Позаземний розум• 02 февраля в 12:40
Навчання в Словаччині
Підкажіть будь ласка чиї діти навчаються чи планують в цьому році вступати до університетів Словаччини, вступали самі чи через агенції? Буду дуже вдячна за рекомендацію агенства через які вступали і лишились задоволені.
Скажу вам, як мама підлітка, який там вже навчається - вступити взагалі не проблема, бо критерії відбору значно простіші ніж для вишів України. Саме головне навчатися, не прогулювати пари та скласти успішно сесію бо поїде додому після першого ж семестру.
Там списувати не можна, студенти заходять абсолютно без нічого.
Ну і виховувати вже самостійність, щоб ви увесь час не контролювали та не робили абсолютно усе за вашого студента.
В особисті можу вам надати посилання агенції, з якою син вступав, задоволені і усе чітко виконали, згідно договору.
КоролеВешна• 02 февраля в 13:16
Мій вступає в цьому році. Через агенцію. Обирала довго. Обрала slov up.
Ще не вступив, тільки доументи збираємо. Тому ще не можу точно рекомендувати. Але менеджери завжди відповідають.
ПП-шница• 02 февраля в 13:21
Доброго дня. Мій син, зараз навчається в 11 класі (на екстернаті), та вчиться в Словаччині на мовних курсах. В цьому році буде вступати в університет. Мова обов’язкова на рівень В1!! І майже всі вузи в цьому році вимагають сертифікат. Навіть якщо Ви його купите, то навчаться всеодно треба гарне знання мови. Вступаємо через агенцію.
Капитошечка• 02 февраля в 13:39
І мені цікаво, донька в 10 класі в Україні. Як саме навчання, подобається? Цікаво викладають? Платно чи можливо безкоштовно, якщо на словацькій?
В гуртожитках є місця, які умови, чи важко потрапити?
Як вважаєте, чи можна за рік -півтора вивчити мову з нульового рівня для навчання?
Дякую за відповіді
БоХатая• 02 февраля в 14:13
Ответ дляКапитошечка
Дякую за відповіді
Учиться нравится, на словацком бесплатно. Язык реально выучить за год. Условия в общагах, те что видела я, отличные
ПП-шница• 02 февраля в 14:17
Ответ дляКапитошечка
Дякую за відповіді
За навчання поки не скажу, за мовні курси, то сину подобається. Каже, що так мову значно краще вчити, саме в середовищі, бо до цього вчив рік онлайн. Країна подобається, тиха, спокійна, дуже зелена з гарними краєвидами. Влітку їздив до Відня, Праги, Будапешту...дуже все близько. Люди доброзичливі. Живе в гуртожитку, все влаштовує. (за гуртожиток домовлялася агенція, бо наскільки знаю, то багато гуртожитків не селять дітей до 18 років). Мовні курси платні, навчання вже в вузі на словацькій мові - безкоштовно. Син вчив рік онлайн і вже півроку вчить на курсах в Словаччині, то мову знає добре, вільно спілкується, зараз роблять акцент у навчанні на граматику.
Можна вчитись і на англійській мові, треба заходити на оф.сайт вишу та дивитися умови і спеціальності для іноземців.
Навчання того та цього року, до прикладу СТУ, безкоштовне, мова викладання - англійська.
Але цього року, до прикладу, інженерія та діджитал напрямки обовʼязковою умовою до вступу є усна співбесіда по математиці, а так лише середній бал по свідоцтву і сертифікат на визначення рівня мови, в нашому випадку англійська.