Налогообложу• 02 февраля в 12:38

Порадьте невролога/вертебролога Київ (хто лікує modic 1 хребта)

Вітаю! Порадьте спеціаліста, можливо хтось лікував таку проблему або хоча б чули. Вже не знаю до кого звернутись, дуже болить спина.
Поумничка• 02 февраля в 12:58
Спробуйте знайти ортопед-травматолог. Він робить рентген, встановлює причину набряку, діагноз. Потім з цим до сімейного знімати гостре запалення. Потім направлення до невролога і реабілітолога, або ревматолога, якщо це порадить ортопед. Це найкращий шлях починати з ортопеда. Бо невролог може лікувати одне щось своє, а причина в іншому, і лікується інакше. Ортопед по знімку рентгена за його направленням на зможе багато чого вам розказати. У мене чоловік роками лікувався у вертебролога, а виявилось що діагноз зовсім не його, і від того лікування навіть гірше. Бо основна хвороба що дає болі лікується інакше.
Невловимий Джо• 02 февраля в 13:23
зверніться до Ковшун Ю.В.,Київ.
автор Налогообложу • 02 февраля в 13:26
Ответ дляПоумничка
В мене є зроблене МРТ
Поумничка• 02 февраля в 14:53
Ответ дляНалогообложу
В мене є зроблене МРТ
Хто направляв, чи встановилв той хто направляв діагноз?
Бамбарбия! Кергуду.• 02 февраля в 17:45
є дуже досвідчений нейрохірург, оперував мамі хребець, погугліть, Четверус Роман Віталійович, консультує в приватній клініці