Це просто крик душі .Маю дитину 8 міс.,з чоловіком стосунки почали портитись ,а саме із-за його мами .Вона стабільно до нас приїздить раз на 1-2 тижні і кожного разу ображає нашу дитину ,при чому несе повну охунею,наприклад ’твоя дитина ще не ходить ,якби ти нею займалась ,давно би ходила ,мої діти всі вже ходили в такому віці’,’чому дитина так пізно сіла ,покажи її лікарям ,у мене в роду таких ще не було’,’так рано почала повзати,значит дуже пізно буде ходити’,’всі люди в пів року вже привчають до горщика ,а твоя буде в 4 роки ще в памперсі,я наступного разу прийду з горщіком ,якщо ти таке допускаєш,’,’мої діти в такому віці їли шашлик з кетчупом ,а твоя пюре їсть ’,’зовсім не схожа на тата ,ну нічого...’,’в рік бросиш кормити ,це маразм кормити довше ,і це не оговорюється’.Я просто терплю з останніх сил ,чоловік говорить ,що це її думки ,які треба поважати ...Мені дуже боляче і я ледь стримуюсь ,щоб все їй не втсказать і не вигнати назавжди ...Будьласка ,дайде пораду ,можливо хтось з таким стикався...
Ответ дляЖиву на околицях К.
Авторе, співчуваю...
Я від початку поставила так, що свекруха до нас ніколи не їздить (і я до неї теж). Для вас це був би теж ідеальний варіант (хоча отруту можна і по телефону виливати, але її хоча б буде менше).
Вона приїжджає з ночівлею чи в гості? Тут є різні варіанти: сказати чоловіку, що дитина втомлюється (бачиш, як плаче після таких візитів і погано спить) і його мама втомлюється, давай поки зробимо перерву. Якщо її приїзд відбувається у визначені години, то записатись на цей час на плавання-англійську-балет для малюків. Просто пару разів не бути вдома в цей час - піти гуляти з коляскою і попередити, що справи. Відключити телефон, перед цим пару днів скаржитись на те, що він швидко сідає.
Ще варіант - переконати чоловіка подарувати мамі цуценя та оплатити в майбутньому кінолога. Вона буде зайнята і не зможе надовго поїхати з дому:)), бо цуценят не можна залишати. Або двох-трьох кошенят (це важливо, щоб не одного). Тобто вам треба її чимось зайняти і водночас дати джерело ендорфінів та серотоніну, альтернативне до спілкування з вашою дитиною.
Приїзає на пару годин ,але цього хватає...(