Чудовий каламбур• 05 февраля в 15:18

А чи є сенс брекети ставити в 48 років?

Топтунша• 05 февраля в 15:33
Железный рот. А вы будете нравится окружающим? Вас не будут боятся что покупаете кого-то 😆
Відкушу все що стирчить• 05 февраля в 15:33
тут питання не в тому чи зуби посунуться, тут питання в тому, що брекети руйнують кісткову тканину в тій чи іншій мірі (це те в чому стоять/тримаються) зуби, а 48 це вік менопаузи і схильності до остеопороза, то з огляду на таке можна і взагалі без зубів лишитися.
я б вам не рекомендувала робити брекети в 48
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:33
Ответ дляГуляю босоніж
гроші на них заробляла
це те, коли я озвучую суму за пломбування каналів .реставрацію зуба,бо він знищений глибоким карієсом...Чому так дорого? Ну ви ж не прийшли зразу,щоб пломба в живий зуб коштувала від 1 тис грн до 1700...а ви були зайняті,працювали,на огляди не ходили..Значить ви вважали,що для вас це не проблема. Тепер все що заробили- витрачайте на останнє рятування зубів.А це дорого.
р..с закордоном глибокий карієс,пульпіти ніхто не лікує. це дуже дорого. там виривають і ставлять імпланти. Складні зуби з каналами ніхто не рятує,бо це дууууже дорого.
НеКонец-Света• 05 февраля в 15:33
Если хороший ортодонт даст добро и Вы от этого будете счастливее/здоровее/увереннее, то ДА. Радуйте себя☝️
Кнопус• 05 февраля в 15:34
Ответ дляГуляю босоніж
ну я кажу вже після того як сама зробила, а не зі слів будь кого
ну добре. посунулися - прекрасно. а чого ви їх надумали совати у 40 років?
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:35
Ответ для60 метрів сметани
це не те. я регулярно відвідую стоматолога і зуби в мене ліковані вчасно. питання були в іншому
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:35
Ответ для60 метрів сметани
Навіщо ця брехня, я була вагітна і мені все врятували за кордоном. Пропонували вирвати,бо це простіше саме для лікаря,але тих хто погодився врятувати було багато.
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:36
Ответ дляКнопус
в мене був молочний клик і треба було витягнути коренний, який залишився в десні. Заразом вирівняли і все інше
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:38
Ответ дляВстидаюся запитать
якщо маєте гроші -рятуйте. але там мало хто грається зі складними каналами, кістами і т.д. і це неймовірно дорого,особливо Британія,Іспанія, Бельгія,Австрія. Я часто їзжджу з чоловіком своїм (він ортодонт) на сімпозіуми. Складні зуби не хочуть рятувати і гратися. в цьому наша стоматологія в рази ліпша на спеціалістів. Але імплатологія ліпша закордоном. Бо там це повсемісно.
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:39
Ответ для60 метрів сметани
Імплант коштував в 2.5 рази дорожче,ніж мій вилікований в декілька етапів зуб.
Ду да ду да ду• 05 февраля в 15:43
Я в 36 ставила, для красоты. Сейчас 40, плохих последствий нет, красивые зубы. Но все равно старая и страшная осталась сейчас бы уже не делала.
Не пью, не курю• 05 февраля в 15:47
Ответ для60 метрів сметани
ні))))воно нічого не дасть. просто абсурд,коли раптом 40-річні загадують про брекети. де ви раніше були???? пізно,дуже пізно.
Стоматолог в декреті. (терапевт). шанс мізерний,гроші великі. і по часу не один рік,переважно,без результату
Де були? В провінції жили, де про ортодонта й не чули. Де кт не роблять і люди по факту дізнаються про адентію постійних зубів. Або просто грошей не мали. Наче в нас медицина безкоштовна.
120-120-120 (не худею)• 05 февраля в 15:50
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
А вам скільки ? Може ще є шанс ?
120-120-120 (не худею)• 05 февраля в 15:51
Ответ для60 метрів сметани
Що там стоматолог щодо деяких ситуацій перед імплантацією ?
120-120-120 (не худею)• 05 февраля в 15:52
Ответ для60 метрів сметани
а зуби тільки зараз стиратися почали?прикус раптом в 40 з´явився?де ви були раніше?ви цього не бачили??ви можете поставити брекети,але шанс майже нульовий. просто не чекайте результату. це як гроші подарувати у всесвіт.немалі гроші
Може з декретом вам краще йде ніж зі стоматологією
Ответ дляТоптунша
Не всі живуть щоб подобатися оточуючим
Частина живе для себе
Пожмаковна• 05 февраля в 17:10
Нет, конечно. В этом возрасте это развод на деньги. Пока ровнять будете прийдет возраст имплантов. Основная часть жизни прожита, ваш организм давно настроился на такую конфигурацию, нафиг его сейчас разбалансировать???
Если это надежда изменить зубы и жизнь наладится, то поверьте, дело вообще не в зубах.