Підкажіть будь ласка куди саме написати, конкретні журналісти видання
Так би мовити ситуація поборів, іншими словами корупція
Мама працює в метрополітені Києва прибиральницею, керівництво сказало здати 400 грн на сіль (посипати від снігу), звісно співробітників це «прохання» не порадувало і вони відмовилися. Через місяць «прохання» знову пролунало, але ціна вже була 600 грн, оскільки сіль здорожчала … думаю, що така ситуація не на одній станцї метро і ці прохання здати кошти спускають зверху
Ми бачимо, що відбувається в місті з чищенням снігу і судячи з усього реагентів немає, дуже шкода працівників комунального сектора - це важкий і малооплачуваний труд , але озвучувати, щоб вони ще здавали свої гроші, це занадто При тому пригадую приблизно рік тому корупційний скандал з колишнім очільником метрополітену, впевнена ситуація кардинально не змінилася і нові керівники заробляють собі на маєтки шляхом нарахування собі премій, або іншими, так би мовити «законними» шляхами …
Дякую за поради і підтримку
Ответ для_Alekssandra_
Лояльно относиться - красиво звучит, конечно.
А я в ужасе, когда мне приходится идти в темноте по сплошному льду. Очень боюсь подскользнуться и упасть на проезжую часть, под машину. Боюсь упасть с каким-то нехорошими последствиями. А то один раз упала, нормально. Второй раз упала и так ребро болело, что я уже паниковать начала.
Теперь иду медленно-медленно, в два раза дольше, чем обычно. Снега не боюсь, боюсь открытого сплошного льда вместо дороги.
А что касается сдать деньги на соль, то это, конечно, незаконно.
Просто не сдавать и все
А чому собі льодоходи не купите, 100 грн коштують? Тим більше, в темноті йдете. Сама в таких ходжу, коли слизько (не Київ, і доволі добре чистять у нас доріжки)