ОдинРазНадетое• 10 февраля в 15:33

Нарощені вії

Хочу наростити вії для відпустки, але не хочу знову відрощувати їх півроку-рік після зняття.

Яка ймовірність зіпсувати свої вії, якщо це буде 2д, може максимум 3д, походити з ними 2-3 корекції, може максимум 4(3 місяці +-) і потім зняти акуратно у майстра?

Останні мої вії, які я носила не знімаючи протягом 3-4 років +-(корекції завжди вчасно), були зняті не зовсім гуманно, точніше зовсім не знято, а просто чекала, поки всі повідпадають, бо виїхала за кордон, а засіб для зняття загубила дорогою.

Стан моїх вій був просто жахливий і відрощувала я їх до нормальних дуже довго.

Зараз знову хочеться наростити, але точно не надовго, буквально весна-літо.. але боюся..
НаБалКоніХодять• 10 февраля в 15:37
То у Вас вії і повідпадали, бо не зняли вчасно. Якщо ці не будете переношувати і знімете вчасно, то все буде нормально.
Патріотка з дивану• 10 февраля в 15:39
Не бачу ніякої проблеми, сама була майстром по нарощенню вій, якщо правильно наростити нічого з ними поганого не стається. Люди ще просто звикають до того об´єму, і після зняття їм вважається що вони сталі лисими, але це не так.
ЛюбимаЯНЬ• 10 февраля в 15:46
Ймовірність 50/50. Або все юуде гаразд, або відпадуть. Я нарощую вже 10 років, майстри досі кажуть, що вії густі і нарощувати довше, ніж зазвичай. Найдіть нормального майстра
Ваше Высочество• 10 февраля в 15:51
10 лет подряд наращиваю , когда плинжуток по 3 месяца , ничего с моими ресницами не стало плохого .в идеале сделать татуаж межреснички верхнего века , тогда Олег дополняет другое
Мальчун-задирун• 10 февраля в 15:57
Не модно уже,ходите со своими
Ленивица-красавица• 10 февраля в 16:01
зачем уродство на себя лепить
Рву и мечу• 10 февраля в 16:13
Ответ дляВаше Высочество
Что Олег дополняет?
Пописанная парта• 10 февраля в 16:31
Ответ дляРву и мечу
Что Олег дополняет?
Это опечатка )) одно дополняет другое ))
Капуста Маша• 10 февраля в 16:44
Ответ дляВаше Высочество
Олег що саме доповнює?
автор ОдинРазНадетое • 11 февраля в 15:44
Ответ дляЛенивица-красавица
зачем уродство на себя лепить
Ну далеко не всі її це уродство. Я ж не збираюсь якесь 5д робити. Просто хочеться трошки більший вигин і на кілька мм довші. Свої ну дуже малі..