Пишу_граммотно!• Изменено вчера в 11:06
Чоловік втомився
Дівчата, підтримайте... Думала, що в нас чудова родина, народжувала дітей і завжди працювала та підтримувала. А виявилось, щоо невдячна, не ціную те, що є він вже весь час вважає себе винним... то не так сказав, не виправдав сподівання. Хоче розуміння. Я в такому розпачі, що не передати.
Мама Никитки-2• вчера в 13:43
Ответ дляПишу_граммотно!
на роботі, діти в школі Я працюю з дитиною на руках, навушники гризе.
Ви скільки часу в день собі приділяєте? От тільки ви наодинці з собою…
Усатая полосатая• вчера в 13:44
Ответ дляКукарикуууууу
То працюєте чи ’ридаєте, не можете вспокоїцця’, тим часом накатавши дві сторінки коментарів тільки у цій темі? Чи це і є ваша робота? Скільки платять?
А третьою рукою готує фуагру на вечерю, щоб всім було добре. Ох мені ці сказочніки, місцеві...
Пишу_граммотно!
• вчера в 13:47
Ответ дляМама Никитки-2
Зробіть собі для початку добре. Вам цього потрібно вчитись, судячи з ваших дописів. Перш за все добре потрібно бути вам. Навіть не дітям, а ВАМ.
Ви все правильно кажете, але в мене вже є зобовязання та відповідальність перед дітьми. Зроблю собі добре і виберусь десь сама нарешті, хоча би. В гості перестану з ним ходити, щоб не прийшлось притворятись що все добре
Кукарикуууууу• вчера в 13:47
Ответ дляПишу_граммотно!
ні, вже не ридаю, просто апатія настала
Ну раз Вам сльози вже не мішають говорить, то може розкажете скільки заробляєте Ви і чоловік? І як розподіляєте оплати між собою? Що оплачує він у вашій ідеальній сім´ї, що ви?
Пишу_граммотно!
• вчера в 13:48
Ответ дляУсатая полосатая
ні, вчора качку запекла, стоїть ціла в холодильнику
Пишу_граммотно!
• вчера в 13:49
Ответ дляМама Никитки-2
я так люблю тишу і побути сама, мені як дитині потрібна окрема кімната, зараз ховаюсь від всіх на кухні
Мама Никитки-2• вчера в 13:51
Ответ дляПишу_граммотно!
Серйозно? Ну тоді ви не виправитесь ніколи)
Прийде чоловік, вручіть інструкцію як варити пельмені, дитину і ідіть зробіть шось для себе. Маску на обличчя, книжку почитати, просто полежати в тиші
Качка в тапцях• вчера в 13:55
Ответ дляПишу_граммотно!
Дивне рішення народити трьох дітей при цьому
Почемучечка• вчера в 13:58
Ответ дляПишу_граммотно!
собі взагалі не приділяю, тупо зуби через раз чищу
Жіночко, а Ви часом не хильнули зайвого?
Кукарикуууууу• вчера в 14:01
Ну вот заметьте, автор упорно игнорирует вопрос кто сколько зарабатывает и что оплачивает. А тут ее мужа уже и альфонсом, и нахлебником и как только ’идеально’ не называли.
Читает и не один мускул не дрогнет.
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:00
Ответ дляКукарикуууууу
Читает и не один мускул не дрогнет.
ні, навпаки я визнаю те, що саме завдяки тому, що він забезпечує основне - я можу зсередитись на більшому
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:00
Ответ дляПочемучечка
я ще й не п`ю....
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:03
Треба було раніше нарікати та озвучувати як мені важко, а не радіти як гарно все виходить
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:03
Ответ дляКукарикуууууу
Читает и не один мускул не дрогнет.
я казала, що все основне для життя, але в надрив
Кукарикуууууу• вчера в 14:05
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну а как вон куча комментов о том, что Вы сама все тянете, а муж ваш ленивый нахлебник, Вам приятно читать? Ну хорошо, считай на вопрос обеспечения 5 людей ответили. Это ваш муж.
Идём дальше - как дети оказались в школе? Ножками потопали в 20градусный мороз? Я так понимаю до 9.30 Вы спите, значит это не ваша зона ответственности?
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:04
Ответ дляКукарикуууууу
ні. я такого не казала. Ви знаєте чому я до 09:30 сплю?
Кукарикуууууу• вчера в 14:05
Ответ дляПишу_граммотно!
Я задала конкретный вопрос - кто отвозит детей в школу?
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:06
Ответ дляКукарикуууууу
вам не сподобається моя відповідь, але хто шукає - той знайде
Кукарикуууууу• вчера в 14:07
Ответ дляПишу_граммотно!
Напишите конкретно. Что мне может не понравиться? Для меня Вы просто страничка в интернете, пока света нет
Малая еще та• вчера в 14:11
Ответ дляТанго утрьох
Мужик и сам не ожидал что так будет)
Думал придет с работы - а его вкусный ужин будет ждать и приветливая жена, будут сериалы вместе смотреть, говорить по душам и т.д. А в реале встречает задерганная сварливая женщина с недовольным видом, слова доброго не скажет и только дай-дай-дай. Вот он и думает нахрена мне та семья)
А муж обеспечил семью так, чтобы жена радостная встречала его с работы?
Автор конечно ломает тут комедию, но от большинства ответов я в шоке.
Это не нормально, когда женщина работает больше, приносит в дом больше, занимается детьми, хозяйством и после ещё должна быть счастлива что штаны вернулись с работы и ещё их обслужить
Усатая полосатая• вчера в 14:13
Ответ дляМалая еще та
Підніміться вгору і почитайте хто забезпечує базові потреби родини. І чому жінка яка має достаток не найме собі допомогу? Я знаю відповідь. Чим тоді буде пишатись як не власним побутовим героїзмом? Який ніхто не просив
Кукарикуууууу• вчера в 14:15
Ответ дляМалая еще та
Та не работает она больше. Уже ж ответила она, цитирую, ’ні, навпаки я визнаю те, що саме завдяки тому, що він забезпечує основне - я можу зсередитись на більшому’.
Ну сегодня сосредоточиться, я так понимаю, так и не получилось. Тем временем муж на работе. Дети в школе, грудничок грызет наушники, автор прячется от него на кухне
Усатая полосатая• вчера в 14:14
Ответ дляКукарикуууууу
Порадниця займає багато часу
Малая еще та• вчера в 14:15
Ответ дляНамакушка
Во всей Вашей грустной истории вот эта фраза ’ компенсирует свой небольшой доход помощью с детьми и по хозяйству.’ и является причиной снежного кома.
В смысле компенсирует?
Это не его дом?
Это чужие дети?
В смысле компенсирует?
Это не его дом?
Это чужие дети?
Почитайте даже эту тему.
Тут окащывается норма что женщина все тянет на себе и только потому что штаны в доме уже должна челом бить
Я не считаю правильным когда мужчине разрешено расслабить булки. Рано или поздно он садится на голову.
Точно также происходит, когда жена в вечном декрете и поисках себя.
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:15
Ответ дляУсатая полосатая
Порадниця займає багато часу
кожен судить по собі
Коплю на груди• вчера в 14:15
Ответ дляПишу_граммотно!
я змирилась з тим, що він не може пригнути вище голови і якщо в чомусь є потреба - я сама заробляла більше нього та купляла дітям, щоб ні в чому не було потреби. Третю дитину народила і ночами працюю, бо знаю що мені ніхто не допоможе. Він забезпечує основні потреби і хоче щоб ми економили та цінували це, а я з жиру бішусь.
Совет в стиле Советчицы только один - рожайте четвёртого!
Малая еще та• вчера в 14:17
Ответ дляПишу_граммотно!
підхоплює зранку дитину, поки я досипаю до 09:30 (вночі ще багато кормлю), він гарний батько, просто певні погляди із виховання не збігаються
Что конкретно делает муж по дому?
Вам этот вопрос задали уже милл он раз.
Или сейчас окажется что он и готовит, и стирает, и убирает, и возит/забирает детей в сад/школу/кружки?
Вам этот вопрос задали уже милл он раз.
Пишу_граммотно!
• вчера в 14:17
Ответ дляУсатая полосатая
якби кожен прибирав за собою - то і потреба відпала би, от така відповідь