Ответ дляВсеЧетко
Для мене найдивніше підтримувати спілкування з колишнім. Навіщо? Якщо він колишній, значить симпатія між вами колись була, чому не відпустити людину, а підтримувати зв´язок.
Вчителька з мікрорайону• вчера в 11:12
Ответ дляБорщичок
Ви по собі судите?
Ну в любом случае, если вы порядочный человек, то у вас один выход - перестать с ним общаться. Раз в год написали с днём рождения и всё. Вы явно создаёте проблемы в чужой семье, оно вам надо? Если это всего лишь знакомый, как вы тут пишете, то вам легко будет это сделать.
Главный дурачок в этой ситуации это ваш знакомый, а не вы. Отправлять левой бабе цветы при живой жене это более чем странно. Но вы можете быть той, кто закончит эту нелепую ситуацию. В которой вы, виновата вы или нет, тоже выглядите странно и подозрительно.
Спасу мир• вчера в 11:13
Ответ дляДідова баба
А на кого в однокласника стоїть?
Ну, по ідеї, повинно на дружину.
Спасу мир• вчера в 11:14
Ответ дляДідова баба
Автор маячить все житья перед ним, по дружескі допомагає.
Зовсім не при ділах вона...да...
Да. Якби він не хотів - припинив би спілкування. До чого тут автор?
Спасу мир• вчера в 11:17
Ответ дляМой_ужин
Вона випустила пар
І ще, ви не знаєте чоловіків. На людях принц, вдома звір. Може він її порівнює, каже, треба було мені з Советчицею женитися, був шанс, а не з тобою.
Так це чиї проблеми? Совєтчиці???
Борщичок
• вчера в 11:18
Ответ дляСпасу мир
Та тут що тільки не вигадують вже десяту сторінку. Наше спілкування це переписка або телефонна розмова не більше двох разів на рік і то в більшості по ділу.
Спасу мир• вчера в 11:22
Ответ дляКотогосподиня
А чому ні? Ну не склалося. Але хороші стосунки залишились. Так буває. Ви через всіх людей переступаєте і далі йдете, чи хтось таки залишається? У вас всі подруги, знайомих чоловіків, друзів серед чоловіків немає? Колеги на роботі? Так можна про всіх сказати, нащо з ними спілкуватися
Суцільна зрада• вчера в 11:24
Ответ дляБорщичок
Одним словом ви неадекватна.Ок.
Таким подружайкам не место рядом с моим мужем. Я б не звонила. Покорежила б авто или ещё как наградила б , молча
Спасу мир• вчера в 11:24
Ответ длямладокошкина
Якого повєдєнія? Похождєнія ’кобеля обикновєнного’? Сигналів можна слати хоч зашлися. Якщо ’приймач’ на них налаштований, то, вибачте, діла не буде
Суцільна зрада• вчера в 11:25
Ответ дляЖена аллигатора
Одно другому не мешает
младокошкина• вчера в 11:31
Ответ дляСпасу мир
А вы не посылайте сигналы и не принимайте букеты и вопросов к вам не будет. А чсв чещите собственным мужем и его подарками вам, если таковы конечно имеются.
С кобелями жены будут разбираться без вас. Поверьте женщина всегда чувствует грань опасности когда другая женщина угрожает ее семье. Поведение автора именно такое. Другая нормальная и самодостаточная женщина прежде всего бы извинилась за недоразумение и всячески постаралась пресечь общение которое разрушает чью то семью, а не несла красное знамя по жизни, что вот она роковуха такая которой букеты чужие мужья таскают.
Жена аллигатора• вчера в 11:34
Ответ дляСпасу мир
Во всем виноваты хитрые женщины! Совращают несчастных мужчинок.
Мужик если кобель, у него ещё и ещё будет.
Мужика надо по голове стучать чтобы он не общался с другими женщинами!
Спасу мир• вчера в 11:36
Ответ дляЖена аллигатора
Та ні, такого треба відразу кидати. Нафіг він здався. Але жінкам без почуття власної гідності це, очевидно, не зрозуміти
Жена аллигатора• вчера в 11:38
Ответ дляСпасу мир
Либо серьёзно с ним поговорить и объяснить, что такое общение не приемлимо и если он дорожит семьёй чтобы такого впредь не было.
Не представляю чтобы я какой то тётке звонила. Может ещё прибежать и драться за своего кабеля....жесть.
Спасу мир• вчера в 11:39
Ответ длямладокошкина
Жінка завжди повинна бути бажана і кохана. Ще я не ’розбиралася’. Це його завдання - тримати член в штанях. Вибачте, але ким треба бути, щоб влаштовувати якісь там ’розборки’ якійсь чужій жінці, ким би там вона не була. А чоловік, звісно, квіточка) Якщо ваша цінність для нього нуль цілих нуль десятих - продовжуйте бігати, не ця то інша ’прибере до рук нещасне дитятко’. Теля він, чи що, щоб хтось кудись ’водив’? Де ви взагалі таких чоловіків берете?
Спасу мир• вчера в 11:43
Ответ дляЖена аллигатора
По ситуації, звісно. Панянки геть дуріють. Мені інколи здається, це такі рольові ігри - типу він весь такий на розхват, а вона рятує своє щастя від драконів))) тоді у них все добре, любов... якийсь час. Але втягувати в ці ігрища непричетних людей...
Жена аллигатора• вчера в 11:44
Ответ дляСпасу мир
Но цветы это ж наверное нравится автор этому мужчине, не просто так...
Борщичок
• вчера в 11:44
Ответ дляСпасу мир
Мені взагалі дивно що тут жінки масово розповідають мені як я би мала себе поводити щоб чужий мужик мені не слав квіти
Жена аллигатора• вчера в 11:46
Ответ дляБорщичок
Автор, в любом случае чтобы эта неадекватная жена не звонила вашему мужу или мало ли что в голову взбредет, женшины в гневе что угодно могут придумать лучше прекратить общение, если он такой глупый и не умеет шифроваться
Спасу мир• вчера в 11:46
Ответ дляЖена аллигатора
Так це мають бути проблеми автора? Це просто квіти, тим паче він не один їх прислав. Квіти і якісь цукерки, це, звісно, завтра вже в ліжко підуть... А якщо він ще й каву їй купує, о, це всі ознаки)))
Спасу мир• вчера в 11:46
Ответ дляБорщичок
І не кажіть, якийсь сюр.
Жена аллигатора• вчера в 11:48
Ответ дляСпасу мир
Ну жене ж знаете как не приятно. Любой будет обидно. Тут как посмотреть. Я обожаю цветы, мне было бы приятно и от друга. Но будь я женой и узнай что мой так сделал обидно и сразу будут мысли что катит яйца.
Борщичок
• вчера в 11:48
Ответ дляСпасу мир
І не кажіть, якийсь сюр.
І ще питають чи мій чоловік теж шле комусь квіти, чесно, я не слідкую і поняття не маю, але якби слав і мені б це не сподобалось то мені б в голову не прийшло обговорити це чи звинувачувати когось крім мого чоловіка.
Жена аллигатора• вчера в 11:49
Ответ дляБорщичок
Тут только мужик виноват.
Жену жаба давит что он вас помнит, хочет, цветы шлет. Автор,вы ему не безразличны это 100%
Борщичок
• вчера в 11:51
Ответ дляЖена аллигатора
Тут только мужик виноват.
Нуможе і небезразлічна, але відверто я думаю- нічого надзвичайного, просто хотів вимахнутися, він в принципі такий є.
Спасу мир• вчера в 11:51
Ответ дляЖена аллигатора
І ви б побігли до панянки на розбірки? Чи свому б пістонів роздали на всяк випадок? Ви зі своїми друзями не спілкуєтесь, не приймаєте подарунки? Це квіти. Такий банальний ’вияв уваги’, що просто далі вже нікуди. Як розмови ’про погоду’. Їх же всім підряд дарують, в два кліки по сайту якогось магазину.