Полюю на дрони• Изменено 05 февраля в 17:34
З якого віку дитині потрібні розважальні кімнати?
Коли ви почали водити? Малому 1,2 роки, але ми сидимо вдома в основному, або на вулиці гуляємо. Чи вже треба кудись водити дитину? Я виросла в селі, і нас нікуди не возили і не водили😂
Запасная спина• 05 февраля в 19:26
Ответ дляЧудо в декрете
І в садок не водити, і в школу
І в садочку постійно діти хворіють і в школі. Навіщо дитині 1 р віку, що щойно навчилася ходити іти в дитячу кімнату? У цьому віці вони все тягнуть до рота, то ж підхопити якусь бацилу більше ймовірності. Тим більш імунітету колективного в 1 рік ще немає.
Чудо в декрете• 05 февраля в 19:29
Ответ дляВорую вкусняшки
Шикарные, но травмоопасные. У племянницы одноклассник сломал ногу из-за поломанного крепления батута. Много растяжений и вывихов у знакомых. Не считаю необходимостью так рисковать, особенно с малышами с их хрупкими костями и шеями. Я не мама-наседка, дома хороший спортивный уголок, на улице что угодно позволяю, но тут я контролирую, кто за кем прыгает и помогаю не приземляться головой в пол, а в игровой комнате это будет невозможно.
Я знаю много случаев когда на улице переломы, вывихи и дома
Чудо в декрете• 05 февраля в 19:29
Ответ дляЗапасная спина
Імунітет з народження
Чудо в декрете• 05 февраля в 19:31
Ответ дляЗапасная спина
Те що в рік рано, я згодна