Бронетапці• 05 февраля в 15:21
Як ви ставитесь до того, що дорослі стають релігійними і змушують дітей до цього
Мова йде не про православних, а про про інші течії
Сіґеле-міґеле• 05 февраля в 20:50
Ответ дляSvitlo_
Якщо хтось комусь конкретно приніс на машину, то це взаємовідносини тих двох людей.
Ні. Це пожертва на церкву. А її служителі беруть собі винагороду, яка ні в яке порівняння з вартістю обіду для прихожан не йде.
сЛАдКОежКА• 05 февраля в 20:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
А з яких грошей функціонують церкви? Бог дає?
Ну в Германии и Австрии есть налог на церковь)
Сіґеле-міґеле• 05 февраля в 20:51
Ответ длясЛАдКОежКА
В Україні немає
сЛАдКОежКА• 05 февраля в 20:52
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вы не знаете как работает система.И тут не важно какая именно церковь,или мечеть,храм буддистов,костел или синагога.
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я могу сказати за церкви мого братства в моєму місті. В нас служителі не беруть грошей на своє утримання ні гривні з церкви. А чи жертвують їм особисто люди чи ні - я не знаю.
Коли в мене була сутужна ситуація, мені гроші з церкви давали.
Сіґеле-міґеле• 05 февраля в 20:54
Ответ дляSvitlo_
В селі моєї тітки є. Ти можеш не платити, але коли прийдеться - заплатиш за всі роки.
В Україні немає податку на церкву ніде
відкрийте Податковий кодекс України. Там все про податки.
сЛАдКОежКА• 05 февраля в 21:02
Ответ дляСіґеле-міґеле
В Україні немає податку на церкву ніде
Там имеют ввиду наверно что ты можешь годами не ходить и не платить,но если вдруг понадобиться отпеть или крестить ,то выставят круглый счет
сЛАдКОежКА• 05 февраля в 21:03
Ответ дляSvitlo_
Так. І це православна церква.
Ну логично,они ж должны как-то выживать
Мальдивирую• 05 февраля в 21:19
Ответ дляСіґеле-міґеле
Почему вы обходите вопросы про вас?
Королева краси• 05 февраля в 21:50
Ставлюсь негативно.Батьки свідомо обирають для дитини життя раба це перше. А по друге батьки ведуть дитину по хибному шляху прив´язуючи дитину до будь якої релігії і показують що Бог поганий, що він вбивця, що він є тим хто вів людей в релігійні війни, тим хто проливав ріки крові.Краще б батьки відкрили історію і почитали дитині щоб дитина сама зробила висновок.
как тебе такое илон маск• вчера в 02:43
Ніяк. Якщо дітей не навчили самостійно приймати рішення, нічим не зарадиш.