СирОжино пирОжино• сегодня в 10:12
Симптоми Цистіту. І нетримання сечі. Питання щодо лікаря і лікування
Підкажіть будь ласка.
Отримала симптоматику, дуже схожу до проявів цистіту:
- постійні позиви до туалету
- відчуття що сечовий міхур не повністю вивільнений
- біль при поході до туалету
Пропила Канефрон - думала пройде.
Впринципі больовий синдроп пішов, але з´явилась ситуація коли припекло і все... Пардон, але до туалету не добігаю - просто не можу стриматися, все "по ногам" (буквально)
Записалась до терапевта, чекаю візиту. Але можливо паралельно взяти напрявлення ще до профільного лікаря (і тут питання - до якого)?
Власне, 2 питання:
1. Така невитримка - то ж нетипово для циститу?
2. До якого лікаря звернутися?
Дякую
- постійні позиви до туалету
- біль при поході до туалету
Пропила Канефрон - думала пройде.
Власне, 2 питання:
2. До якого лікаря звернутися?
Дякую
Мушля з Криму• сегодня в 10:18
Уролог. Якщо ви в Україні то при гострих больових станах приймає без направлення але за записом. Запис до уролога зазвичай день в день.
СирОжино пирОжино
• сегодня в 10:21
Ответ дляSo_so
Вам нужно сдать общий анализ мочи, бак посев , сделать УЗИ (обязательно! с измерением остаточной мочи) и идти к нефрологу или урологу.
дякую. розумію що терапевт - формальність, буду записуватися до уролога
СирОжино пирОжино
• сегодня в 10:21
Ответ дляМушля з Криму
дякую, Київ - так
їхатиму щоправда з села, але не суть важлива
СирОжино пирОжино
• сегодня в 10:22
Ответ дляКров з молоком
фурадонин...пропила и забыла что такое цистит
дякую, не знала. зафіксувала собі
З царем в голові• сегодня в 10:31
вам треба до уролога. моя подружка досиділася,сама лікувалася фурадонінами і т.д. ,інфекція пішла в нирки,операція і чистка лоханок від гною. Розрізали 2 нирки.Важка операція . Це все за півроку. Долікувалася. то траву якусь порадять,то ще щось..а треба було пити АБ,і йти до лікаря.. У вас може бути від каменів,які прохід закрили,піску до інфекції. До речі,якщо камінь закриває проток лоханки утвлрюється слиз і гній в майбутньому.
якщо канефрон допоміг трохи,то підозрюю камені. треба робити бакпосів і узі
Домашка• 2 часа назад
Ответ дляКров з молоком
Я пила фурадонін, не допоміг. Лікар назначив антибіотик, повторно фурадонін і канефрон, стало краще, потім на порадниці прочитала про Манозу, ще її пила, тоді попустило.
СирОжино пирОжино
• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
дякую(((((
так, треба йти - бо дійсно думала може сама пролікуюсь і допоможе(((
З царем в голові• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
дякую(((((
подруга ледь не вмерла. пішла інтоксикація від гною,впала вдома,втратила свідомість,мама знайшла.темп.під 40...з нирками не шуткують. після операції місяць ходила з трубками (катетерами)з нирок. Хай бог милує. і тепер довга дієта. без солі все. це самолікування доводить до смерті
СирОжино пирОжино
• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
дякую(((((( настрашили...(
як впаду - ніхто не врятує. в наше село в Швидка не доїде
записуюсь до уролога...
З царем в голові• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
дякую(((((( настрашили...(
записуюсь до уролога...
так да. ви ж розумієте,що коли нирки відмовляють-хана. хто зна що у вас.камені,інфекція..наполягайте на бакпосіві і узі.
СирОжино пирОжино
• 2 часа назад
Ответ дляЗ царем в голові
велике дякую!