Менее Более• вчера в 19:26

Менять или не Менять?

Есть место работы- гостиница,на которой уже работаю 11 лет. Зарплата чуть выше минимальной,но каждый месяц есть небольшая премия. Размер которой зависит от директора.Работы очень много и тяжело физически.
Но условия с каждым годом меняются и не в лучшую сторону. Зато работа есть круглый год.
Порекомендовали знакомые другую работу, тоже в гостинице ,но маленькой.
Зарплата выше примерно на 5000 грн. Работы меньше,но приходить нужно на 6 часов утра каждый день.
И не боюсь, что если не в сезон и не будет работы, то могут и попросить посидеть за свой счёт.
И вот у меня теперь проблема.
Посоветуйте мне что-то.
ЖующаЯКонфету• вчера в 19:28
11 лет на одном месте и все хуже.. если не искать получше, то ничего не поменяется. Если не боитесь посидеть за свой счет( этого не поняла?)- то можно и поменять
Ленивица-красавица• вчера в 19:28
Ви ж вже питали)
Доставучая• вчера в 19:29
Мені комфортне місце в пріорітеті за гроші.
Непереможна• вчера в 19:31
Невж за 11 років не можна було щось вивчити та поміняти роботу на щось більш кваліфіковане?
Чому ви лише погані для себе варіанти розглядаєте?
автор Менее Более • вчера в 19:34
Ответ дляЖующаЯКонфету
Немного боюсь. Потому что сбережений немного.
автор Менее Более • вчера в 19:34
Ответ дляДоставучая
Тобто поміняти?
автор Менее Более • вчера в 19:35
Ответ дляНепереможна
На жаль,ні.
Скоро_вчера• вчера в 19:38
Ответ дляМенее Более
Тобто поміняти?
С работы пришли упаханная и погнали ночью искать новую.
Доставучая• вчера в 19:40
Ответ дляМенее Более
Змінювати можна, якщо є хоча б запас на пару тройку місяців безробітного періоду.
На новій ви отримаєте більше на 60 тис за рік, при цьому менше навантаження, якщо вам сказали правдиві і прозорі умови праці.
Якщо для вас на 6 ранку робота ок, то можна.
автор Менее Более • вчера в 19:42
Ответ дляДоставучая
Думаю ,що правдиві. Знайома там працювала
Доставучая• вчера в 19:46
Ответ дляСкоро_вчера
Роботи бувають різні, як і ті на кого ти працюєш.
У мене були роботодавці, два засновники, якому я могла позвонити і сказати, завтра не зможу прийти, треба до лікаря, на день народження, на концерт, захворіла, мама в лікарню потрапила. І, коли стосувалося здоров´я він завжди питав про потребу щодо фізичної допомогу і коштів.
Кошти я не брала, як допомогу. Але таке ставлення до працівників безцінне, а земля кругла. І нас вона звела знову, але цього разу вже я їм допомагала.
Доставучая• вчера в 19:47
Ответ дляМенее Более
Тоді, якщо є можливість і нагода, подивіться що до чого, які приміщення, кількість, поговоріть з паралельним персоналом, якщо можна.
Ms. Android• вчера в 19:49
Ответ дляДоставучая
А что здесь комфортное место?
автор Менее Более • вчера в 19:50
Ответ дляДоставучая
Я ходила на співбесіду. Там маленький колектив. Всього вісім чоловік разом з директором
Доставучая• вчера в 19:55
Ответ дляMs. Android
А что здесь комфортное место?
Я про свій досвід.
Я люблю працювати в спокої і довірі з людьми. Які поважають і цінують працю.
Я про це.
Тобто, якщо у мене робота за 45 тисяч у людей, які мають повагу до всіх своїх працівників від прибиральника з сісадміном до перших замів, то я не піду до інших з легшими умовами праці і функціоналу, якщо я знаю, що керівництво несе себе вище неба.
НебоЛондона• вчера в 20:11
В мене теж дуже рясні, другий день к.д. це виклик, рятуюсь урологічними трусами,типу Тени, і також сплю в них, на роботі не видно , вдягнути під якусь спідницю не обтягуючу.
Олена-d79e• вчера в 20:21
Ответ дляМенее Более
Не міняйте автор.
автор Менее Более • вчера в 20:24
Ответ дляОлена-d79e
Не міняйте автор.
Думаєте,буде гірше?
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 20:28
Ответ дляМенее Более
Думаєте,буде гірше?
Так, що вам кажу ваша чуйка? Може підете поспілкуєтеся з ними, роздивитеся. Але я не люблю маленькі колективи, там завжди брудом поливають, але це мій власний досвід
автор Менее Более • вчера в 20:29
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тепер у великому теж так
Царевна_несушка• вчера в 20:39
Ответ дляНебоЛондона
Куда ты пишешь, бестолочь🤣
Доставучая• вчера в 20:46
Ответ дляМенее Более
Тоді зважуйтеся. Нинішнім скажіть, що не вистачає, на жаль коштів, підшукали нову роботу, де оплата майже удвічі вища
Непереможна• вчера в 23:04
Ответ дляМенее Более
На жаль,ні.
Дуже шкода. Я бажаю вам стабілізуватися та подбати все ж таки про себе. Бо довго ви так не витримаєте(