фан L.O.S.T.• Изменено 28 декабря 2025

Чи нормальний подарунок на день народження дівчинки піжама?

Сина подружка запросила на день народження, не його дівчина, просто пару місяців знайомі, дівчинці 16 років, чи нормальним буде подарунок тепла піжама? Чи що краще? Чи взагалі краще щоб дав гроші?
Цікавить думка і мам і можливо їх дівчаток
Сладко-соленая• 28 декабря 2025
Скільки років?
Краще гроші
автор фан L.O.S.T. • 28 декабря 2025
Ответ дляСладко-соленая
Скільки років?
Краще гроші
Дописала, 16 років..
Скляна миша• 28 декабря 2025
Считаю нет. Это как бы интимный подарок, а она не его девушка. Лучше деньги. Тем более есть риск вообще не угодить.
Мелочунь• 28 декабря 2025
Краще інше. В 16 піжама як білизна, моя думка
Сладко-соленая• 28 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Дописала, 16 років..
Гроші тоді
Позитивна• 28 декабря 2025
Краще гроші бо в такому віці можна не вгодити з кольором чи малюнком.
Коплю на груди• 28 декабря 2025
Нет, деньги
Сільський ансамбль• 28 декабря 2025
автор, нет, слишком интимно и одновременно глупо, если теплая. Исключение, если он точно знает, что она, например. в виш-листе запросила модную ВС.
Так что деньги и шарики, например, или конфеты.
Леннон_Жив!• 28 декабря 2025
Та ну, ще діти будуть реготати та підкалувати. Це дійсно інтимні речі.
Околовита• 28 декабря 2025
У доньки дівчата дарують подарунки на 10-20 євро максимум. Зазвичай це книжки, косметика, біжутерія, календарі, блокноти і інший хлам, але всі задоволені. Подарунок не має напружувати того, хто його буде дарувати. І тим більше - батьків гостей )
Простоваля• 28 декабря 2025
Ответ дляОколовита
У нас гривні до чого ваші євро тут?
Анонимба• 28 декабря 2025
Моїй 16. Якраз дарувала піжаму подрузі недавно. Але конкретну з вішліста.
А так, їй навіть її хлопець з одягом не може вгодити, не уявляю щоб просто знайомий подарував те, що їй сподобається.
Танго утрьох• 28 декабря 2025
Билеты в цирк
Анонимба• 28 декабря 2025
Автор, у вас є непотрібна піжама чи звідки саме така ідея?
Околовита• 28 декабря 2025
Ответ дляПростоваля
У нас гривні до чого ваші євро тут?
Вік дітей однаковий, ви думаєте вподобання підлітків відрізняються залежно від крпїни? Ціну навела яка прийнята на подарунок, в Україні плюс мінус ті самі ціни при значно нижчих зарплатах.
П.С. автор, запитала у доньки. Сказала, що ніколи не бачила щоб на день народження несли піжаму, такий подарунок забракувала відразу. Сказала, що навіть коробка цукерок кращий подарунок, ніж піжама.
ФрекенБок• 28 декабря 2025
Если нет пожеланий, то лучше деньги. Сын ходил к подруге на ДР и она как пожедала пижаму конкретную
Молчалка• 28 декабря 2025
Лучше деньги. У меня сын и если бы он шел на день рожденья к девочке и собирался дарить пижаму, не конкретно ею заказанную, то я бы ему посоветовала этого не делать, а лучше подарить деньги и цветы
Мона_Лиса• 28 декабря 2025
Не покупайте дорогой подарок. Пижама мимо, мало знакомы, просто подруга. Максимум сертификат на какой-то Нотино, мейкап юа.
Svitlo_• 28 декабря 2025
Піжама - це інтимна річ. Якщо це не його дівчина - то не норм.
Файна цьоця• 28 декабря 2025
Ну я вон своей дочке в 14 не угодить с пижамой, выбипаю еа сайтах, а ей всё не такое, а Вы хотите чужому человеку ещё и без согласования
Завжди з рушником• 28 декабря 2025
У нас в квартире тепло, теплые пижамы не носим. Моей 12 лет, а уже хочет пижаму Виктория сикрет. Так что смотрите, можете не угодить. Молодежь нынче очень балованая
Гореотума• 28 декабря 2025
Моїй 16, піжаму навіть я не ризикну купити не узнавши попередньо що вона хоче. Із подарунків друзів їй сподобалася шкатулка, магічний шар- нічник, браслет із намистин, пінки для душу биллоу, бокс солодощів ( типу фереро) ну і квіти обов’язково
автор фан L.O.S.T. • 28 декабря 2025
Щиро всім дякую за поради

Подумала, дійсно, таке я щось надумала з тією піжамою...
Просто недавно вибирала хрещениці, вона просила щоб купила їй гарну, теплу, то подумала може теж взяти...
Але ж моя хрещениця то одне, а це подружка сина...