ВыФсеВрете• вчера в 19:56

Після кількох сеансів масажу спини і комірцевої зони стало легше розпрямляти

плечі, але звичка сутулитися все одно повертається. хтось поєднували такі процедури з вправами, і чи є тоді довгий ефект?
ПесиКот• вчера в 20:11
Так, силові вправи, які допоможуть грудній клітині не стягуватись
В моїй хаті моя правда• вчера в 22:40
Ответ дляПесиКот
А які саме?
Тримбулька• вчера в 22:42
Мені з проблемами зі спиною дуже допомагає пілатес. Але саме інтенсивний. Я дуже задоволена
ПесиКот• вчера в 22:50
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А які саме?
До тренера.
Він покаже.
Там цілий комплекс на сутулість
В моїй хаті моя правда• сегодня в 13:23
Ответ дляТримбулька
Самі займаєтеся чи з інструктором?
Тримбулька• сегодня в 14:22
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Самі займаєтеся чи з інструктором?
З тренером, групові заняття