Шкала Радощів• 10 февраля в 10:42

Психіатр, Київ. Порадьте когось.

Ніколи не була, але відчуваю, що не вивожу вже... Треба йти за мед.підтримкою.

В моїй поліклініці психіатра немає - по хелсі дивлюсь взагала проблема в держ.поліклініках з ними..
ПодругаМужа• 10 февраля в 10:47
безкоштовні психіатри на Куренівці в лікарні (псих.лікарня,і безкоштовні з Хелсі там є, шукайте держ. поліклініки Шевч.район)
Патріотка з дивану• 10 февраля в 10:44
Що не виводите?
Хочу на Балі• 10 февраля в 10:49
приходите с паспортом в псих поликлинику и сразу попадаете на прием, все...
Пез Году Неделя• 10 февраля в 11:02
В поликлинике нет - идите в ПНД ближайший, там есть.
Зашла на 5минут• 10 февраля в 11:35
а шо с вами?
Знакомая на антидепрессантах сидит.
Но такое, она как овощ, ноль эмоций вообще.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 февраля в 12:47
Запишитесь в Хелси на онлайн, заплатите, там недорого.
Назначат препараты, попросите бесплатные