Пишу_граммотно!• Изменено вчера в 11:06

Чоловік втомився

Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Усатая полосатая• вчера в 13:29
Ответ дляМама Никитки-2
Авторка все зробила щоб чоловік був не тільки здоровий, а й живий.
Що саме? То вона дітей народжували щоб довбень служити не пішов. Так він же паскуда за вашими дописами..не варта уваги
Мама Никитки-2• вчера в 13:29
Ответ дляУсатая полосатая
Ще раз, не читаємо жопою. Не знецінюємо чоловіка. Від якого у автора троє дітей. За яким вона страждає. Тому що він цілком її влаштовує.
Жопою ви читаєте. Причому одночасно і сидячи на ній.
У автора комплекс відмінниці. Вона б і далі все тягла як коняка, якби не почула претензії. Може очі відкриються і щось почне змінювати.
Усатая полосатая• вчера в 13:30
Ответ дляМама Никитки-2
Є ні, він почав вказувати на бардак в хаті, не ту їжу.
Но я вже помітила, ви читаєте виключно те, що відбілює чоловіка.
А ви чекаєте на ідеальну картинку. Автор в усьому ідеальна, він лайно собаче? Так не буває.
Усатая полосатая• вчера в 13:31
Ответ дляМама Никитки-2
Немає в неї комплекса відмінниці. У відмінниці не буває срачів дома. Тим більше коли є гроші на працівницю.
Кукарикуууууу• вчера в 13:31
Ответ дляУсатая полосатая
Ага. Тому всі оточуючі відмічають, що він гарний батько і не в курсі, що вся сім´я тримається на заробітках автора. А він сам готовий піти добровольцем від всієї цієї іділії...
Мама Никитки-2• вчера в 13:32
Ответ дляУсатая полосатая
Паскуда він чи ні, то вже авторка сама вирішить. Вам би перестати фантазувати, або зеркалити свою ситуацію на цю тему. Відчуття, що ви бачите себе в авторці і страх втратити чоловіка затьмарює здравий розум
Радуга-дуга• вчера в 13:32
Ответ дляSo_so
Жизнь, возникло недопонимание, садитесь и разговаривайте. Каждый видит ситуацию по своему, редко люди умеют смотреть с разных сторон.
А можно стоя?
Усатая полосатая• вчера в 13:32
Ответ дляКукарикуууууу
Ну тоді логічно просто його відпустити, ви не находите? Тільки в неї мір рухнув. Чого раптом.
Кукарикуууууу• вчера в 13:35
Вот скажите, у кого-то в жизни было такое, что подруга/сестра/дочь работает днями и ночами, а никто об этом и не знает?
Ищу Аленя• вчера в 13:34
Ответ дляНамакушка
думаете?
да, по любому, они так защищают этого жлоба
Мама Никитки-2• вчера в 13:35
Ответ дляУсатая полосатая
Дурненька. У мене б чоловік отримав би тим, що під руку попалось лише на натяк шо я зобовʼязана в хаті прибрати перед його приходом чи їжа у мене не така. А авторка прийшла сюди, і тут її такі як ви продовжують нагинати, втлумачуючи що чоловік цар і Бог і завжди прав.
Ищу Аленя• вчера в 13:35
Ответ дляУсатая полосатая
А ви реально людина? Бо люди розуміють людей будь якої статі. Немає єдиної правди жіночої. Втома буває в обох. Бажання втекти буває в обох. Тільки в данному випадку не забувайте головне, автор була щаслива. Він був для неї гарним чоловіком і батьком їх дітей. Тому непотрібно обсирати того, хто на це не заслуговує.
Где он был хорошим мужем и отцом? авторка все на себе везет
Усатая полосатая• вчера в 13:36
Ответ дляМама Никитки-2
Ви як писали нелогічні речі так і пишете. Логіка відсутня, як і аналіз тексту. Але це не моя проблема. У вас ще жага на особистість перейти, а я вам пишу не сріть на чужі кордони. Якщо автор має вирішити який в неї чоловік, не підливайте свого, особистого лайна. Не давайте оцінку ті людині, яку ви не знаєте.
Ищу Аленя• вчера в 13:36
Ответ дляУсатая полосатая
А здоровий батько нах..й треба?
Нахй не надо, да.
Тот что не обеспечивает.
Кукарикуууууу• вчера в 13:36
Ответ дляИщу Аленя
Но так и не отвечает, что ’все’ и сколько зарабатывает он и она, заметьте. Вот муж сейчас где, пока автор слезы льет? А дети где, в т.ч. грудничок?
Усатая полосатая• вчера в 13:37
Ответ дляМама Никитки-2
Ні він покидьок, бо ви це стверджуєте про її чоловіка.
Усатая полосатая• вчера в 13:37
Ответ дляИщу Аленя
Перечитайте її, відфільтруйте і почитайте
Ищу Аленя• вчера в 13:37
Ответ дляУсатая полосатая
Ви не читаєте. Він скаржиться на те, що йому навіть не дякують. Його не цінують за зусилля. Ми не знаємо яке в нього зараз здоров´я і стан щоб засуджувати. Він не подав на розлучення. Він лише сказав щасливі авториці, що він не вивозить.
Мужло даже меньше автора зарабатывает, за что его благодарить?
Ищу Аленя• вчера в 13:38
Ответ дляУсатая полосатая
она страдает бо терпила, и это ж штаны в доме 😭😭😭
Мама Никитки-2• вчера в 13:38
Ответ дляУсатая полосатая
Звісно нелогічні. Для таких як ви. Ми з вами з різних світів.
Для мене чоловік це така сама людина, як і я. З такими ж руками і мізком.
В ОПУ цілувати я його не збираюсь. Не підходить, або стає і робить сам, або шукає іншу, яка в рота буде дивитись.
Усатая полосатая• вчера в 13:38
Ответ дляИщу Аленя
У автора запитайте, чого вона з ним жила, живе і часто народжує.
Коник-стрибунець• вчера в 13:39
Ответ дляПишу_граммотно!
Його хвалять постійно, який він батько гарний, як допомагає, як мені повезло. А я просто класно виглядаю, з машиною, маю на руках носити такого чоловіка. кохала, допомагала і відчувала себе коханою. А тут кілька місяців не впізнаю його настрій і виявилось що він мучиться і не вивозить.
Скорее всего на бабу какую-то запал, типичное поведение для этого
Ищу Аленя• вчера в 13:39
Ответ дляУсатая полосатая
отпустить то можно, только пусть он дитачек своих заберет 🥰 или платит 50% зп алиментов 😠
автор Пишу_граммотно! • вчера в 13:39
Ответ дляМама Никитки-2
Ви - крута, я так не вмію, намагаюсь розібратись і зробити щоб всім було добре
Усатая полосатая• вчера в 13:40
Ответ дляМама Никитки-2
Не цілуйте і навіть в інші місця не цілуйте. То ваша особиста справа, не моя і не автора
автор Пишу_граммотно! • вчера в 13:40
Ответ дляКукарикуууууу
на роботі, діти в школі Я працюю з дитиною на руках, навушники гризе.
Мама Никитки-2• вчера в 13:41
Ответ дляПишу_граммотно!
Зробіть собі для початку добре. Вам цього потрібно вчитись, судячи з ваших дописів. Перш за все добре потрібно бути вам. Навіть не дітям, а ВАМ.
автор Пишу_граммотно! • вчера в 13:41
Ответ дляКоник-стрибунець
я би навіть відпустила, якщо йому це щастя принесе, я не пропаду точно
Кукарикуууууу• вчера в 13:42
Ответ дляПишу_граммотно!
То працюєте чи ’ридаєте, не можете вспокоїцця’, тим часом накатавши дві сторінки коментарів тільки у цій темі? Чи це і є ваша робота? Скільки платять?
автор Пишу_граммотно! • вчера в 13:42
Ответ дляКукарикуууууу
ні, вже не ридаю, просто апатія настала