Лялька в колисці• сегодня в 14:08
У мене є 15 хвилин на обід і доступ до магазину біля роботи
Які 2–3 варіанти на ходу не зривають схуднення?
ЧукИГеки• сегодня в 14:11
Все что вписывается в калории выделенные на обед. Если с бжу то только с дома брать .
Ліньки гуглить• сегодня в 14:20
Ответ дляЦікавий писочок
Удалено администрацией...
Семенівни сусідка• сегодня в 14:26
у мене година обіду, але все повністю що я споживаю беру з собою, щоб не накупляти фігні коли голодний. Все розраховую, по судочках і йду на роботу
Наполеон Бонапарт• сегодня в 14:40
1. Очевидний варіант - брат їжу із собою з дому
2. Не очевидний варіант. Не працювати там, де на обід замість години дається 15хвилин.
Сокодавка ще та• сегодня в 15:10
Ответ дляСеменівни сусідка
и сколько у вас судочков на рабочей день и сколько приемов пищи?
Семенівни сусідка• сегодня в 15:49
Ответ дляСокодавка ще та
на роботі один повноцінний прийом їжі. Сьогодні два судочка, один щоб можна було нагріти, в іншому салат. Плюс два яблука і йогурт
Сокодавка ще та• сегодня в 15:53
Ответ дляСеменівни сусідка
один полноценный это второе и салат, и два дополнительных яблоки и йогурт?
Семенівни сусідка• 2 часа назад
Ответ дляСокодавка ще та
Так