Ні грама• сегодня в 16:04
Хтось пояснить мені ці вкиди від чоловіка призовного віку
Який живе в Польщі. І ось таке 24/7.
Ні грама
• сегодня в 16:08
Ответ дляВстидаюся запитать
ну патриот же)))
Ну просто якщо він так скаженіє - то чому це робить з Польщі?
ЦібаФу• сегодня в 16:08
Ответ дляЛуноликая Вика
Таке постить кожен другий біженець.
Так и тут таких хватает. Как собаки павлова сидят по норам, но русские рабы при этом.
90x60x90• сегодня в 16:08
У меня такое же мнение, хоть я об этом не пишу нигде, я в принципе в соц сетях не пишу.
Это меня к чему то обязывает?
Ні грама
• сегодня в 16:09
Ответ для90x60x90
Это меня к чему то обязывает?
Ви чоловік призовного віку який може скерувати цю жагу за призначенням?
Просто так дивно зі сторони це все виглядає…
Фенте Фря• сегодня в 16:10
У мене якось зайшла ромова із дітьми про національності. І я сказала що я за національністю русская. Ви б бачили ці очі, ’Ма, ну чого ти, ти ж нормальна!’. Зараз молоді українці росіян вважають не зовсім людьми і їх вже не переконати
ОливьЕЖечка• сегодня в 16:10
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Странно, практически везде в Мире нами восхищаются на уровне того, что мы 4 года сопротивлялись и продолжаем в таких ужасных условиях. Только на Советчице всем стыдно.
Ро30BbIu_CJIoHuK• сегодня в 16:11
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Ти убоге тільки мичати і можеш.
Нах.у іди, а краще задвухсоться
Ти встала з колін, мокша?
Нах.у іди, а краще задвухсоться
Ти встала з колін, мокша?
Ні грама
• сегодня в 16:13
Ні грама
• сегодня в 16:14
Ответ для90x60x90
Автор, вы его спрашивали? Что отвечает?
Я його боюсь питати
він навіть мене лякає…
ротцвеники• сегодня в 16:15
Ответ дляФенте Фря
І що тут дивного? Це нормально. русня - гній
Бадабум• сегодня в 16:15
Ответ дляНі грама
Ось ще… і це я тільки останні 10 постів подивилась.
Який сенс в такої «люті» з Польщі?
Ну ученик борисфенки)
Детские_Будут?• сегодня в 16:16
Ответ дляЛуноликая Вика
Таке постить кожен другий біженець.
А вы считаете по другому?
дама_из_декрета• сегодня в 16:16
Я з ним згодна. І мій чоловік який воює теж згоден. Що не так?
Луноликая Вика• сегодня в 16:18
Ответ дляДетские_Будут?
А вы считаете по другому?
Я не дядько біженець призовного віку, мені логічно клясти русню.
Ні грама
• сегодня в 16:21
Ответ дляЛуноликая Вика
Слухайте, ну я все розумію - але якщо в тебе така позиція - чому ти це робиш здалеку? Десь між фотографіями з відпусток та сімейних відпочинків на яхтах/курортах і т.п.
Алина-1240• сегодня в 16:21
Охотно обьясню-по той же причине, что один начальник, а второй дворник) мозг такой природа дала)))
Луноликая Вика• сегодня в 16:22
Ответ дляНі грама
Напишіть тому кадру що коли закінчиться війна, то його додому відправлять.)) В свою адресу вислухаєте... куди там про орків.))
Ні грама
• сегодня в 16:25
Ответ дляЛуноликая Вика
Та не думаю, бо він айтішник, але звʼязуватись з ним бажання нуль - в мене вже підозра, що в нього з головою не все добре… Я ніби і все розумію, але вайб його сторінки трохи лякає навіть мене.
Марічка• сегодня в 16:27
Ответ дляБадабум
Ну ученик борисфенки)
Достойный притом.Из тех 65 процентов,которые для победы готовы терпеть столько,сколько потребуется
Ні грама
• сегодня в 16:32
В мене до нього тільки одне питання - хто саме «ми» за нього це має робити? І де тут видно його вибір «свободи» а не «хліба»?
Ні грама
• сегодня в 16:41
Ответ длядама_из_декрета
Якщо він воює - в нього хоча б слова з діями не розходяться. А цей просто патякає онлайн з безпечного місця. Ще й так войовниче.
P.S. Якщо не дуже зрозуміло з посту - він громадянин України.
Марс атакует• сегодня в 16:40
Ответ дляОливьЕЖечка
Восхищаются и молча наблюдают геноцид над украинским народом.
ОливьЕЖечка• сегодня в 16:43
Ответ дляМарс атакует
Если вы думали, что за Украину будут воевать поляки, немцы или португальцы, то увы и ах. Этого не будет.
Европейцы сделали немало, от поддержки беженцев, а из минимум 5 миллионов, до денег и оружия. Хотя уточню, что могли бы больше, ресурс есть. Но других европейцев у нас нет.