Белочкой зови• 01 февраля в 01:08
Хто живе за кордоном, чого вам найбільше хочеться з українських продуктів?
я вже, майже, рік хочу коньячку такого нашого, Коблево або Шабо)))
А ще наливочок.
Пупуговка• 01 февраля в 01:36
Ответ дляБелочкой зови
Це не значить що ви маєте право знецінювати мої бажання і мої емоції, я вас в Україні не привʼязала, війну не починала, без тепла не залишила, в цю тему не притягнула щоб ви в ній висрались. Це лише ваш вибір і ви маєте його результат і ви думайте шо з цим робити
Удалено администрацией...
Белочкой зови
• 01 февраля в 01:33
Ответ дляБорисфенка
Є ковбаса, 100 видів чи триста, всі не такі. Я також ковбасу везу, коли вертаюся з України.
Я маю на увазі чи немає української ковбаси?
Белочкой зови
• 01 февраля в 01:34
Ответ дляИ.О. человека
Есть, конечно. Но консервация домашняя, привычная. Ну и наши колбасы вкуснее. Почему не побаловать родных?
А домашня консервація да, я б теж не відмовилась
Борисфенка• 01 февраля в 01:35
Ответ дляГрибной_Дождик
Та яке манго. Я ж вам сказала купіть собі хамон, оселедця, натушіть картоплі з м´ясом в духовці, запечіть рульку.
Спечіть Наполеон чи медовий, чи інший торт який ви любите.
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Борщ зваріть з пампушками. Вареників наліпіть. Звичайно якщо ви їсте в кафе, то це сумно.
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Хамон не люблю, м´ясо не таке, рулька не така. Кури - взагалі печаль.
Що б я не готувала, все інше на смак, це бісить. Але ясно, що змирилися.
В Україні їм все, що бачу, все в кайф. Бо своє.
Пупуговка• 01 февраля в 01:35
Ответ дляБелочкой зови
Ну а хтось має щось інше і виїхав, або має все те саме і виїхав, я теж податки в Україні плачу. Чого ви дойобує нсь в кожній темі? Нахєра ви взагалі сюди заходите, заєбали вже
Удалено администрацией...
Белочкой зови
• 01 февраля в 01:38
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Грибной_Дождик• 01 февраля в 01:37
Ответ дляБорисфенка
Спечіть Наполеон чи медовик, чи інший торт який ви любите.
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Ненька наша• 01 февраля в 01:36
Дочці робила передачку, то просила цукерки Флаксі кокосові і Кокочоко)
Борисфенка• 01 февраля в 01:37
Ответ дляБелочкой зови
Щось возять перевізники, щось є в польських чи російських магазинах, але не вгадаєш з якістю і смаком, купуємо іноді, раптом повезе.
Пупуговка• 01 февраля в 01:37
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
Вооот она, патриотичность и культура) бедные немцы 🤦♀️
Завтра не пью• 01 февраля в 01:37
Коньяка у нас скоро не будет.
Это бренди. Коньяк делают во Франции и странно, что его у нас делают
Грибной_Дождик• 01 февраля в 01:39
Ответ дляНенька наша
Ненька наша• 01 февраля в 01:41
Ответ дляГрибной_Дождик
А ще дивно: ми з нею любимо Тофіфі, але з білим шоколадом, то я не передавала, бо сама їх тут купую у перекупів, які везуть товари з Європи, думаю: та там їх завалісь дешевих же. А вона якраз їх і не знайшла у себе поки
Борисфенка• 01 февраля в 01:41
Ответ дляГрибной_Дождик
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Узвару собі із сушок наваріть.
Лимонад зробіть домашній.
Навчилася пекти Наполеон на електрогрилі
Всі в захваті, ношу його в гості часто, кричать ’Печи на продаж, це саме той смак’. Але мені влом.
Борщ також не такий, буряк у них всюди варений, знайти сирий - ціла історія. Часник - ніякий, величезний, а без смаку.
Щавель на балконі посіяла замість квітів, стрижу на зелений борщ.
Кріп також ніякий, посію в вазонах цьогоріч, може виросте.
Грибной_Дождик• 01 февраля в 01:42
Ответ дляБорисфенка
А в якій країні ви живете????
Хочу наколоти губи• 01 февраля в 01:42
Ответ дляБорисфенка
Треба, хочу солодких городніх колючих маленьких огірків. Вони є тільки в Україні.
Інші страви осточортіли, їсти можна, звісно, але не від хорошого життя.
Не лізе в мене манго і авокадо, і це сумно.
Щось в цьому є. Колись давно, задовго до війни читала, що людина де народилася і прожила, то ті харчові звички і лишаться. Тобто, так звана «їжа з дитинства». Мені найкраще яблука смакують. Задовго до війни, навіть у відпустках, де була можливість і манго, і авокадо, і купу всіляких екзотичних штук їсти. Але ні, не прижилося, а ось яблука, особливо «наші» (популярні у нас) сорти просто обожнюю. І огірки, і такі ароматні помідори (в мене бабусі вирощували купу сортів, просто купу), здається, лише у нас така смакота росте. Безперечно, в них є щось своє, унікальне. А у нас своє:-)
Борисфенка• 01 февраля в 01:42
Ответ дляГрибной_Дождик
А в якій країні ви живете????
В Німеччині, біля Гамбурга
Грибной_Дождик• 01 февраля в 01:47
Ответ дляБорисфенка
В Німеччині, біля Гамбурга
От чому німці, мабуть, злі такі, тому що постійно голодні.🤣😂😂😂
Чучело-Мяучело• 01 февраля в 01:46
Ничего не хочу , вот совсем, местные продукты гораздо вкусней и качественней плюс маркируют состав не от винта как у нас. Из привычного покупаю гречку молдовскую и икру баклажанную иногда.
Галя із Дарниці• 01 февраля в 01:47
Есть евромагазины ( по факту, страны СНГ). Там есть почти все. Даже оливье с шубой и налистники с начинками они готовят.
То, чего хочется- маминой консервации, наших молочных продуктов, сосисок, сладостей и печенья, разнообразия чая ( тут его не пьют)
Борисфенка• 01 февраля в 01:47
Ответ дляГрибной_Дождик
У них є своя їжа і вони її люблять, ситі.
До речі, зовсім не злі, здебільшого добрі приємні люди. Вчора молода німкеня з донькою-підлітком допомогли мені сумку донести до квартири. І таке не вперше, дуже виховані, це приємно дивує щоразу.
Грибной_Дождик• 01 февраля в 01:49
Ответ дляБорисфенка
Не знаю, я була 2 рази і мене вони не вразили добротою. Вона страшно злі, це ще наша влада не викупила просто. Це з порога відчувається, коли ти ще на землю німецьку не ступив і нічого не зробив😂☝️
Борисфенка• 01 февраля в 01:51
Ответ дляГрибной_Дождик
Вони специфічні, люблять орднунг. А якщо все в порядку, мило щебечуть, як соловейки.
Ядвига Юсьлегко• 01 февраля в 01:54
Ответ дляПупуговка
Вы с коллегой выше эту фразу избили уже. Кто-то имеет мужей, которых любит, родителей пожилых, кто-то страну свою любит и налоги в ней оставляет, кто-то бизнес имеет и ему жалко все терять. У вас с эмпатией плохо?
А кто-то решил выехать и написал об этом, вам завидно, так не брызгайте ядом
Галя із Дарниці• 01 февраля в 01:55
Ответ дляГрибной_Дождик
Это называется законопослушность. Злость- это наше ментальное, как и зависть.
Советничаю тут• 01 февраля в 01:55
Ответ дляПопельшка
Ничего. Но мы тут раньше 2022 и знаем уже где русский магазин🤣🤪
Все знают) он есть в каждом городе, а если крупный город, то и не один)
Покупаю сельдь, квашеную капусту, сало, наш майонез, сырки в шоколаде, конфеты Рошен и даже Киевский торт 🍰
Советничаю тут• 01 февраля в 01:57
Ответ дляВсе буде
Я вдома, але коли бувала закордоном, то хотілось нашої картоплі-пюре, сметани, домашні перші страви. Кажуть що базарного оселедцю і гречки в ’європах’ немає.
Гречка и сметана есть даже в Rewe (немецкий супермаркет). И кто вам мешает приготовить пюре и борщ/суп?
Продукты есть
Пупуговка• 01 февраля в 02:00
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Идите на местный форум и решайте проблемы выехавших там, у вас просто пазлы не складываются, что у нас происходит, вот вы и догнать не можете, еще и гадости пишите, злясь. Приедьте, поживите, попробуйте доехать домой в целости, потом в холоде согреться без тепла, вот тогда и поговорим, кто у нас страдает. И почему вам прилетело. Все просто.
И да, мне не завидно, что я упустила возможность мыть унитазы. И да, я лично могу выехать в любой момент. У меня нет яда, мне непонятна вот эта социопатия какая-то. Жизнь не равна коньяку, вам не ясно?
Советничаю тут• 01 февраля в 01:59
Ответ дляБез образів
Не смешите людей. Тут жопа полная, все злые и замёрзшие, а вы коньячка захотели. Хотелось бы сильно, попросили бы, привезти. Постоянно мотаются туда-сюда какие-то родственники и знакомые. Знакомые знакомых. Да короче, автор. Не мне вам говорить, что делать. Но эта тема на украинском форуме звучит сейчас как издевательство над теми, кто не смылся как вы и пьет ваш сраный коньячок с наливочкой дома в зимней шапке, чтобы согреться. Без обид.
Я выехала из Киева, но в моем доме никто в шапке не сидит. Есть ОСББ, закупило генераторы. Тепло/вода горячая-холодная/лифты работают, с электрикой проблемы, есть 6-10 часов в сутки. Но прям армагедона нет
Борисфенка• 01 февраля в 01:59
Ответ дляПупуговка
Ідіть спати і не морочте голову собі і людям.
Назву теми бачили, чого лізете?