Невгамовна сила• 1 час назад

Чи не соромно дарувати речі з тему?

Хочу подарувати подрузі кофту з тему за 1500 гривень на день народження. Це соромно чи ні?
П´яна вишня• 1 час назад
Вы видели эту кофту собственными глазами?щупали?
Прилипало• 1 час назад
Покажіть кофту. Залежить від її вигляду, фасону, якості/складу. Якщо то синтетика або дурнуватенький фасон - таке даром не треба.
Кукарикуууууу• 1 час назад
Я дарю. Но не вещи. Павербанки, массажёр для лица и для ногтей фрезер дарила. Все понравилось.
ПП-шница• 1 час назад
Я купую в Китаї на подарунки, але не одяг. Я взагалі ніколи нікому не дарую одяг
Болтушка Му• 1 час назад
Ну якщо подруга не дуже вибаглива чи не дуже вам потрібна, то звичайно можна
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
Зачем ей ваш выбор с Тему?
Лорка-хлорка• 1 час назад
В отзывах посмотрите реальные фото кофты, чтоб не получилось как в том меме ожидание-реальность.
Невгамовна• 1 час назад
За 1500? Не брать, конечно.
Ещё за 300 можно взять кота в мешке, а то часто несовпадение размеров с тем Китаем.
А за 1500 можно найти в нормальном украинском магазине с примеркой и обменом если не понравилось.
Ищу-брожу• 1 час назад
Зачем дарить кофту ? У подруги одежды нет ? Очень легко пролететь с размером, длиной, оттенком
Жинси на дитину• 1 час назад
В цій темі старанно все
Для чого взагалі дарувати светр подрузі?
Для чого купувати на тему дорогу річ, якщо за такі гроші можна купити в магазині помірявши і пощупавши?
Звідки ви взяли що той светр їй взагалі треба?
Чи ви собі купили в вам не підійшов?
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляИщу-брожу
Автор пролетела, хочет подарить подруге, чтобы не валялось дома
Первая ласточка инфляции• 57 минут назад
Дарувати нічого не соромно. Аби сподобалось.
Цвіпканя• 41 минуту назад
У мене донька з бойфрендом на 14 лютого замовили один одному подарунки з Тему :) визначили бюджет в 2000 грн і кожен обрав на свій смак подарунки партнеру, зараз їдуть їм посилки :) Тому в молодіжному середовищі - нормально цілком. Якщо ви трошки старше - то бажано спочатку впевнетися в якості речей.