Жена аллигатора• вчера в 16:56

Сын абитуриент. Профиль

Как помочь определиться с профилем? Любит информатику и математику очень. Языки даются слабо. Киев или Харьков. Хэлп. Есть год подумать.
Скорая помощь• сегодня в 10:13
Ответ дляSo_so
Обратите внимание, что Киевская школа экономики сейчас имеет бюджетные места + много грантов и там есть интересные специальности.
але бюджетних дуже мало, власне, у них середній бал на бюджет найвищий у країні (ну, бо місць мало). + це Київ, тобто немає регіональних коефіцієнтів. Щоб потрапити на бюджет треба скласти мінімум 1 предмет на 200 і решту на 186+ АБО два на 190+

Тому я вище і писала про варіанти грантів, власне, моя дитина заради КШЕ відмовилася від закрдонного університету, який чекав. І це був шлях через дні відкритих дверей, розмови зі студентами КШЕ (приватно) і все одно складність навчання там нечікувана, трохи залежить від спеціальності, але філонити точно не вийде на жодній. На першому курсі десь мінусується 20%, когось відраховують, хтось іде сам, бо розуміє, що не потягне. Це просто краще знати
автор Жена аллигатора • сегодня в 12:00
Ответ дляСкорая помощь

Дякую. Не бюджет я не потягну. Троє дітей, за два роки буде ще плюс один абітурієнт. Утримання в іншому місті теж шось потягне