Коленная ложечка• вчера в 18:48

Для вас це ред флаг?

Ще вживу не бачились, тільки по відео дзвінку пару разів, 2 тижня спілкуємось. А він вже мене задавлює своїми дзвінками та смс.
Домовились зустрітись на вихідних, я навіть не знаю чи потрібно вже йти на ту зустріч…
Чи то тип такий чоловічий, в мене таких ще не було…
Вот Она Я• вчера в 19:03
автор, кстати ред флаг эт немного другое... это когда вроде бы все хорошо, но выпрыгивает х-ня, которая не вписывается в радужную картину. а у вас какое-то мохнатое болото со старта, тут никакие флаги не нужны
Виннипуховна• вчера в 19:03
Ответ дляВот Она Я
ну не знаю, мне этого скрина хватает чтоб понять, что это чудак на букву М
Надо знать контекст.

Может она его сама там котиком пушистым стала первая называть. Это просто вырванный ниоткуда скрин
Галя-краля• вчера в 19:03
Мягко стелит, жестко спать.
Не люблю таких фамильярных, типа лет 100 вам дружбан.
Вот Она Я• вчера в 19:04
Ответ дляВиннипуховна
Надо знать контекст.

то есть это ему надо опасаться автора?))
автор Коленная ложечка • вчера в 19:05
Ответ дляВиннипуховна
Надо знать контекст.

Не називала, в мене переписка дружня. Без усіпусі
Виннипуховна• вчера в 19:05
Ответ дляВот Она Я
Понятия не имею.

Пусть сама решает. Она участник событий, она знает больше чем мы.
Виннипуховна• вчера в 19:06
Ответ дляКоленная ложечка
Тогда странно что вы приходите советоваться сюда - нормально ли это. Вы без опыта отношений с мужчинами ?
Дверной_Проем• вчера в 19:06
Какое блювотное слово «кіця» , особенно от незнакомого мужика
Вот Она Я• вчера в 19:07
Ответ дляКоленная ложечка
спросите какой у него размер? огромный, ’никто не жаловался’ или ’не знаю, никогда не мерял’... спросите... терять вам нечего, но хоть поржем
Надежда наш компас• вчера в 19:08
Аж затошнило.... пиявка...
Стигла полуниця• вчера в 19:11
Ипанутый прилипало
Колупалочка• вчера в 19:12
Це просто прапорище
ОливьЕЖечка• вчера в 19:12
обычный спермотоксикоз
Колупалочка• вчера в 19:13
Ответ дляКоленная ложечка
Що саме цікаве, про секс не говорить.
Тільки о це киця, цілую, обіймаю, яка ти гарненька і це по кругу. Що в розмові , що в смс
Ну так щоб ви не зраділи раніше, ніж треба )

Людина-піз...бол
Чумачечая_• вчера в 19:18
Какой-то приблатненный или просто безграмотный примитивный тип.
дамаАмстердама• вчера в 19:20
Ответ дляКоленная ложечка
Це моє фото, скачав з СЗ.
Я не розумію він його що на заставку поставив чи що.
Бо в моєму профілі інше фото
Ну у Вас теж фото не з серії ’ я скромна дівчина, хочу заміж і секс після весілля’
Куратор дебошей• вчера в 19:23
Звісно, йти.
Якщо ви 2 тижня спілкуєтесь з цим розумово відсталим, то ви ідеальна пара.
KROX@• вчера в 19:23
Пустодзвін. Звичайний мультіпушка.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 19:30
А вам как самой, автор?
Меня лично стошнило бы от этих слов и ждал бы его блок , фу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 19:30
Ответ дляКуратор дебошей
Звісно, йти.
Тоже удивлена
Цветов Мне срочно• вчера в 19:31
дуже сексу хоче... будь з ким.
автор Коленная ложечка • вчера в 19:35
Ответ дляКуратор дебошей
Звісно, йти.
Він такого не писав, з початку. Після зум зустрічі почав. Атакує 3 дні вже.
Встидаюся запитать• вчера в 19:41
Ответ дляКоленная ложечка
Що саме цікаве, про секс не говорить.
Може там і не стоїть))
Просто Фіфа• вчера в 19:41
20 років тому, в юності у мене було таке ж муділо, я ледь відкарапкалась тоді. Воно ненормальне. Але я винна, що повелася на його. Коли я сказала, що нам немає сенсу більше спілкуватися, він грозився покінчити життя самогубством. І найжахливіше - він знав, де я живу, перелазив через паркан, перестрівав моїх батьків і розказував їм,як сильно мене любить.
Як згадаю, так вдрогну 🥵
Згадала ще: він мої фото роздруковував і ставив в рамочку в себе в кімнаті 🤪
Куратор дебошей• вчера в 19:42
Ответ дляКоленная ложечка
Тобто спочатку у вас була нормальна розмова, а після того, як побачив вас по відео, почав розмовляти як з недорозвиненою?
Я б замислилась, яке ви враження складаєте.
Ну і судячи з того, що ви ще думаєте про зустріч, а не заблочили, то висновки він зробив правильні.
Самохвалова• вчера в 19:44
Тріпло звичайне. Терпіти не можу коли люди нічого не вкладають в слова типу обожнюю, рідна, люблю і кажуть це всім без розбору
Самохвалова• вчера в 19:44
Ответ дляКоленная ложечка
Що саме цікаве, про секс не говорить.
Може це бот?))
Просто Фіфа• вчера в 19:46
Ответ дляСамохвалова
Може це бот?))
Може GPT ? 🤣 (Жарт)
Тут багато писали, що спілкуються з ним на інтимні теми 🥴
Обнемашечка• вчера в 19:52
Ответ дляОливьЕЖечка
обычный спермотоксикоз
Мне вообще показалось, что это ИИ писал🙄
Обнемашечка• вчера в 19:53
Ответ дляЦветов Мне срочно
дуже сексу хоче... будь з ким.
С Анеттой Барсивной? Хотите?