Шпондєр• Изменено 02 февраля в 10:53
Гола рана- як зробити повʼязку шоб бінт не прилип? Може є спнціальні тканини?
Це був жах: лікарка просто «з м´ясом» відірвала бинт, який пробув на рані два дні. За цей час він намертво присох, а вона не стала його відмочувати — просто смикнула. У підсумку все, що почало загоюватися, знову роздерли до крові. Виходить, що за два дні пов’язка стає частиною рани, і якщо її не міняти щодня або не розмочувати, то перев´язка перетворюється на катування
Шпондєр
• 02 февраля в 10:57
Ответ дляSo_so
Их полно всяких
Рана після опіку (памятаєте писала шо дитина обпекла руку кипятком)
Невгамовна• 02 февраля в 10:57
Ответ дляШпондєр
Боже, что за садистка попалась
На границе• 02 февраля в 10:57
Их много современных в аптеке, заживляющие повязки, как пластыри разного размера, но и не прилипают и водонепроницаемые и бывают с разными еще зажмвляющими пропитками
Мастер Пис• 02 февраля в 10:58
Банеоцин и спец повязка. Рана не должна мокнуть, потому подсушивать порошком обязательно
Шпондєр
• 02 февраля в 10:58
Ответ дляНевгамовна
Специальные хирургические пластыри
В опіковому центрі мабуть лікарі не знають про таке
Дитина вже боїться туди знову їхати на перевʼязку
Просить щоб ми вдома кожного дня робили самі все
Лікар має рану бетодіном і зверху на марлю бетадін+мірамістин і замотує рану бінтом+зверху одягаємо сітку щоб ця марля не сповзала
Ответ дляШпондєр
Купите в аптеке Опікун называется!
Ответ дляШпондєр
Ожог этим всем??
Мая твая не панимать• 02 февраля в 11:00
Ответ дляШпондєр
дитині відірвала бінт? Сволота(((
Шпондєр
• 02 февраля в 11:00
Ответ дляSo_so
Да, помню, ужас, есть же специальные повязки на ожог(
А лікар тоді сказала шо все пізно
Що ці всі лайфхаки працюють відразу після опіку
Не знаю, я відчуваю що в них немає доступу до нормальних аптек і вони працюють з цією марлею
Мало того що марлю вона не міняла.. кожен раз ту саму марлю клала (4 перевʼязки вже зробила одним бінтом)
Мастер Пис• 02 февраля в 11:00
Ответ дляШпондєр
Мне на ожог категорически мази запрещали... Мирамистин то хороший, но мне сказали только порошки... Оно и мокнет липнет из-за мази (
Шпондєр
• 02 февраля в 11:01
Ответ дляМая твая не панимать
дитині відірвала бінт? Сволота(((
Так(
Дитина просить більше в лікарню не їхати
А робити перевязку вдома
Лікар каже - як це не їхати, бо може залишитись рубець якщо вона не робитиме сама 😏
Але вона кожного разу робить однакову процедуру, чому ми не можемо це зробити самі вдома?
А робити перевязку вдома
Ответ дляШпондєр
А лікар тоді сказала шо все пізно
Называется Опікун, полно в обычной аптеке, специально на ожог, не липнет, пропускает воздух, отводит влагу.
Ответ дляШпондєр
Так(
А робити перевязку вдома
Идите в частную клинику
Мая твая не панимать• 02 февраля в 11:02
Ответ дляШпондєр
Так(
А робити перевязку вдома
а до приватного можете попасти?
Шпондєр
• 02 февраля в 11:03
Ответ дляМастер Пис
Порошок шо задивляє? Такий біленький в малій баночці? Забула назву
Мастер Пис• 02 февраля в 11:03
Ответ дляШпондєр
Так(
А робити перевязку вдома
А сколько ребёнку? Ожог в любом случае оставит шрам... Ну зашлифуете потом. Главное сейчас чтоб зажило быстрее, а не драть и грязную марлю лепить. Я в шоке, честно... А стерильность, а элементарная гигиена. Как это на рану одно и то же возвращает 4 раза?
Шпондєр
• 02 февраля в 11:03
Ответ дляМастер Пис
Нагадайте назву порошка
Наче на букву Б
Мастер Пис• 02 февраля в 11:05
Ответ дляШпондєр
Банеоцин, и есть ещё что-то. Мне писали его и если не будет что-то другое, тоже порошок. Но его в аптеке не было тогда... Запомнила только первый
Шпондєр
• 02 февраля в 11:05
Ответ дляМастер Пис
Да да
Просто в шоці
Я готова все купити що потрібно, блін якісь садисти(
Просто в шоці
Ответ дляШпондєр
Я в гос больнице, мама попала, столкнулась с тем, что лечат только в рамках лекарств выделяемых бюджетом, даже если это лишает пациента возможностей на выздоровление.
Только в процессе общения с врачом, когда он понял, что мы его ’клиенты’ (не будем жаловаться), он быстренько написал список, что нужно на самом деле(
Щира українка• 02 февраля в 11:09
Ответ дляШпондєр
розмочували розчином дуже довго ,повільно перед тим ,як знімати бинт. Зробіть зауваження ,якщо є доречним. В нас був опік 3 ступеня,камбустолог категорично забороняв травмувати поверхню !!!!
Щира українка• 02 февраля в 11:11
Ответ дляШпондєр
ми перев´язку робили в дитячій поликліниці,може там більш емпатична медсестра,може треба спробувати
Шпондєр
• 02 февраля в 11:13
Ответ дляЩира українка
А ви також маззю мазали? Чи банеоцином порошком?
Видно в лікаря нашого черга і вона поспішала((( це просто капець