Пушкининиана• 10 февраля в 10:41
вы не имеете права отмечать 23 февраля и 8 марта
Не день защитника, а день агрессора: почему вы не имеете права отмечать 23 февраля в Украине и 8 марта
23 февраля в Украине уже давно не праздник - и на то есть серьезные исторические причины
Пушкининиана
• 10 февраля в 20:34
Ответ дляБайрактарна
Вы не местная что ли?
Там есть хоть в одном абзаце ’Радянська армія’?
СирОжино пирОжино• 10 февраля в 21:00
Международный женский день, который отмечают 8 марта, в Украине остается государственным праздником и в этом году приходится на субботу.8 мар. 2025 г.
Мааарковная• 10 февраля в 23:14
При Порошенко не было российской агрессии. Была украинская агрессия против непокорного Донбасса.
Залізний кіготь• 10 февраля в 23:25
Ви гляньте, що твориться зі смайлами.
Купу клоунів, ригачок наставили.
Прямо біснується тутешня публіка.
Виходить, що для них 23 лютого є святом.
Що з кацапні та ждуніх взяти?
Але ми вкотре переконалися, якого виду істоти тут водяться.
Купу клоунів, ригачок наставили.
Прямо біснується тутешня публіка.
Що з кацапні та ждуніх взяти?
Залізний кіготь• 10 февраля в 23:30
Ответ дляМааарковная
Що за кікімора болотна вилізла?
Ти з яких кацапських еєбєнєй до нас завітала?
Байрактарна• 11 февраля в 07:39
Ответ дляПушкининиана
Бльо
3) радянські органи державної безпеки - Всеросійська надзвичайна комісія по боротьбі з контрреволюцією і саботажем, Всеукраїнська надзвичайна комісія для боротьби з контрреволюцією, спекуляцією, саботажем та службовими злочинами, Державне політичне управління, Об’єднане державне політичне управління, Народний комісаріат внутрішніх справ, Народний комісаріат державної безпеки, Міністерство державної безпеки, Комітет державної безпеки, їхні територіальні, функціональні, структурні підрозділи, а також безпосередньо підпорядковані цим органам бойові загони, охорона (варта), ВІЙСЬКА або спеціальні частини;
У Вас там красного флажка не припрятано нигде? Ждете?
Пушкининиана
• 11 февраля в 13:33
Ответ дляБайрактарна
Бльо
Прекрасная цитата от 1937 г. А Радянська армія де?