Мамин тріль• вчера в 15:24

Близькість хлопця з троюрідною сестрою. Це ок чи ні?

Ситуація хелп!!Живемо з хлопцем у його батьків, зараз у них гостює його троюрідна сестра. Мене просто бісить їхнє спілкування! Вона постійно намагається бути поруч із ним,то кличе його щось полагодити в кімнаті, то просить кудись відвезти, то весь вечір згадує якісь їхні спільні дитячі секрети, про які я нічого не знаю. Постійно якісь дотики випадкові до руки, до плеча, смішки такі неоднозначні якісь … Хлопець каже, що я себе накручую…Це реально норма чи вона переходить межу? Хто в цій ситуації не правий?
Коник-стрибунець• вчера в 15:24
Дура какая-то (сестра)
Соображалочка• вчера в 15:27
Боже, мені 40 і я можу повиснути на шиї у рідного брата. А з двоюрідним братом спала в палатці, коли їздили на річку на вихідні в гори.
Соображалочка• вчера в 15:27
Не окей, що ви живете у батьків.
Ліплю вареники• вчера в 15:27
ну откуда мы знаем что в ее коробочке
Регионщица• вчера в 15:27
Ответ дляКоник-стрибунець
Дура какая-то (сестра)
А хлопець хто?
Зілля до весілля• вчера в 15:30
У людей была жизнь до вас, возможно даже половая. Смиритесь как-то
автор Мамин тріль • вчера в 15:30
Ответ дляСоображалочка
Не окей, що ви живете у батьків.
А що не окей??не бачу жодного сенсу викидати шалені гроші в трубу щомісяця на оренду…Ми обидва працюємо, у нас є чітка мета. Краще зараз пожити в родині і спокійно накопичити, щоб потім відразу купити своє власне житло, а не годувати чужих орендодавців,чи не так? У нас на це спільний погляд. Ми дорослі люди і вміємо рахувати гроші, тому не треба нас вчити життю… Питання було зовсім в іншому!!
Ні за холодну воду• вчера в 15:32
Ответ дляСоображалочка
Тут про інше)))
Куда_бежать• вчера в 15:32
Ответ дляМамин тріль
А Ви у батьків спитали чи хочуть вони жити з Вами? Бо мені таке сусідство нафвг потрібно
Регионщица• вчера в 15:34
Ответ дляМамин тріль
Скільки Вам років?
Пожмаковна• вчера в 15:34
Господи , я подумала , что хлопець со своей троюродной сестрой спит ....
Цибулька зла• вчера в 15:34
Слово близость обычно имеет несколько иное значение, если речь о мужчине и женщине.
Цибулька зла• вчера в 15:35
Ответ дляПожмаковна
Во во)
Соображалочка• вчера в 15:35
Ответ дляНі за холодну воду
Тут про інше)))
Про те саме, якби у мого двоюрідного брата була б така дівчина, як автор, уявляєте заголовок теми
Прокачую сідниці• вчера в 15:36
что-то вас там дофига много в одной квартире
Ні за холодну воду• вчера в 15:37
Ответ дляСоображалочка
Про те саме? У вас був інцест? Авторку саме близьки стосунки цікавлять. А не рідні та теплі стосунки між братом та сестрою.
Пухнасті штани• вчера в 15:38
А чого она там гостюет. С какой целью. Пусть дома сидит 3 себя
Зілля до весілля• вчера в 15:38
Ответ дляПрокачую сідниці
При этом у троюродной сестры есть даже своя комната🤣
Соображалочка• вчера в 15:39
Ответ дляМамин тріль
Ви дорослі? Не смішіть
Одна трудяжка живе в домі у сімейної пари, яка має сина старшого за пубертатний вік, і не хоче витрачатися собі на житло, називає коштами в трубу, а тим часом, батькам дуже комфортно мати ще одну голову в хаті
Прокачую сідниці• вчера в 15:40
Ответ дляЗілля до весілля
не ну пока в гостях - автор с парнем могут и у родителей пожить в комнате)
Соображалочка• вчера в 15:41
Ответ дляНі за холодну воду
А ви дійсно вірите словам автора, а не словам сина батьків, у яких автор тимчасово знайшла собі притулок?
Зілля до весілля• вчера в 15:41
В принципе ник автора говорит сам за себя
Зілля до весілля• вчера в 15:42
Ответ дляПрокачую сідниці
Хорошая идея для следующей темы
Соображалочка• вчера в 15:42
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну, а шо їй, кошти в трубу чи шо?
Щось не спиться• вчера в 15:43
ок или нет судить Вам, но что законом не запрещено с этой степенью родства - это точно)
Ку-кусик• вчера в 15:45
Знала семью, где братья в юности трахали свою двоюродную сестру по взаимному соглашению. Они ее и девственности лишили. Так что, автор, у них в прошлом могло быть все что угодно.
Регионщица• вчера в 15:45
Ответ дляЩось не спиться
Ви і є та сама сестра?
жижифреймут• вчера в 15:48
У мене бабуся і дідусь троюрідні брат і сестра, мама і тато моєї куми, також троюрідні.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 15:55
Если с детства не знакомы, или знакомы но не близки, то норм. Троюродный это вообще очень далеко.
А, тема вообще о другом..
Ждушечка• вчера в 16:09
Ответ дляПрокачую сідниці
Автор насмотрелся порно из раздела Инцест, и его понесло...