НаливайКа• вчера в 12:58

Это нас ждут выборы?

Вот такая история
Бочка порохУ• вчера в 13:48
Это всё развод для лохов, я уже поняла это давно, кидают кость, на второй день опровергают. Советую глянуть потужные речи лидора, начиная со стадиона, поэтому телек выброшен, радио туда же, украинское, это днище просто
Женщинас• вчера в 13:52
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Врет, зубами будет держаться за корыто, пока не уничтожен тут всех украинцев и не соберет все возможные деньги со своими дружками
Да чего врёт. Не важно, как вы проголосуете, важно - как посчитают. Нарисуют 146% за себя и за войну. И все дела. Есть у кого учиться....
Да, я блондинка!• вчера в 13:56
Ответ дляПушап Мі мі
Хєхє. І зворотнє теж вірно - хто хоче миру будь якою ціною, зобов´язується до кінця життя сплачувати 2/3 доходів на відновлення, позбавляється соцвиплат і права голосу на 10 років. А чого нє? Раз треба платити, то хай всі платять, кожен свою ціну.
А почему лишается соцвыплат и права голоса? Но должен платить деньги на восстановление?
Пушап Мі мі• вчера в 14:01
Ответ дляДа, я блондинка!
А чому ні? Не хочеш обов´язків - не маєш прав.
Задираю носа• вчера в 14:03
Ну там такие кандидаты, что от перестановки мест слагаемых, как говорится..
Да, я блондинка!• вчера в 14:04
Ответ дляПушап Мі мі
Так вы же пишете 2/3 отдавать дохода. Это же обязательство. Если никаких прав не иметь, тогда и никаких обязательств 🤷🏻‍♀️
Колишня муза• вчера в 14:05
Ответ дляВельми шановна
А якщо виграє Зеленський? Хочу побачити рожу хуйла🤣
не дай боже... можна зразу валізи пакувати з України
Да, я блондинка!• вчера в 14:08
Ответ дляПушап Мі мі
К тому же, если будет реально так, что кто за продолжение войны - тот сразу отправляется на фронт (в т.ч.и женщины), то тогда все проголосуют за прекращение единогласно. Уже нет добровольцев и все диванные патриотки тоже переобуются перед реальностью отправиться в окопы. Это сейчас они прикрываются детьми
Да, я блондинка!• вчера в 14:07
Ответ дляВельми шановна
Он выиграет только в том случае, если наши выборы так же будут проводиться, как и выборы хуйла
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 14:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Можно сделать опрос для наших местных патриоток) - 1)за продолжение войну и готов/готова ити на фронт, 2) за продолжение чужими руками, на фронт не пойду, 3) за подписание мирного договора)
Пушап Мі мі• вчера в 14:15
Ответ дляДа, я блондинка!
Драстє. Мова йде якраз про обов´язок захищати батьківщину. Хто проти миру за всяку ціну - примусово відправляється виконувати обов´язок з захисту батьківщини. Хто не хоче виконувати обов´язок, а хоче миру за будь яку ціну - позбавляється прав, бо така ціна. Хотіли ж ’за будь яку ціну’? Ось вона, ця ціна.
Пушап Мі мі• вчера в 14:19
Ответ дляДа, я блондинка!
Я просто врівноважила пропозицію від любительки миру зустрічною пропозицією. Як на мене, цілком справедливою. Бо так не буває, що хтось платить, а хтось користується на шару.
Як воно буде ніхто не знає. Якось буде.
Пушап Мі мі• вчера в 14:21
Ответ дляДа, я блондинка!
Чому ж ніяких прав не залишили? Живий, в тебе ніхто не стріляє і маєш право на працю - вже непогано.
Чупа-чупс• вчера в 14:36
Ответ дляПушап Мі мі
Чого це після? Ви ж пропонуєте саджати в бус ’на місці’, по факту поставленої галочки. Тож цілком справедливо, що ваша відповідальність теж настає в той же момент, як галочка поставлена.
В сенсі?Моя галочка буде ЗА МИРНИЙ договір негайно.Якщо більшість проти,то нехай і воює.А якщо повернеться з перемогою,то в цій країні буде все для них.Тоді і віддам дві третини доходів.А в іншому випадку навіщо мені фінансувати безглузду війну з туманним результатом.Дивні люди,їй бо.
Чупа-чупс• вчера в 14:38
Ответ дляЗвоночек
Який мирний договір, якщо на дняї пічальна лошадь говорила про захват ой, про повернення, новоросії і родную говень, тобто Миколаєва, Херсона, Одеси.
Якщо мирного договору не буде,то це станеться.І в не дуже далекому майбутньому.
Пушап Мі мі• вчера в 14:45
Ответ дляЧупа-чупс
Нєнєнє. Вони починають виконання зобов´язань в ту ж хвилину, як поставили галочку, відповідно і ви також. А буде мир чи війна вирішить більшість, якось та буде.
Чупа-чупс• вчера в 14:50
Ответ дляПушап Мі мі
Видите ли,никакой умный человек никогда не вкладывается в безнадёжное дело.Ничем притом,ни материальными,ни людскими,ни моральными ресурсами.Якось так
Пушап Мі мі• вчера в 14:57
Ответ дляЧупа-чупс
Тоді ’умний’ розвертається і не іде на голосування і тримає язика за зубами. Якщо за ним фіксуються цінні вказівки ’як кому жити і кого куди садити’ - дивіться початок дискусії.
Чупа-чупс• вчера в 15:31
Ответ дляПушап Мі мі
Запросто.
Пушап Мі мі• вчера в 15:41
Ответ дляЧупа-чупс
Запросто.
Ок, значить я озвучила надто м´яку концепцію. Штош, є і інша. Голосування примусове. Думаю, так краще буде, а то витрачатись на контроль триндежа якось економічно тупо і малоефективно. Раз рішення голосування стосується всіх громадян, бо вирішується доля держави, значить голосують всі і примусово.
Чупа-чупс• вчера в 15:45
Ответ дляПушап Мі мі
Идёте на фронт,каждый день делаете отчёт,сколько врагов уничтожили,получаете от меня две трети заработка.Если никого не уничтожили,в штабе просидели,то ничего не получаете.Оплата сдельная по результатам
Пушап Мі мі• вчера в 16:04
Ответ дляЧупа-чупс
Непогано. Кожний неробочий фпв у мене - вам кнутом по ребрах. Кожна бракована міна - вам ламають палець. Не поставлена вчасно ракета ппо - ламаємо вам щелепу. Ви хочете поміняти чуже життя на свої гроші і при цьому виставляти умови? Добре, раз я ризикую фізично, а ви допомагаєте мене вбити, то і ви відповідаєте фізично, але не насмерть, бо смерть тут тільки для мене. Це танго танцюють вдвох.
Чупа-чупс• вчера в 16:27
Ответ дляПушап Мі мі
У вас порядок с ментальным здоровьем?Справок никаких нет от докторов определённой направленности?А то я тут стебусь,а вдруг вы нездоровы.Меня совесть замучает))
Да, я блондинка!• вчера в 16:55
Ответ дляПушап Мі мі
А жизнь - это то право, которое должно давать государство?🤔
Да, я блондинка!• вчера в 16:59
Ответ дляПушап Мі мі
Як воно буде ніхто не знає. Якось буде.
А в чем уравновесить? Это совсем не уравновесить. Если вы готовы воевать дальше, то идете и воюете. Или кем вы хотите воевать? В этом случае все логично. Типа хотите воевать вы, но воевать должен другой?
Но причем к этому ваше странное предложение - непонятно
Пушап Мі мі• вчера в 17:11
Ответ дляЧупа-чупс
Мімімі які всі ніжні. Легенька пікіровка в стилі постпанк і вже обмороки.
Срочнокпсихологу• вчера в 17:12
Ответ дляЧупа-чупс
Я думаю, её дедушка водил чёрный воронок или возглавлял нквд-шные тройки. Семейные традиции лезут наружу
Срочнокпсихологу• вчера в 17:17
Ответ дляПушап Мі мі
Ну прям налицо.
Кто вам рассказал, что с людьми так можно? Ваши предки работали в концлагере? Достойный потомок
Пушап Мі мі• вчера в 17:46
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну прям налицо.
Тобто? Мене треба відправити воювати, а вам, за спробу вбити мене саботажем - нічого? Саботаж - це вбивство того, хто на війні. Я розумію, що вас, нащадка гулагівських вертухаїв і нкведистів бісить спротив тих, кого ви вибрали жертвою.
Звоночек• вчера в 20:17
Ответ дляЧупа-чупс
Це станеться в будь якому випадку, окрім якщо в Росії не буде або бажання, або ресурсів. Бажання у них є довго і постійно, а от над нестачею ресурсів треба працювати