Наездница• 2 часа назад
Сколько вы отходили после потери питомца?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Быстро
Пока не завела следующего
Долго
Долго, больше не заведу
Свой вариант
Карапулька• 1 час назад
Сперва долго, а потом быстро.
Нет смысла переживать, хоть и хочеться.
Через месяц два идем за новым.
Не епите себе и детям мозг.
Новый будет лучше (волнистики у нас)
Нет смысла переживать, хоть и хочеться.
Через месяц два идем за новым.
Не епите себе и детям мозг.
Новый будет лучше (волнистики у нас)
Замурмишка• 1 час назад
Це залежить від людини, у всіх по-різному. Мене відволікає від втрати новий улюбленець, але весь час думаю і не можу забути, вже 8 місяців пройшло...
поки не завели нового - була постійно на транквілізаторах, моя психіка не витримує(( а колега втратила майже одразу двох улюбленців і живе, як і раніше, вона до цього ставиться спокійно. Тому ви не орієнтуйтесь на інших, а думайте, як себе витягти із того стану, бо це дуже страшно, коли постійна тривога та панічні атаки((
Княгиня пітьми• 1 час назад
В апреле не стало моей кошки, до сих пор скучаю.
Поначалу вообще тяжело было
ЖонДуан• 1 час назад
собака померла від онко, місяць сумувала, потім поїхали в притулок взяли цуценятко. За своєю собачкою так і сумувала, але нікому непотрібне, викинуте собаче дитя знайшло родину. І нам стало легше і мала цюця стала щасливою.
Якось так у нас
Мядуза аля моргонер• 1 час назад
Ответ дляГитта Ягг
Собаки. Ушли на радугу в 12 и 15 году. Никогда больше.
Собаки померли. Ні на яку радугу вони не пішли.
Каркуша Клара• 1 час назад
Пять лет, снова завела кошку потому что сын очень просил на НГ, кошке уже 15 лет, дети выросли, думаю это мой последний питомец, дай ей Бог здоровья..
МамОмужа• 49 минут назад
После первого очень страдала и долго не могла решиться завести нового. Но как только завела, меня попустило. И следующих уже сразу заводила нового или даже двух. Сейчас у меня 9я и 10я собаки и 5я и 6 кошки.
Любовь Калистратовна• 40 минут назад
Ответ дляЗамурмишка
На транквилизаторах из-за животного?
серьезно... у вас наверно еще не умирали близкие люди...
Полтавська галушка• 9 минут назад
Ответ дляЖонДуан
Якось так у нас
І я схиляюсь до такого рішеня...