Жена аллигатора• вчера в 16:56
Сын абитуриент. Профиль
Как помочь определиться с профилем? Любит информатику и математику очень. Языки даются слабо. Киев или Харьков. Хэлп. Есть год подумать.
Жена аллигатора
• вчера в 17:38
Ответ дляСкорая помощь
я про якість навчання там, вона ніяка, а сидять в гуртожитку чи вдома - то вже не принципово
Сидіти вдома він може в Харкові. Потрібна тільки очне навчання, якісне і побільше. Навчатися любить
Жена аллигатора
• вчера в 17:38
Ответ дляБарбітта
Донька навчается в ХНУРЕ, спеціальність f2. Англійська дуже потрібна. Головне добре здати НМТ. Якщо є питання, задавайте.
Що це Ф 2. Чи приходять вони на пари?
Файна_зупка• вчера в 17:39
Ответ дляТака бойова Я
Что ж тут думать. Будущий айтишнЕг.
з поганими мовами ?
Млинець Мій• вчера в 17:40
Ответ дляЖена аллигатора
Вчить нім і англ. Але не любить)
Якщо ін. мови, то не рекомендую ДТЕУ 😂. Бо на 1 курсі нічого нового не було. Це для звичайної дитини, яка без репетитора знала англ. на 11-12. Я за те, що іноземні треба чітко на стаціонарі або самонавчання
Скорая помощь• вчера в 17:41
Ответ дляФайна_зупка
з поганими мовами ?
як не дивно, але бачила в Європі ’айтішнєга’ з університетським дипломом і хорошою роботою, але паршивою англійською, от прямо дуже паршивою. Щоправда. у нього німецька рідна, йому цього вистачало. Бачила наших, які потім довчили при потребі, зараз базу хоча б до В1+ закладе, потім, як зрозуміє, навіщо вона йому, піде краще
Барбітта• вчера в 17:41
Ответ дляЖена аллигатора
Що це Ф 2. Чи приходять вони на пари?
Інженерія програмного забезпечення. Є групи, де діти ходять в університет, моя навчается дистанційно, бо ми не з Харкова.
Жена аллигатора
• вчера в 17:43
Ответ дляБарбітта
Серйозно ходять? То вже великий плюс. І як навчання? Хороше чи абишо
Инстагра_мерша• вчера в 17:44
Ответ дляЖена аллигатора
Так
Так є гуртожитки, може не було місця, але зараз ніби хватає
Млинець Мій• вчера в 17:45
Ответ дляЖена аллигатора
Ніколи не була в Харкові, але молодь до війни надавала перевагу саме харківським вишам. Ми з Чернігівщини. Багато дітей там навчалися з нашого регіону. Дійсно, навіщо Вам Київ, це так само, небезпечне місто.
Жена аллигатора
• вчера в 17:45
Ответ дляИнстагра_мерша
Може не всі спеціальності. В них немає.
Барбітта• вчера в 17:46
Ответ дляЖена аллигатора
1 курс, поки все подобається. Але потрібно вчитися, є діти що не витримали темп.
Жена аллигатора
• вчера в 17:47
Ответ дляМлинець Мій
Розумієте що. Син любить навчатися і для нього пріоритет навчання очне. Онлайн не любить. Якщо в ХНУРЕ очне - то дійсно немає сенсу їхати і мучитись в гуртожитку. Але якщо дистанційна - - поїде, звісно якщо вступить
Жена аллигатора
• вчера в 17:49
Ответ дляБарбітта
Мій дуже любить темп. Дякую дуже
Скорая помощь• вчера в 17:50
Ответ дляЖена аллигатора
ще варіант львівські виші подивитися, там більше шансів на очне. Якщо прямо любить темп і очне + гарно складе НМТ - спробувати податися на стипендії в УКУ та КШЕ (приватні, але в навчанні ганятимуть)
Единорог_помог• вчера в 17:56
Он свіжа стаття на укрправді - попит на інженерні напрями зі сторони роботодавців не покриває поточну пропозицію. ІТ спеціальності вже не мають такої динаміки, як і раніше, хоч в 2025 році ще перевищували інженерні напрями
Барбітта• вчера в 18:08
Ответ дляЖена аллигатора
Мій дуже любить темп. Дякую дуже
Як я розумію, ви з Харкова, вони часто проводять якісь заходи, де можна поспілкуватися з викладачами та студентами. Донька взагалі через тік ток знайшла людей, що навчаються в ХНУРЕ, дізналася деталі, та вирішила поступати саме туди, сподобалась програма навчання, математики та фізики не багато. На бюджет пройти реально та отримувати стипендію.
Скорая помощь• вчера в 18:47
Ответ дляБарбітта
оце найправильніший шлях. Дні відкритих дверей добре, а потім знайти реальних студентів - найкраще
Ростки жимолости• вчера в 19:00
Я б порадила розглянути робототехніку. Вона буде розвиватися, а спеціалістів мало. І дивитися більше на приватні університети - там дуже хороша база для цього.
Жена аллигатора
• вчера в 18:59
Ответ дляБарбітта
Так, дякую.
Цикавенная• вчера в 19:00
Вам више радили прикладну математику, це може бути гарний вибір, якщо син не дуже любить мови( англійська все одно знадобиться, але під час навчання він і сам це зрозуміє і вивчить) . Зазвичай конкурс нижче, ніж на ІТ спеціальності, але в магістратуру потім можна і на ІТ. А ось знайти стажування і потім роботу набагато легче, ніж ’ чистому ІТ’. І зарплати на рівень вище навіть у джунов
Жена аллигатора
• вчера в 19:01
Ответ дляЦикавенная
Дуже дякую
Цикавенная• вчера в 19:07
Ответ дляЖена аллигатора
Дуже дякую
А ось щодо хнуре і ім.каразіна кн, які закінчили в 25 році бакалавр, я знаю 2 випускників і відгуки дуже негативні. Бо вчилися з лютого 22 дистанційно, тому знань 0. І це діти, які вступили з ЗНО 190+ на той момент, тобто не дурні. Але від навчання повне розчарування
Жена аллигатора
• вчера в 19:43
Ответ дляЦикавенная
Дистанційне це проблема(
Знаю бакси• вчера в 21:38
Ответ дляЖена аллигатора
Гляньте kse