Не худа ні разу• вчера в 13:48

Як часто ви реально ходите в театр зараз, під час війни?

Цікаво, це для вас розвага, підтримка української культури чи спосіб переключити голову?
аромат Жука• вчера в 13:48
не хожу
Пешеходик• вчера в 13:48
Ни то,ни другое.Изменились приоритеты.
So_so• вчера в 13:50
С ребенком 2 раза в месяц, иногда чаще, сама не ходила год уже.
Весняний Марафон• вчера в 13:51
В театрі за час війни була тільки один раз. А от на концерти принаймні рази два за рік ходжу. Декілька разів на рік в кіно ще буваю
Prervana• вчера в 13:54
Не хожу с 22 года ни в кино, ни в театр. Последнее, что меня заинтересовало - Гамлет по Подерв´янскому, но все равно не настолько, чтобы я купила билеты.
Мию вікна у мороз• вчера в 13:52
Раза три была
Цветов Мне срочно• вчера в 13:53
Ходила за січень три рази, у франка сподобалось , у Лесі теж, але є нюанси по грі актора ), він сильно плювався.
А от в сб ходила в дім художника на вистаму щ ірмою вітовською, то йопересете, таке враденря, що марафон ввімкнула, кожні 10-15 хв пропаганда і навішування ненавимті ло русні, всіх спалить, убить, такі сякі. Потім вкінці 15 хв про донати, як це важливо. Ще було, що без світла треба триматися, нас роз´єднують і все таке і ще купа матюків.
Короче, шкода гроші на білети.
Жена_КотораяСтена• вчера в 13:54
Не хожу. Я и ранее не ходила, не люблю театр.
So_so• вчера в 13:56
Ответ дляЦветов Мне срочно
Короче, шкода гроші на білети.
Вот это я так как Вы описываете сходила с дочкой на концерт Дзидзьо, она его большой поклонник, в результате обе расстроились, она что не было ожидаемых песен (сніжинки крутяться веселі, Бодя павук і таке інше), а я от того, что весь концерт они терзали нас темой войны, я физически уже не могла это переносить(
Чудовий каламбур• вчера в 13:56
Саме театр? Разів два, опера, концерти ще разів п´ять, кіно частіше.
Причини- підтримка свого стану і культури/бізнесу.
parele• вчера в 13:58
Дуже люблю Театр одного актора в Дніпрі, десь раз на місяць-два ходимо. У філармонію теж так приблизно. Влітку люблю концерти на даху Менори, намагаюся не пропускати нові.
Для мене це необхідність у всіх сенсах.
Кіма кепка• вчера в 14:02
Раз в місяць.
Зараз театри дуже затребувані. А у франка і подавно, без дії не купиш
Кіма кепка• вчера в 14:00
Ответ дляЦветов Мне срочно
Короче, шкода гроші на білети.
Боже в Лесю по 150 грн квитки можна взяти.. шо там шкодувати??
Шмоточницаца• вчера в 14:01
Ответ дляЦветов Мне срочно
Короче, шкода гроші на білети.
Ой, да. Эти блядские донаты так выбешивают. И эту хрень на всех мероприятиях лепят. И эта демонизация русских, и все как ишаки хлопают. Тьфу, бля.
Прилипало• вчера в 14:01
Подружка в Києві передивилася майже весь репертуар театрів, так розвантажується( чоловік військовий бойовий льотчик) .

Я ніяк не схожу, бо живу на два міста( у вихідні часто в дорозі).
Кіма кепка• вчера в 14:02
Ответ дляШмоточницаца
Вони самі себе демонізують. Чи у вас інша думка??
Прилипало• вчера в 14:02
Ответ дляКіма кепка
Раз в місяць.
В Миколаєві повні зали, важко з квитками. Хочу в наступному місяці.
Пусин Кукин• вчера в 14:03
До війни часто ходила у театр імені Пушкіна в Харкові. Я люблю класичні вистави без модернізму і різних ноу-хау. Зараз я не в Харкові
Шмоточницаца• вчера в 14:03
Ответ дляКіма кепка
Инша, как видите. Благо, инша. И всегда была. Я наблюдаю эту демонизацию и пропаганду с начала войны. Технологии отработы на высшем уровне, ничего не сказать.
Тетяна-abc1• вчера в 14:04
Удалено администрацией...
Диви яка я пава!• вчера в 14:04
Були в театрі 2го січня, вчора катались на квадроциклах)
БезВзяток• вчера в 14:05
Хожу каждую неделю
Иногда 2 раза в неделю
Чаще всего Франка
Киев
Кіма кепка• вчера в 14:06
Ответ дляШмоточницаца
Дивно шо у вас інша думка після як мінімум 4 років вбивст українців росіянами. Дивно, що що після відсутності світла, тепла, води, газу у вас до цих пір інша думка.
Мабуть мало вам прилітало, не сумуйте, сьогодні знову обстріл буде, може вам пояснять щоб дійшло нарешті
БезВзяток• вчера в 14:07
Ответ дляТетяна-abc1
Удалено администрацией...
Не правда
Очень много постановок иностранных авторов. Более того- большинство
забиякина• вчера в 14:07
Не хожу. До войны не ходила тоже.
Тетяна-abc1• вчера в 14:08
Ответ дляБезВзяток
Не правда
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• вчера в 14:09
Фу никогда там не была лучше кинчик гляну
Шмоточницаца• вчера в 14:09
Ответ дляТетяна-abc1
Удалено администрацией...
Как хорошо сказали про энергию. Да, не хватает экспрессии и силы языка.
Мрію про космос• вчера в 14:12
Ответ дляТетяна-abc1
Удалено администрацией...
На французькій, англійській чи польській вам сподобалося б більше?
ТАЗератти• вчера в 14:14
Раз в місяць точно або театр, або концерт симфонічної музики, це мій ресурс. І розвага, і переключити голову.