Муууумие• 09 февраля в 23:07

Норм чи стрьом, парень говорит что нет денег

Что нет денег у него потому что война робота плохо идет , тцк ему психічно тяжко і все таке . Я не можу попросити у нього грошей чи подарунки , чи оплатити мені наприклад щось . Але він зібрався продавати свою машину щоб купити новішу , і вона дорожча . На що кошти буде давати його мама . Тобто на мене коштів у нього немає , але на нову машину будуть від мами . Виходить дивно . Це стрьом ?
Гербарія сушу• 09 февраля в 23:08
Это не про вас и ваш стрем, у него просто другие приоритеты и это не вы и ваши хотелки)
ОноВамнадо• 09 февраля в 23:09
А сколько вы встречаетесь?
автор Муууумие • 09 февраля в 23:09
Ответ дляОноВамнадо
А сколько вы встречаетесь?
3 год
Всім шампаньського• 09 февраля в 23:10
Це прекрасно.
Незай ваша мама вам теж дасть
Тримбулька• 09 февраля в 23:10
Хотите сказать что он уродец.
Хачапууури• 09 февраля в 23:12
А вы хотели бы, чтоб его мама давала ему деньги на вас?
Разгуляшка• 09 февраля в 23:13
3-й рік ви вже в такому становищі і от зараз тільки очі відкрилися? А раніше давав гроші? Мабуть, з таким хлопцем можна бути разом тільки від великого кохання
автор Муууумие • 09 февраля в 23:14
Ответ дляРазгуляшка
У нього немає грошей тому що війна він ухилянт
Ло Шарик• 09 февраля в 23:17
Мужик без денег всегда СТРЁМ
Хачапууури• 09 февраля в 23:18
Ответ дляМуууумие
То что вы от него тогда хотите?
Тюрюнь_Тюнь• 09 февраля в 23:21
Ви хочете, щоб вас утримувала мама вашого хлопця?
Грибной_Дождик• 09 февраля в 23:22
Хріновий хлопець.
В юності теж була такою як ви.
Потім перевчилася
Свекруня• 09 февраля в 23:28
Ответ дляМуууумие
А кто мешает ему не быть ухилянтом? Это его выбор.
Роза в вазі• 09 февраля в 23:29
Ответ дляМуууумие
Кто его кормит?
автор Муууумие • 09 февраля в 23:29
Ответ дляРоза в вазі
Кто его кормит?
Он кормит он работает но заработки низкие
Я_и_моя_собака• 09 февраля в 23:48
Хотите продать себя дороже?
ДваДваВісім• 09 февраля в 23:58
Якщо в нього немає грошей на новіше авто, брати їх у мами, коли ти здоровий мужик - це вже дзвіночок. Це не річ першої необхідності. Хоча, як варіант, версія з мамою - можливо просто казка для Вас. Щоб Ви йому не дорікали потім. Прибідняється, щоб в Вас не вкладати кошти. Ну це все мої здогадки, Вам там видніше
Шпондєр• вчера в 00:56
Фу, жадный мужчина всегда стрем. Это, наверное, одна из самых худших качеств у мужчин. Он Вас кормит выдуманными рассказами о недостатке денег, а Вы терпете. Жлоб обыкновенный.
Тріль!• вчера в 01:02
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Хотите продать себя дороже?
А ви зазвичай продаєтеся дешевше?