Обстановщица• вчера в 22:40
Что делать в квартире сыро, все двери в квартире повздувались
Кто бедный, что делать?
Замороженная селедка• вчера в 22:44
Отопления нет? Снижать влажность, есть осушитель, таблетка такая большая, это сравнительно недорого.
Мой завтрак• вчера в 22:45
Если отопления нет, то только утеплять окна (пленка специальная, уплотнитель, лента) и когда есть свет, хоть сколько-нибудь, включать обогреватели и осушитель.
Мой завтрак• вчера в 22:49
Вот такой более-менее, может рассрочка бывает.
Осушувач повітря Evoair ComfoDri 12 .
Брюльтик• вчера в 22:56
Провітрювати, контролювати всі джерела вологи - кухня, ванна, сушити прання на повітрі.
Невгамовна Бу• вчера в 22:59
Ответ дляЗамороженная селедка
Таких вагон треба. Краще вже осушувач повітря взяти і коли є світло вмикати
Ліплю вареники• вчера в 23:06
У темах про ірландію бачила їх осушувачі по всім кімнатам, не розумію до кінця принцип їх роботи, але якось збирають вологу. Вони зовсім малі, працюють без електрики. Розмір накопиченої вологи вражає.
Попросіть знайомих, що виїхали туди, передати вам подібні. Чи знайдіть через друзів, знайомих, українців, що виїхали в ірландію, і можуть вам допомогти.
Я натуралка• вчера в 23:12
У нас і без вимкнення світла весь опалювальний сезон працює осушувач повітря, усю ніч. Квартира на останньому поверсі, волога є. Це незамінна річ. Зараз світла дають дуже мало, але навіть година чи півтори - осушувач працює, і це помітно. У нас Хантер енд Купер
Я натуралка• вчера в 23:12
Ответ дляЛіплю вареники
А є фото? Що воно таке
Замороженная селедка• сегодня в 08:00
Ответ дляНевгамовна Бу
Чому вагон. Вони довго збирають вологу. І що головне працюють без електрики. Родичі в приватному будинку в міжсезоння такими користуються.
Невгамовна Бу• сегодня в 09:15
Ответ дляЗамороженная селедка
Тому що при дуже високій вологості їх треба часто міняти. В батьків теж пробували. Це таке, погратись чи підстрахуватися коли вологість не критична.