Нервогенератор• сегодня в 03:54

Дивний біженець Борисфенка

Дивний біженець Борисфенка, створює теми в яких зводить наклеп на користувачів, дозволяє собі мерзенний тролінг над над людьми які потерпають від війни в Україні , блокує користувачів за всі незручні запитання, потім зі своїми подружками, обзиває і звинувачує у різному бруді.
Що це за явище?
Алина-1240• сегодня в 04:29
Ответ дляДаха-сваха
О, ця прибабахана написала моїми словами те, що я написала її клону так безпалевно))
А вы какая?) Ля, уймитесь. Что дон кихоты
пьЯНА• сегодня в 04:30
Ответ дляАлина-1240
Ля😂
Даха-сваха• сегодня в 04:31
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
автор Нервогенератор • сегодня в 04:31
Ответ дляКофе в лобби
Борисфенка і правда дивна, але сьогодні мільйон мерсі за те, що весь паноптікум на живця виловила без анонімів. Я так не вмію
А что там уметь? На диалог мозги нужны, а там только мозгов хватает на ’доповідь, кацапській сайт й матрешки’
Вот и хорошо, что закроется и будет перегавкиваться с такими как сама.
Но будет это делать гораздо реже и аккуратнее, когда к ней администрация санкций применит.
Алина-1240• сегодня в 04:33
Ответ дляпьЯНА
Ля😂
Ну бляха, взрослые тетки ведь
Гербарія сушу• сегодня в 04:33
Ответ дляДаха-сваха
Удалено администрацией...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3814894
Борисфенка• сегодня в 04:34
Ответ дляКофе в лобби
Та будь ласка. Мала час і натхнення.
Тепер вони мене ще й піарять, окремі теми створюють. Наче в мене тої слави мало
Гербарія сушу• сегодня в 04:34
Ответ дляДаха-сваха
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:36
Ответ дляБорисфенка
Та будь ласка. Мала час і натхнення.
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:36
Ответ дляБорисфенка
Та будь ласка. Мала час і натхнення.
Слава форуммного фрика, это сильно
Даха-сваха• сегодня в 04:36
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Звісно не розумію, я ж таким мареннями не страждаю як ти

То як, де цитати твоїх побрехеньок?
Гербарія сушу• сегодня в 04:37
Ответ дляДаха-сваха

То як, де цитати твоїх побрехеньок?
Глаза разуй и читай. Здесь тебя никто не нанимался. Ты смотри как маргиналитет разошёлся.
Борисфенка• сегодня в 04:37
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Матрьошки не мерзнуть, вони на болотах сидять. А п´ята колона таки мерзне. В унісон вони співають про мир любою ціною, їм же не жалко десяток міст ворогу віддати. Щедрі, сцуки.
Гербарія сушу• сегодня в 04:40
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:43
Ответ дляКофе в лобби
Дивний, але я завдяки її темі купу притрушених, отих що слиною захлинаюиься, кричучі про бешенак на пасобії, тафель і нємцев, які сто років тому бабушку маю замучілі поблоковула.
Так що сьогодні вона молодець
Да никто про вас не вспоминает, пока вы бешенные сюда не приходите, не начинаете жизни учить, и за войну топить, сидя от неё далеко.
Вы так и от русских возьмёте деньги, и скажете, что 100 лет прошло. И будете в истерике биться, если вам напомнят неудобные факты
Даха-сваха• сегодня в 04:43
Ответ дляГербарія сушу
Ну нема підвердження твоїм брехням - тобі ось тобі, займайся, замість брехати, чистішим форум буде.
Борисфенка• сегодня в 04:44
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:44
Ответ дляКофе в лобби
Я в сортах неадекватів на форумі не розбираюся, я кидаю в блок і все. Сьогодні вона прямо санітар цього лєса. Вас сподіваюся теж в блок кинула. Ноелла?
Она вахтёр этого форума
Вот только шла бы гавкать на немецкие форумы, но видимо она там никому не интересна, или до сих пор не может выучить язык.
Гербарія сушу• сегодня в 04:46
Ответ дляДаха-сваха
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:50
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну так идите и отомстите за них. В чём вы разобраться можете? Как сидеть подальше и гавкать погромче?

Цель ваших ссылок? Посмотрите что тыцыкуны творят со своими же. Или посмотрев эти ссылки, ваш диванный батальон поднимет зад и пойдёт воевать. Или мужей будет выпихивать в эту бойню? Так мужьям хватит тыцыкунов.
Губи з філером• сегодня в 04:49
Ответ дляНервогенератор
То вона сама і є неадекват. І добре зробили, що відповіли так, як вона цього заслуговує.
Вы б подивитися, що сьогодні творила одна виїхавша до Німеччини, через кожне слово тикала про злих замерших собак. А потім тут ниють, що їх не люблять, таких молодців.
Слушайте, мадам, вы первая начали оскорблять меня в теме и писать гадости. И про беженцев писали в очень плохом ключе.
Так что не надо теперь строить из себя оскорбленную невинность, ок?
Всё, что я писала относится исключительно лично к вам, и более ни к кому.
Бринзолетта• сегодня в 04:50
Хватит говно на вентилятор накидывать.
Вас поплавило от темы про пытки?
Даха-сваха• сегодня в 04:51
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
Що вже зжерла? Ото ти голодна. Мало платять на болотах за розгон? Ну як працюєш, так і платять , логічно.
Борисфенка• сегодня в 04:51
Ответ дляГербарія сушу

Не переводьте стрілки. Я збираю інтерв´ю про злочини москалів, зокрема про знущання над полоненими, катування електрошокерами, дубинками, холодом і голодом.
Роблю я це для того, щоб ви не роззявляти свої пащеки про мир у окупації, який ’добрі’ москалі принесуть.
Щоб без ілюзій.
Гербарія сушу• сегодня в 04:51
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• сегодня в 04:51
Ответ дляБринзолетта
Хватит говно на вентилятор накидывать.
Вас поплавило от темы про пытки?
Вы понимать прочитанное способны?
Даха-сваха• сегодня в 04:52
Ответ дляГербарія сушу

Так іди на хуйло погавкай, та гучніше. Одразу і тіцікини щезнуть як різновид, ну і ти заодно, вас всіх все одно не шкода
Гербарія сушу• сегодня в 04:52
Ответ дляДаха-сваха
Послала бы я тебя, да вижу ты оттуда
Борисфенка• сегодня в 04:52
Ответ дляБринзолетта
Хватит говно на вентилятор накидывать.
Вас поплавило от темы про пытки?
Так, їх поплавило від теми про катування. Вони тепер пів-ночі стрибають, щоб довести, що такого не було, не катують москалі українців, то нам все приснилося.
Гербарія сушу• сегодня в 04:53
Ответ дляДаха-сваха
Удалено администрацией...