Тантрический кекс• 1 час назад

Был ли у вас период, когда вы почти не готовили дома и питались в основном

готовой едой или доставкой?
Как это повлияло на самочувствие и вес?
Докладальниця• 1 час назад
У меня такой период всю жизнь. Никак не на что не влияет
Кнопкотиць• 1 час назад
Главное деньги
Даха-сваха• 1 час назад
Не було такого. Я вмію готувати, вмію готувати швидко, а доставка на постійній основі - це дорого і не завжди за моїм смаком.
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
И что быстро умеете?
Последний вагон• 1 час назад
Когда сама, то и не готовлю. На работе есть столовая, дома чай с бутером.
Вес уменьшается, но периоды не долгие, чтоб кардинально.
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Лет 20 так живу.
Тут надолго• 1 час назад
Любой период, когда дома я сама.
Вот сейчас полтора месяца не готовила. Бутерброды, печеньки, кефир, чай, кофе, фрукты. Никак мое самочувствие не изменилось.
Курочка-чубаточка• 1 час назад
Как замуж вышла так и питаюсь уже 8 лет так, ничего не поменялось, смотря ведь что заказываешь
Асталависта бэйби• 1 час назад
Никак не отразилось
Главное не фастфуд и не переедать
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
И что быстро умеете?
Посмажити куряче філе.
Запікти куряче стегно в мікроволнрвці.Шніцель курячий з салатом - 15 хвилин.
Купа салатів, якщо попередньо відварені інгредієнти.
Каша з м´ясом, печінкою - це теж швидко.
Натушити крильця курячі - роботи теж мінімум, ну тушаться вони годину, але ж над ними не стояти.
Запікти картоплю на противні - там моєї роботи - декілька хвилин на помити і порізати картоплю.
Готову овочеву суміш з курицею або ковбасками потушити.
Ну про пельмені-вареники готові і омлет я взагалі мовчу.
Пригаю-цибаю• 1 час назад
Я никогда не готовлю дома , Спортом занимаюсь, весь в порядке . А как это должно влиять на самочувствие ?
Бджолина королева• 1 час назад
Никак особо, может более разнообразнее даде что ли😅 побольше салатов и не жирное, даже похудее стала
Сірничок• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Посмажити куряче філе.
А эти пельмени, вареники, готовые смеси, части курицы, каши как у Вас появляются в доме?
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляСірничок
Небольшая ферма на заднем дворе
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляСірничок
Не повірите, я люблю ходити в магазин і в мене є гроші )
Якщо живеш не в селі і не у віддаленому районі, то це не проблема.
Зараз немає дефіциту і черг на пів кварталу.
Мию чакри щоденно• 1 час назад
Это не может на что то влиять, потому что есть продукты диетические в том числе, которые можно заказать, это паровые котлеты и многое другое.Это может повлиять только наш ваш кошелёк, потому что готовить самой дешевле
Сірничок• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Наверное еще и на кухне любите часами торчать. Только где здесь про быстро: сначала купи, разбери, перемой, разложи, приготовь, заморозь, потом разморозь, приготовь, перемой полдома - полжизни в унитаз.
Хвець-тець• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Посмажити куряче філе.
Це ж все потрібно купити. У мене проблема часто в тому, що я не хочу швендяти по магазинах і потім тащити це все. Я теж умію швидко готувати.
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляСірничок
Ну є люди, для яких все тяжко )))) Вони і посудомийку с трудом розбирають.
А уж продукти розложити.... і заморозити. Це дійсно тяжко. Все життя так пройде ))))
Ви ще прання не обговорювали, яке це навантаження зараз )
Завжди мало• 1 час назад
Да, был, это был прекрасный период, я как раз худела и мне привозили готовый рацион на день. Повлиять на вес может только то, что вы едите и сколько, а не то, где вы берете еду
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляХвець-тець
Доставка?
Хвець-тець• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Ви розумієте, що люди працюють. У мене бувають дні, що яможу працювати до 19.0, потім заїхати у магаз, постояти на касі, приїхати до дому, витягнути все на 5 поверх, розкласти все, а потім готувати. Якщо не працюєш, то потрібно десь вбивати час, ходиш по всіх АТБ, розважаєшся.
Сірничок• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Да не тяжело, но не быстро , как Вы утверждаете.
И что легкого в стирке? Или тоже кто-то подбрасывает на сушилку, а Вы пять сек и в шкаф
Хвець-тець• 1 час назад
Ответ дляДаха-сваха
Доставка?
В нашому місті немає.
Сірничок• 1 час назад
Ответ дляХвець-тець
В нашому місті немає.
У нас есть, но зачем мне заказывать сырую курицу, если можно заказать готовую? Что бы кому-то доказать какая я хозяюшка 👩‍🍳
Зрадорозганячка• 1 час назад
Так. Останні чотири роки, поки чоловік на фронті, немає сенсу готувати - нема для кого і часу теж нема. Ніяк не вплинуло ні на вагу, ні на самопочуття.
Хвець-тець• 1 час назад
Ответ дляСірничок
Колись і я така була.Все з під ножа.До 21.00 працювала, дитині 3 роки, я прибіжу до дому, підлогу мию, піццу замішую, дитині парові котлети роблю, а чоловік плакався мамі, що не хозяйка, що не економна. На свята по пів ночі готувала, йому в лоточкі перше- два других і випічку, а потім розлучилась і тепер з другим чоловіком все простіше. Я готую, але бувають дні, що не хочеться, не маю сил. Для нас не проблема купити готове
Элька-Карамелька• 1 час назад
Не было такого. Готовить дома - это не дольше, чем ждать доставку.
Даха-сваха• 56 минут назад
Ответ дляХвець-тець
Так і я працюю. І працювала по різних графіках.
Якщо готуєш для себе однієї поодуктів не так і багато.
Якщо є сім´я, то таскає продукти чоловік, або підрослі діти. Але ж там і інші масштаби готовки. Я навіть не уявляю, яку суму грошей треба викласти на постійну доставку готової їжи на сім´ю.
Даха-сваха• 37 минут назад
Ответ дляСірничок
10 хвилин на розвісити максимум.