Жена аллигатора• вчера в 16:56
Сын абитуриент. Профиль
Как помочь определиться с профилем? Любит информатику и математику очень. Языки даются слабо. Киев или Харьков. Хэлп. Есть год подумать.
Міні-бікіні• вчера в 17:12
Ответ дляТака бойова Я
Что ж тут думать. Будущий айтишнЕг.
Не обязательно
Канал айтишнегов
Ну шо не так?• вчера в 17:14
Ответ дляТака бойова Я
Что ж тут думать. Будущий айтишнЕг.
Особенно, когда инглиш дается трудно
Міні-бікіні• вчера в 17:19
Идите на дни открытых Дверей. Их даты монитрьте в интересующих или ближайших вузах. На сайтах. Обычно их проводят начиная с февраля по июнь.
Вам все равно надо набрать пять приоритетов на вступ.
Это довольно приятное занятие - фестивалить на дне открытых дверей, Выши такие разные, нас и конфетами угощали, и на курсы приглашали и роботами баловались и 3Д изображения и програмку писали,....
Короче воспоминания у ребенка хорошие...
А приоритет - определиться сам собой, некоторые деканы и завкафедрами тааак закружат рекламой своего предмета
Ручки-Крючки• вчера в 17:22
Якщо би в мене була можливість обирати зараз- виїзд закордон. Нажаль не можу вже дозволити таку розкіш для свого сина((
Единорог_помог• вчера в 17:22
Компютернв інженерія, прикладна математика, радіотехніка та телееомунікації, кібербезпека
Жена аллигатора
• вчера в 17:22
Ответ дляЕдинорог_помог
Прикладна математика - яка професія на виході?
Скорая помощь• вчера в 17:23
Англійську вчити для себе, фізику – для НМТ, якщо гарно складе, то під ена компʼютерні науки, штучний інтелект у Київ. якщо не дуже – можна вибирати Харків (там додасться регіональний коефіцієнт), якщо прямо на межі, то вибираєете спецілаьність а-ля автоматизація чи електроенергетика (особливої державної підтримки, там більше бюджетних місць, гранти ві нижчих балів починаються)
Жена аллигатора
• вчера в 17:24
Ответ дляСкорая помощь
Вчиться дуже добре.
Скорая помощь• вчера в 17:26
Ответ дляЖена аллигатора
Вчиться дуже добре.
питання не в тому. як вчиться. а як складе НМТ, часом проблема тому. що ніч напередодні обстріли і дитина тупо замучена, не спавши, потім 4 години в душному підвалі, тому може випадково складсти гірше. ніж усі пробні.
Млинець Мій• вчера в 17:27
Відправте дитину за кордон, так шкода хлопчиків, яка в них юність??? У мене донька, мріяла вчитися в Києві, вступила, вже війна була, а тепер каже, що не бачить тут майбутнього. Навчання заочне зараз, бо працює, але ще 2 роки вчитися, нема ж навіть диплома бакалавра. Вона вже не витримує морально, а скільки було мрій при вступі.
Жена аллигатора
• вчера в 17:27
Ответ дляСкорая помощь
Дякую. А гуртожитки в Києві є в яких Вузах не знаєте часом?
Ручки-Крючки• вчера в 17:28
Ответ дляМлинець Мій
От і в мене так само( І син, і дівчина його, не бачать тут майбутнього. А мрій було- океан просто. Зараз перспектив нуль. І виїхати вже неможливо.
Единорог_помог• вчера в 17:30
Ответ дляЖена аллигатора
Можна після неї і на Data Scientist, тим же програмістом для інженерії, фінансових компаній, моделювання, АІ.. хоча згідна назва доволі абстрактна, ви писали дається математика. з реальних близьких прикладів - пішов в ІТ.
Спасу мир• вчера в 17:30
Ответ дляРучки-Крючки
Виїзд за кордон це профіль?
Скорая помощь• вчера в 17:30
Ответ дляМлинець Мій
ну, моя вступила за кордон (іспити складала дистанційно), але вибрала таки потім Київ, але перед тим цікавилися, де навчання не дистанційне. Щоправда. зараз ще той виклик жити в Києві і їздити на пари, але... нгавчання таки в аудиторіях
Млинець Мій• вчера в 17:30
Ответ дляЖена аллигатора
До речі, є гуртожитки із газовими плитами😂 дитина хоч не буде голодна, та води нагріти можна. КНТУ чи ДТЕУ, не знаю, яка зараз назва, одно міняють її))
Скорая помощь• вчера в 17:33
Ответ дляМлинець Мій
ДТЕУ вдома сидять, там навчання - одна видимість, ну, не просто так їх з національного до державного понизили (так, це нижчий статус для університету). Зараз, може, не чіпатимуть перевірками, бо нинішня премʼєрка їхня випускниця, але то не про якість навчання, то про ’диплом усім видадуть’
Жена аллигатора
• вчера в 17:31
Ответ дляМлинець Мій
До чого тут кордон. Там що у кожного хлопця є шанси на інститут? Чи в кафе бігати це мрія кожного?
Спасу мир• вчера в 17:32
Ответ дляЖена аллигатора
Шанси на навчання звісно є, але все одно треба визначитися із напрямком і вчити мови
Инстагра_мерша• вчера в 17:33
Ответ дляЖена аллигатора
У всіх майже
Млинець Мій• вчера в 17:33
Ответ дляСкорая помощь
Може зараз і так. Перший блекаут не був такий жорсткий. Моя вчилася дистанційно якось, жила в гуртожитку
Жена аллигатора
• вчера в 17:34
Ответ дляСпасу мир
Вчить нім і англ. Але не любить)
Жена аллигатора
• вчера в 17:34
Ответ дляИнстагра_мерша
У всіх майже
У подруги в мед немає(
Скорая помощь• вчера в 17:36
Ответ дляИнстагра_мерша
У всіх майже
до речі, згадую - Шевченка газові, деякі авіаційного теж були газові, більш ніде я наче не бувала
Скорая помощь• вчера в 17:37
Ответ дляМлинець Мій
я про якість навчання там, вона ніяка, а сидять в гуртожитку чи вдома - то вже не принципово
Барбітта• вчера в 17:37
Донька навчается в ХНУРЕ, спеціальність f2. Англійська дуже потрібна. Головне добре здати НМТ. Якщо є питання, задавайте.