Морожена_курка• 05 февраля в 21:26

Музична школа і оцінки

У кого діти ходять чи ходили в музичну школу. Які оцінки дитина там отримує?
Справа в тому що наш вчитель вважає що оцінка має бути 11-12 інакше не треба ходити. Може я чогось не розумію, я зовсім не творча людина, чому дитина не може ходити і вчитись наприклад на 8-9. Невже там мають вчитись лише віртуози? У дитини не завжди все виходить ідеально, і вчитель нервує, кричить, вичитує. Чи то всі такі вчителі музики?
Бабка-байкерша• 05 февраля в 23:56
Ответ дляМорожена_курка
А якщо ви покладаєте надію а не виходить у дитини? Що ви їй говорите? Бо наш такі лекції читає, на півуроку.
У мене досі травма від такої вчительки, я її ненавиджу досі) не мучайте свою дитину
Бабка-байкерша• вчера в 00:02
Насправді ви не розумієте як таке відношення впливає на самооцінку дитини. Це системне її знищення.