Дона Ко Ко• сегодня в 07:11

Як ви тримаєте свій психологічний стан в нормі?

Як розважаєтеся? Навчіть абстрагуватися від цього піздє….а, іноді здається, що лопну від злості, від апатії, ця війна, відключення, холод, вічно рахуєш кошти щоб вистачило до зарплати.
Мрію про пончик• сегодня в 12:58
Йога
Ну шо не так?• сегодня в 13:07
Ад
Не заздріть тьоті• сегодня в 13:12
Ответ длябуреЛОМКА
Тільки ви нажаль так і не зрозуміли, за що отримали хейт. Ок, ви досягли все сама. Ви молодець. У вас так склались зірки. А в когось вони не склались. І хтось не може собі дозволити і частину того, що маєте ви. Без води, газу, грошей. Люди не витримують, тому такі питання на форумі. У вас все це є. І маючи це все, писати, що вам допомагає читання книг, виглядає як знущання.
Відколи це читання книг стало знущанням над іншими 🤔
parele• сегодня в 13:30
Ответ длябуреЛОМКА
Це суто Ваше особисте сприйняття. Як би я розмірковувала так, як Ви, мабуть, теж нічого не мала би.
Зірки не складаються сами по собі. До них треба йти. Це я Вам кажу як людина, яка пройшла в цьому житті овердохрена чого.
буреЛОМКА• сегодня в 13:37
Ответ дляparele
Звідки ви взяли, що я нічого не маю? У мене вистачає розуму цим не хизуватись. До зірок легше йти, коли у тебе наприклад батьки з грошима. Це як приклад, бо зараз інтерпретуєте у на свій лад.
Якщо ви з бідної родини, і дійсно сама всього досягли, ви молодець. Але є жінки, які теж вкалують не менше за вас, але їм так не щастить. Дивно, що ви цього не розумієте. Прикро, коли вік приходить, а розум ні.
parele• сегодня в 13:41
Ответ длябуреЛОМКА
Чим само я хизувалася? Тім, що читаю книги?
Так, я з бідної сімʼї, з хворим чоловіком, без підтримки, бо в мене немає тут родичів. Так можна хизуватись? 😂😂😂
І не Вам судити про мій розум, бо свій Ви демонструєте не з кращого боку.
Сегодня я не я• сегодня в 15:00
пошла на танцы, пока танцую, где-то минут 40 мой мозг отключается от тревожности. Просто небольшая передышка, но вот в конце зимы уже не помогает. Холод просто изнуряющий, света полтора-три часа в сутки.